Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Timeline για όλους τους χρήστες του Facebook


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μονιμο ειναι? πλακα κανουνε?

μπορουσε ναχει επιλογες να δειχνει τον τελευταιο χρονο μονο, η να τα δείχνει ολα σε όποιον θες εσυ.

με το παλιο θα μου πεις ο άλλος βαριοτανε να κανει σκρολ μεχρι το 2008. τωρα τοχει κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καταπληκτικό...

Το άλλαξα σήμερα το μεσημέρι...

Στην αρχή μου κακοφάνηκε επειδή άλλαξε ΤΕΛΕΙΩΣ, αλλά μετά από λίγο το ερωτεύτηκα... :wub:

 

(καλά έχει να πέσει κράξιμο.... B) )

 

Edit:

Το μόνο που θα μπορούσε να ήταν καλύτερο είναι να μπορούσαμε να διαλέξουμε ποιες χρονιές θα βλέπει ο άλλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει αν του επιτρέπει να αλλάξει την επιλογή σε κάποιο post (στο fb timeline), ωστε να το βλέπουν συγκεκριμένα άτομα;

Ενώ υπάρχει η επιλογή δεν ανοίγει το σχετικό μενού.(Firefox 8.0)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που το έχω εδώ και μιάμιση εβδομάδα το έχω συνηθίσει είναι πολύ καινοτόμο εύχρηστο και λειτουργικό!! παρόλα αυτά θα μας χαρίσει άπλετες στιγμές γέλιου από τα ξεκατινιάσματα που θα πέσουν λόγο του ότι μπορεί να ξεθάψεις πράγματα από αρκετά χρόνια πριν! του στυλ "κοίτα τι είχε γίνει τότε , τι μου είπες τότε κλπ κλπ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει αν του επιτρέπει να αλλάξει την επιλογή σε κάποιο post (στο fb timeline), ωστε να το βλέπουν συγκεκριμένα άτομα;

Ενώ υπάρχει η επιλογή δεν ανοίγει το σχετικό μενού.(Firefox 8.0)

 

 

Ναι υπάρχει κανονικά η επιλογή να επιλέξεις ποιος θα μπορεί να βλέπει την δημοσίευση σου, την φωτογραφία σου, τον σύνδεσμο σου και μπορείς να την αλλάξεις από "public" σε "friends" π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το εβαλα αλλα μου λεει οτι οκ δεν το δειχνει στους αλλους ετσι εκτος κ αν πατησω publish που 8α το βαλει μονιμο.

ομως γραφει οτι στις 22/12 θα γινει μονιμο :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το εβαλα αλλα μου λεει οτι οκ δεν το δειχνει στους αλλους ετσι εκτος κ αν πατησω publish που 8α το βαλει μονιμο.

ομως γραφει οτι στις 22/12 θα γινει μονιμο :-(

 

Ναι, από την στιγμή που κάνεις το "preview" μετά από 7 ημέρες γίνεται επιτρεπτό στα υπόλοιπα "adds" σου να το δουν. Συγκεκριμένα το facebook γράφει "Once you get timeline, you'll have 7 days before anyone else can see it. This gives you a chance to get your timeline looking the way you want before other people see it"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση πως το timeline παραβιαζει το αποριτο μας . πριν λιγο παρατηρησα οτι βγαζει ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ , μεσα στα γεγονοτα και μπορει να τα δει ο καθενας ....seriously .wtf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση πως το timeline παραβιαζει το αποριτο μας . πριν λιγο παρατηρησα οτι βγαζει ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ , μεσα στα γεγονοτα και μπορει να τα δει ο καθενας ....seriously .wtf?

 

και εγώ διάβαζα την βίβλο, οπώτε.... grin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

βγαζει ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ , μεσα στα γεγονοτα και μπορει να τα δει ο καθενας ....seriously .wtf?

Που βρισκεται αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι απλα αισχρο και εχει να πεσει το κραξιμο της αρκουδας που πανε να μοιασουν το myspace.

 

 

δεν ειναι δυνατον το ματι σου να κανει οχταρια για να βλεπει τα ποστς. πρεπει ολα να ειναι σε μια γραμμη δεξια ή αριστερα. το ζιγκ ζαγκ με πεθανε και κουραστηκα

 

 

τα αποτελεσματα του Poll που τρεχει μπορειτε να τα δειτε και εσεις

 

 

http://content.usatoday.com/communities/technologylive/post/2011/12/you-tell-us-how-do-you-feel-about-facebooks-changes/1

 

 

I hate it and am quitting Facebook.

 

23%

 

 

I want my old profile back!

 

33%

 

 

I don't have a Facebook, and this is why

 

 

7%

 

 

καντε το αθροισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...