Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω και αρκετο καιρο καθε φορα που ανοιγω το google chrome μου πεταει ενα ερρορ, εψαξα στο ιντερνετ αλλα δεν καταφερα πολλα εαν πατησω οκ λειτουργουν ολα καλα απλα ειναι σπαστικο, μπορει να διωρθωθει καπως ?

 

3112201143844.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και αρκετο καιρο καθε φορα που ανοιγω το google chrome μου πεταει ενα ερρορ, εψαξα στο ιντερνετ αλλα δεν καταφερα πολλα εαν πατησω οκ λειτουργουν ολα καλα απλα ειναι σπαστικο, μπορει να διωρθωθει καπως ?

 

3112201143844.jpg

 

το μήνυμα σου μεταφέρθηκε εδώ μιας και υπάρχει topic που καλύπτει ερωτήσεις για τον Google Chrome.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μήνυμα σου μεταφέρθηκε εδώ μιας και υπάρχει topic που καλύπτει ερωτήσεις για τον Google Chrome.

οκ συγγνωμη για την αναστατωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν επιχειρώ να ανεβάσω φωτογραφία στο TinyPic, μόλις μου δώσει το link και κάνω copy, αμέσως κάνει επανεκκίνηση!

Μου το έχει κάνει πολλές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι που μου εχει σπασει τα νευρα στο chrome εδω κ δυο μηνες ειναι οτι δεν μου κραταει τους κωδικους και τα usernmame των forums που μπαινω στην μνημη, ενω εχω επιλεξει αποθηκευση κωδικων απο το μενου επιλογες πρωσωπικα κλπ.

π.χ εδω στο insomnia επιλεγω στον κωδικο αυτοματη εισαγωγη και ποτε δεν εχει τον κωδικο στην μνημη, το μόνο που δουλευει ειναι η αυτοματη συμπληρωση, δλδ με το που ξεκινω να γραψω το mail μου ή ta username των forums μου βγαζει την λεξη να συμπληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oποιος μου βρει αντιστοιχο πρόσθετο του MyWords στον chrome με σώζει ^_^

https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/mywords/

Επεξ/σία από DJTaurus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε το Lastpass addon να βρεις την υγεια σου.

ευχαριστω φίλε +1 ...κ κατι αλλο τωρα, οταν ανοιγω σελίδα στο chrome βγαίνει μια γραμμη εργαλειων πάνω πάνω την οποία δεν μπορω να σβήσω με τιποτα και ακόμη μου βγαίνει και αυτη η μηχανη αναζητησης search ask την οπόια δεν μπορω να ξεφορτωθω απο την προσθαφαιρεση προγραμματων επειδη οποτε την κάνω καταργηση μου βγαζει μηνυμα οτι ειναι αδυνατη η καταργηση του εν λόγο προγραμματος επειδη ειναι ανοικτο ενω εγω εχω κλεισει τα παράθυρα internet.Eιναι σημαντικο αυτο το search ask, εχει σχέση με το google chrome? θελω να το βγάλω και να βάλω στην θέση του το google

post-106565-0-79104500-1326044905_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε το Revo και κοίτα αν υπάρχει Ask toolbar. Aν δεν υπάρχει, κατέβασε αυτό μήπως τη δει. Διαφορετικά άνοιξε τα plugins και τα extensions και κοίτα μήπως υπάρχει τίποτα σχετικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...