Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [PS3][PS4]


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 23/5/2017 στις 11:39 ΠΜ, logistoulis είπε

ναι η γυναίκα είναι νούμερο ένα backseat gamer, ώρες ώρες δε μπορώ χωρίς αυτήν να μου δίνει συμβουλές :P

αλλά αν το παιχνίδι δεν της αρέσει δε θέλει να το βλέπει, αν της αρέσει όσο μεγάλο και αν είναι θέλει να το βλέπει όλο

πχ έχει κάτσει και έχει δει όλο το witcher 3 (με τα expansions 130 ώρες), όλο το zero dawn πρόσφατα και βλέπει και καμιά καφρίλα (πχ της άρεσε το wolfenstein, αλλά για κάποιο λόγο δε συμπάθησε το doom αυτό το έπαιξα μόνος).

μόνο τα πολύ γιαπωνέζικα δε μπορεί να βλέπει, κάτι μπαγιονέτες πχ με κοροϊδευε ότι και καλά θα πάθω επιληψία και έφευγε από το δωμάτιο, final fantasy xv μου έλεγε τι είναι αυτό το gay boyband και γιατί γίνεται ο,τι να ναι στη μάχη, αλλά έχει εκφράσει ενδιαφέρον για persona 

και platforms θέλει να παίζει και αυτή, πχ ratchet & clank το βγάλαμε μισό μισό 

αυτή η κατάσταση με έχει γλιτώσει από πολλή παντόφλα, ειδικά όταν βλέπω μερικές γυναίκες να μου λένε σε συζητήσεις "καλά παίζεις ακόμα παιχνίδια? "  σκέφτομαι πόσο τυχερός είμαι που δεν έχω μια τέτοια να με ζαλίζει 

όσο καλή και να είναι η γκόμενα, αν δεν με αφήνει να παίζω μακριά μου!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ είμαστε πολλές τέτοιες καμένες τελικά! Μία παραπάνω-από-όσο-θα-έπρεπε συχνή αιτία "καβγά" με τον πρώην μου ήταν γιατί, όταν γυρνούσε σπίτι από τη δουλειά, δεν έπαιζε uncharted και the last of us για να κάτσω να παρακολουθήσω. Προτιμούσε να πάμε κάπου (έλα χριστέ και παναγία... :P) ή να καεί στο football manager και να πάρει για 287η φορά champions league με τον ΠΑΟΚ :unsure:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εγώ δεν ασχολούμαι με μπάλα, έχει αυτή τα θετικά της έγω κι εγώ τα δικά μου :P

 

αλλά μου το χαλάει όντως όταν καμιά φορά θέλω να βγω λίγο έξω από το σπίτι όταν νιώθω πηγμένος και αυτή βαριέται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, logistoulis είπε

α εγώ δεν ασχολούμαι με μπάλα, έχει αυτή τα θετικά της έγω κι εγώ τα δικά μου :P

αλλά μου το χαλάει όντως όταν καμιά φορά θέλω να βγω λίγο έξω από το σπίτι όταν νιώθω πηγμένος και αυτή βαριέται 

 

Στις 23/5/2017 στις 11:39 ΠΜ, logistoulis είπε

αυτή η κατάσταση με έχει γλιτώσει από πολλή παντόφλα, ειδικά όταν βλέπω μερικές γυναίκες να μου λένε σε συζητήσεις "καλά παίζεις ακόμα παιχνίδια? "  σκέφτομαι πόσο τυχερός είμαι που δεν έχω μια τέτοια να με ζαλίζει 

Αχάριστε, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σ' αυτή τη ζωή :D :D

Όχι 'ντάξει, μια ισορροπία χρειάζεται. Κι εγώ το πέρασα το στάδιο του πηξίματος.

/off topic

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Zugzwang said:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ είμαστε πολλές τέτοιες καμένες τελικά! Μία παραπάνω-από-όσο-θα-έπρεπε συχνή αιτία "καβγά" με τον πρώην μου ήταν γιατί, όταν γυρνούσε σπίτι από τη δουλειά, δεν έπαιζε uncharted και the last of us για να κάτσω να παρακολουθήσω. Προτιμούσε να πάμε κάπου (έλα χριστέ και παναγία... :P) ή να καεί στο football manager και να πάρει για 287η φορά champions league με τον ΠΑΟΚ :unsure:

Από την μία καλά του έκανες(που ήθελε βόλτα!!!) από την άλλη άτομα με φαντασία(CL Μπάοκ) τα κρατάμε στην ζωή μας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Από την μία καλά του έκανες(που ήθελε βόλτα!!!) από την άλλη άτομα με φαντασία(CL Μπάοκ) τα κρατάμε στην ζωή μας :P

Χαχαχαχα κάτι τέτοια του έλεγα κι εγώ! Ή του πετούσα κάνα γαλλικό για τον Πάμπλο τον Γκαρσία και γινόταν πόλεμος :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κολλησα σε ενα σημειο με κλικερς.(αν θυμαμαι καλα πρεπει να παω σε ενα κτιριο, ειμαι στο κεντρο της πολης μαζι με μια τυπισα και ενα κοριτσακι)

Κανα τιπ να τους ξεκανω?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μια τύπισσα και ένα κοριτσάκι" :D Βλέπω δέθηκες ιδιαιτερα με τους chars :P Γίνε συγκεκριμένος πιο είναι το πρόβλημα ή κοίτα walkthrough στο youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είσαι σε σημείο που απλά πρέπει να τους αποφύγεις αντί να τους σκοτώσεις;

Σε πολλά σημεία θα χρειαστεί να είσαι stealth, γιατί δε θα σου φτάνουν οι σφαίρες ή θα είναι πάρα πολλοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...