Προς το περιεχόμενο

Ektelion's Retro Reviews


ektelion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 504
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας ευχαριστώ όλους πολύ για τα καλά σας σχόλια. Η κριτική σας με ενέπνευσε να δώσω έναν πιο προσωπικό τόνο σε αυτό το επεισόδιο, πράγμα που νομίζω ότι έφερε ένα πιο "φυσικό" αποτέλεσμα.

 

Στο επόμενο review θα καταπιαστώ με ένα όχι τόσο δημοφιλές, αλλά πολύ ιδιαίτερο παιχνίδι. Πιστεύω ότι αρκετοί από εσάς θα φάτε πολλές φλασιές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Agony ftw!

 

Ωστόσο πρόκειται περί δημοφιλούς!

 

Στο επόμενο review θα καταπιαστώ με ένα όχι τόσο δημοφιλές, αλλά πολύ ιδιαίτερο παιχνίδι. Πιστεύω ότι αρκετοί από εσάς θα φάτε πολλές φλασιές!

 

Δε ρίχνεις κανένα γρίφο-στοιχείο να έχουμε να λέμε μέχρι το επόμενο επεισόδιο; Επιπλέον θα σου πρότεινα να βάζεις τα επεισόδια στο πρώτο νήμα ώστε να μπορεί να τα δει ένας νέος αναγνώστης εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το επόμενο επεισόδιο, πραγματικά, ούτε ο Θεός δεν θέλει να το βγάλω. Τι διακοπές ρεύματος, τι κρασαρίσματα προγραμμάτων, τι εμβόλιμες δουλειές, άστα να πάνε. Λίγη υπομονή παιδιά και σκοπεύω να το συστηματικοποιήσω καλύτερα το όλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους! Αποφάσισα να χρησιμοποιώ άλλο σύστημα στο εξής, ώστε να βγαίνουν πιο τακτικά τα reviews.

Το συγκεκριμένο video είναι το πιο "review" από όσα έχω κάνει μέχρι στιγμής. Δεν έχει τόση πλάκα όσο τα προηγούμενα, αλλά ελπίζω να σας αρέσει...

http://www.youtube.com/watch?v=ddkThJ7ZcMU&feature=youtu.be

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο βιντεάκι φίλε ektelion αλλά πιο πολύ μου άρεσε το άλλο με το τράγοplayer :P

 

Υ.Γ. είδα στο εισαγωγικό την παιχνιδάρα G.O.D.S.! Το θέλω σε επόμενο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...