Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Timeline για όλους τους χρήστες του Facebook


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν εβαλα το timeline , καθισα και εειδα "παλια" γεγονα , απλα μεσα σε αυτα εμφανιζονταν ολοκλιρες συνομιλιες .

αν αυτο ποου λεω υσχιει , τοτε οι χωρισμοι μεσω φασε θα αυξιθουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν εβαλα το timeline , καθισα και εειδα "παλια" γεγονα , απλα μεσα σε αυτα εμφανιζονταν ολοκλιρες συνομιλιες .

αν αυτο ποου λεω υσχιει , τοτε οι χωρισμοι μεσω φασε θα αυξιθουν :P

ρε φιλε τι ειπες τωρα... ήδη η δικια μου με αρχησε.. πωωωωω πρεπει να βρω ενα τροπο να βαλω το παλιο ΤΩΡΑ!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα. Καταπληκτικη ευκαιρια για τις γκομενες να παρουσιασουν την αυτοβιογραφια τους α λα Μαρια Καλλας και να φανταστουν οτι μετα απο Lady Gaga στη χεστρα (αθανατες φωτο), γινανε και πριμαντονες πλεον.

 

Και αντιστοιχα για τους μοιραιους και πολλα βαρεις γκομενους που ομοιως θα παρουσιαζουν την αυτοβιογραφια τους μεσω του timeline σαν αυτη του Αλεξη Γεωργουλη στον εραστη Δυτικων Προαστιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις πλακα μου κανετε οτι βγαζει συνομιλιες? δεν παιζει κατι τετοιο, το εχω βαλει κ εγω αλλα δεν βλεπω κατι τετοιο.. αν ισχυει την κατσαμε.. και το εχω σβησει με την πρωτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα εχει ναι,καιρος να σβησουμε ο,τι δημοσιευσεις εχουμε κανει και βαριομαστε να τις βρουμε χαχαχ

Ειναι ιδεα μου η δεν εχει την κατηγορια οικογενεια πλεον μεσα;Μονο τους φιλους βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειναι ιδεα μου η δεν εχει την κατηγορια οικογενεια πλεον μεσα;Μονο τους φιλους βλεπω.

 

Ναι το προσεξα και εγω αυτο, πανε τα ξαδερφια και οι ξαδερφες που ειχα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το προσεξα και εγω αυτο, πανε τα ξαδερφια και οι ξαδερφες που ειχα :devil:

οχι εγω ειχα πραγματικα μελη,αντε τωρα να τους βρισκεις απο την αναζητηση :Ρ στα ειχε εκει απο κατω ολα ετοιμα...Παντως πιστευα θα ηταν δυσκολο αλλα με μια ματια ειναι πιο ευκολο και απο το προηγουμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι υπέρμαχος του φατσοβιβλίου και δεν υποστηρίζω τις πολιτικές του και για το προσωπικά δεδομένα κτλ κτλ.

 

Πέραν όλων όμως, μην κατηγορούμε το FCB όταν ΕΜΕΙΣ ανεβάζουμε το οτιδήποτε υπάρχει εκεί μέσα.

Ο καθένας ορίζει από μόνος του το τι πληροφορίες έχουμε "μοιραστεί".

 

Δεν πάει το ΦΣΜΠ να κάνει τα 35829 εργαλεία για να μας "βγάλει" τα άπλυτα στη φόρα και να φακελώσει όλη μας τη ζωή, αν δε του δώσουμε εμείς τα στοιχεία απλά δε θα έχει τη δυνατότητα να το κάνει.

 

Με εκτίμηση, στην ορθή χρήση του ίντερνετ :P!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, μετά από μια δοκιμή και αφού συνηδειτοποίησα πως δεν μπορώ να το απενεργοποιήσω, διέγραψα το λογαριασμό μου. Μετακομίζω στο Google+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...