Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [PS3][PS4]


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά πως μπορουμε να παιξουμε τρια ατομα ον-λάιν το last of us? γινεται να ειμαστε στην ιδια πιστα κ να προχωράμε μαζι;;

 

Να παιξεις το campaign την ''αποστολη'' δλδ σε συνεργασια με καποιον ταυτοχρονα δεν γινεται,ειναι single player το παιχνιδι.

 

Γινεται να παιξεται ολοι μαζι το online multiplayer του παιχνιδιου στην ιδια ομαδα. (Εως 4 ατομα μαζι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι

στο σημείο που ξεφευγω από ένα τανκ και βρίσκω έναν μαύρο και τον μικρό του αδερφό , έχω πολύ ακόμα ; Πληροφοριακά ρωτάω.

Το παιχνίδι είναι ο ορισμός της εμπειρίας , τέτοια παιχνίδια βγαίνουν μια στο τόσο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το πηρα και εγω το παιχνιδι.Πραγματικα πολυ καλο δεν το ειχα παιξει στο 3.Αλλα αυτα τα ζομπι με τα καρουμπαλα ειναι λιγο καπως..Γενικα παντως και το uncharted και αυτο παιχνιδαρες.παιχνιδια ετσι με πιστολιδι σε αυτο το στυλ αλλα υπαρχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αλήθεια?Πίστευα το αντίθετο γιατί νόμιζα ότι δεν θα έχει πολλή δράση.Οτι θα μοιάζει με το LOST....


Με αρκετό χρόνο στην περιγραφή της ιστορίας, μυστήριο αλλά μεχρι εκεί....Δεν ξέρω αν γνωρίζεις το LOST.Kάπως έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια?Πίστευα το αντίθετο γιατί νόμιζα ότι δεν θα έχει πολλή δράση.Οτι θα μοιάζει με το LOST....

Με αρκετό χρόνο στην περιγραφή της ιστορίας, μυστήριο αλλά μεχρι εκεί....Δεν ξέρω αν γνωρίζεις το LOST.Kάπως έτσι.

 

Το Lost είναι σειρά, πατάς play και βλέπεις... το TLOU είναι video game (κάποιοι θα πουν ότι είναι interactive movie βέβαια :)) και απαιτεί περισσότερη σκέψη.

 

Γενικά από video games τι εμπειρία έχεις; Θα το παίξεις μόνη ή με παρέα;

 

Θα σου πρότεινα να το παίξεις στο PS4 αν έχεις την δυνατότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω το έχει αφήσει να εννοηθεί η naughty dog ότι θα το βγάλει. Απλά τώρα τα στάνταρς έχουν ανέβει πολύ, έχει ανεβάσει τον πήχη κατακόρυφα η ίδια η εταιρεία με τα masterpieces που κάνει, οπότε πρέπει να πάρει τον χρόνο της και να το κάνει με την ησυχία της για να βγει το ίδιο ή και πιο εξαιρετικό από το πρώτο.

 

Αν και από θέμα ιστορίας δεν ξέρω που θα το πάει..Θα το συνεχίσει από εκεί που το άφησε ή θα γεμίσει τα κενά με το παρελθόν του Joel πριν συναντήσει την Tess.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια.

Θελω τη γνωμη σας αν αξιζει η οχι.

Εχω αγορασει το the last of us στο ps3 με εκπτωση (8-10 ευρω δεν θυμαμαι καλα) απο psn.

Πριν απο κανα μηνα αγορασα και ps4.

Αξιζει να το αγορασω (οσο πιο φτηνα το βρω φυσικα) και για το 4 η επειδη το εχω ηδη στο 3 οχι;

Η διαφορα ειναι οτι στο 3 το εχω (ψηφιακο) στο σκληρο ενω στο 4 θα το εχω σε κανονικο δισκο.

Τωρα δεν ξερω και αν θα εχει και τιποτα ''τραγικες'' καλυτερες αναλυσεις η οχι ωστε να αξιζει η αγορα για το 4.

Τι λετε εσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος να προβεις στην αγορα του στο PS4 αν το κατεχεις στο 3.

ιδιο στορυ ακριβως, με καλυτερο frame rate στο 4 και απλα καλυτερα γραφικα που ομως δε κανουν την τεραστια διαφορα στο απλο ματι.

Μη ξεχναμε οτι η ND ηδη στο PS3 εκμεταλευτηκε το μεταλλο στο επακρο και εδωσε ενα αριστουργημα στο κλεισιμο της γεννιας εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...