Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παλι νομιζω απο τη στιγμη που δεν αναφερθηκε απλα η προσφορα αλλα εγινε αμεση συγκριση με αυτη του XBOX1 με το Fifa....

γιατί είναι στα ίδια λεφτά... αλλα wtf logic ε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γιατί είναι στα ίδια λεφτά... αλλα wtf logic ε... 

Ναι μας επεισες....και η αλλη η προσφορα με 2 παιχνιδια εχει 20€ διαφορα.Και αφηνω στην ακρη οτι το ενα ειναι bundle απο καποιο καταστημα και το αλλο ειναι η official τιμη απο τη Microsoft με δωρεαν ενα παιχνιδι.

 

Fuck logic and become a fanboy....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ευχομαι να ηταν δυνατον καποιοι οταν θα αγορασουν το Χ1, να το παρουν μαζι με ολα τα DRM @$@%@ που ειχε αρχικα, γιατι ετσι τους αξιζει. Και το γελειο της υποθεσης ειναι οτι κατηγορουν και αλλους για φανατικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο το refresh μπορεις να ανακαλυψεις και τον αυτοματο ορθογραφο...θα σε γλυτωνει απο διαφορα "γελεια" σχολια.

 

Οσο για το XBOX1 θα το αγορασουμε οσοι θελουμε χωρις τα DRM γιατι δεν ειμαστε προβατα σαν και σενα και τυφλοι οπαδοι καμμιας εταιρειας και οταν πηγανε να το βγαλουνε με ολα αυτα τους ριξαμε το κραξιμο της αρκουδας.

 

Σε αντιθεση με σενα που και σκατα με το σημα της Sony να βγαζανε θα το αγοραζες οσο οσο και θα ελεγες ποσο υπεροχο ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικη απαντηση, για να δικαιολογησεις τον δικο σου φανατισμο, πρεπει να εχεις υποτιθεται απεναντι σου αλλον φανατικο μεγαλυτερο.

 

Αφιερωμενο Do you believe that Microsoft will slowly reintroduce the Xbox One DRM over time?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο το refresh μπορεις να ανακαλυψεις και τον αυτοματο ορθογραφο...θα σε γλυτωνει απο διαφορα "γελεια" σχολια.

 

Οσο για το XBOX1 θα το αγορασουμε οσοι θελουμε χωρις τα DRM γιατι δεν ειμαστε προβατα σαν και σενα και τυφλοι οπαδοι καμμιας εταιρειας και οταν πηγανε να το βγαλουνε με ολα αυτα τους ριξαμε το κραξιμο της αρκουδας.

 

Σε αντιθεση με σενα που και σκατα με το σημα της Sony να βγαζανε θα το αγοραζες οσο οσο και θα ελεγες ποσο υπεροχο ειναι...

Σε λαθος topic εισαι αγαπητε.Και οσο για την Sony ναι και εγω ως τωρα ειμαι fanboy μεχρι και το ps3 δηλαδη.Ως τωρα top κονσολες εβγαζε με μεγαλη ποικιλια σε φοβερα exclusives(το ξανατονιζω ως τωρα).Ειχε και αυτη τα μειον της αλλα σε γενικες γραμμες ηταν η καλυτερη προταση της αγορας.Τωρα στην επομενη γενια μιας και πλεον το Internet δεν θα ειναι δωρεαν,εχει ανεβει ο ανταγωνισμος και οι καταναλωτες/πελατες ειναι πιο απαιτητικοι αρα το μελλον θα δειξει πως θα τα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PlayStation 4’s Full Potential Will Be Unlocked in Three or Four Years, Says Mark Cerny

Mark Cerny, the leader of the team that created the PlayStation 4, says that it will take development teams about three or four years in order to unlock the full potential of the next-gen console and create titles that use it in innovative ways.

 

The developer tells Polygon that “We set our target at 10 times the PlayStation 3′s performance, because that’s what we felt we needed to achieve in order to differentiate the titles.”

 

He adds, “Much of what we’re seeing with the launch titles is that usage; it’s very, very quick to get up to speed if that’s how you use it. But at the same time, then you’re not taking advantage of all the customization that we did in the GPU.”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά ακριβώς που έλεγαν και για το PS3 δλδ, τουλάχιστον να μην είναι τραγικές οι διαφορές όπως ήταν και την τρέχουσα γενιά σε σχέση με τα ανεξάρτητους εκδότες και τα εσωτερικά studio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη προσφορα....στην ουσια σου κανει δωρο το 2ο χειριστηριο και το Killzone.

 

Επειδη ομως προσωπικα η καμερα και το συγκεκριμενο παιχνιδι με αφηνουν παγερα αδιαφορο θα προτιμησω καποιο αλλο bundle...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, εχω μια απορια που μπορει και να εχει απαντηθει αλλα μεσα σε τοσα ποστ μου ειναι καπως αδυνατο να ψαξω..

Αν βαλω ετησιο plus θα μπορω να παιρνω και να κατεβαζω παιχνιδια για το 4, θα δινει οπως τωρα για τις αλλες κονσολες; (ειμαι κατοχος PS3 & PS Vita) ;;

ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μας επεισες....και η αλλη η προσφορα με 2 παιχνιδια εχει 20€ διαφορα.Και αφηνω στην ακρη οτι το ενα ειναι bundle απο καποιο καταστημα και το αλλο ειναι η official τιμη απο τη Microsoft με δωρεαν ενα παιχνιδι.

 

Fuck logic and become a fanboy....

Το έχουμε καταλάβει εδώ και καιρό.

Now move along και πάρε και τα τρολλακια σου μαζί.

 

Ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν βαλω ετησιο plus θα μπορω να παιρνω και να κατεβαζω παιχνιδια για το 4, θα δινει οπως τωρα για τις αλλες κονσολες; (ειμαι κατοχος PS3 & PS Vita) ;;

 

Το plus είναι ένα και ισχύει για όλες τις κονσόλες της Sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...