Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως απενεργοποιώ το gpu acceleration στον Chrome ? Ευχαριστώ

 

Right-click in the middle of the video below (or on the on the video you're having issues with)

Click Settings

Click the left-most tab

Uncheck the 'Enable hardware acceleration' checkbox to disable hardware acceleration.

Refresh the page

 

http://support.googl...&answer=1230977

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και μερικες μερες αρχισε και μου εμφανιζει αυτο το προβλημα οταν ανοιγω τον chrome..ξερει κανεις τι ειναι και πως μπορω να το διορθωσω?

 

post-58871-0-60687500-1341664300_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια λυθηκε το παραπανω...τις τελευταιες μερες παραλληλα με το παραπανω αρχησε να εμφανιζεται και αυτο εδω...

post-58871-0-21404800-1342204107_thumb.jpg

 

εχω το avg και εχω δοκιμασει ολες τις επιλογες που μου δινει, εχω κανει σκαν με spybot & cCleaner και παλι τα ιδια...ιος ειναι η κατι αλλο?και πως θα το αφαιρεσω ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας , θελω να κανω ενα φορματ σε ενα πισι και θελω να κρατησω τα bookmarks αποθηκευμενα ώστε να τα βαλω παλι αργοτερα ως εχουν . γινεται αυτο που ζηταω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως. Πάτα Ctrl+Shift+O μαζί και θα σε βγάλει στους σελιδοδείκτες. Από εκεί πας "οργάνωση" και μετά "εξαγωγή σελιδοδεικτών σε αρχείο HTML". Μετά το format θα πας πάλι εκεί και θα κάνεις εισαγωγή από αρχείο HTML και όλα θα είναι όπως πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως. Πάτα Ctrl+Shift+O μαζί και θα σε βγάλει στους σελιδοδείκτες. Από εκεί πας "οργάνωση" και μετά "εξαγωγή σελιδοδεικτών σε αρχείο HTML". Μετά το format θα πας πάλι εκεί και θα κάνεις εισαγωγή από αρχείο HTML και όλα θα είναι όπως πριν.

 

 

να σαι καλα φιλε ! ευχαριστω πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια λυθηκε το παραπανω...τις τελευταιες μερες παραλληλα με το παραπανω αρχησε να εμφανιζεται και αυτο εδω...

post-58871-0-21404800-1342204107_thumb.jpg

 

εχω το avg και εχω δοκιμασει ολες τις επιλογες που μου δινει, εχω κανει σκαν με spybot & cCleaner και παλι τα ιδια...ιος ειναι η κατι αλλο?και πως θα το αφαιρεσω ξερει κανεις?

Κάνε και ένα scan με Malwarebytes Anti-Malware και SUPERAntiSpyware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας , θελω να κανω ενα φορματ σε ενα πισι και θελω να κρατησω τα bookmarks αποθηκευμενα ώστε να τα βαλω παλι αργοτερα ως εχουν . γινεται αυτο που ζηταω?

 

Το θέμα σου συγχωνεύτηκε με αυτό που ήδη έχουμε για τον Chrome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε και ένα scan με Malwarebytes Anti-Malware και SUPERAntiSpyware

 

εκανα και με τα 3..βρηκαν κατι cookies διεγραφηκαν ολα παλι τα ιδια...εντομεταξυ οταν παταω να με παει στο "προβληματικο αρχειο" με πεταει στο φακελο τα εγγραφα μου μεσα απο το χρηστες...και σαν διεργασια το chrome οπως φαινεται και στο screenshot..any ideas?παμε για φορματ δλδ? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα προβλημα και δεν μπορω να βρω λυση. Ξαφνικα, εμφανιζετε κατω δεξια στον chrome διαφιμηση τυπου pop up και δεν μπορω να βρω τι το προκαλει.

Δεν εχω βαλει καποιο αναξιοπιστο extention και εχω κανει σκαν spyware kai malware. Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...