Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To πιστευω και εγω αυτο.Ισως επειδη ειναι και cross gen.

Οπως και το assasin's creed δεν εντυπωσιαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως ετσι. Ως exclusive παιχνιδια εννοειται οτι θα ειναι ποιο προσεγμενα στον οπτικο τομεα απο μια γενικουρα και μαλιστα της Ubisoft η οποια δεν εχει και την καλυτερη φημη για τις εκδοσεις των παιχνιδιων της. Μονο στο PC το Watchdogs θα δειξει τα δοντια του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν περιμενω τρελες διαφορες με την pc εκδοση να σου πω την αληθεια.

Θα δουμε στην πορεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου και να αναπτύσσεται, δεν παύει να είναι ένα cross-gen παιχνίδι που θα βγει σε ό,τι κονσόλα υπάρχει στην αγορά. Αποκλείεται να είναι καλύτερο οπτικά από exclusives. Είναι εύκολο να ξεγελαστείς όταν όλα τα βίντεο σχεδόν δείχνουν βρεγμένα πεζοδρόμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν λενε lead platform pc δεν εννοουν οτι γινεται με βαση το Pc.

Βασικα ποτε δεν γινεται ετσι,οποια συσκευη και αν ειναι lead platform.

Στα δικα μου ματια lead platform=οδηγος για τις αλλες εκδοσεις(εξακολουθουν να υπαρχουν οι αλλες εκδοσεις στο μυαλο των devs).

 

Τα μοναδικα παιχνιδια που γινονται με βαση ενα συστημα ειναι τα exclusives σε κλειστο συστημα (κονσολες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπτικά καλύτερη =/= καλύτερα γραφικά. Το δεύτερο μπορεί, αν κάτσουμε και κάνουμε ανάλυση αλά Digital Foundry, σε μεμονωμένα πράγματα. Για το πρώτο αμφιβάλλω. Το ότι μπορεί να έχει καλύτερες αντανακλάσεις ή εφέ βροχής δε λέει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως γίνεται βάση PC. Πχ Witcher2, Hard Reset, Crysis κλπ.

Σίγουρα υπάρχουν, και είναι υποβαθμισμένες εκδόσεις της PC έκδοσης, κομμένες και ραμμένες στα μέτρα των κονσολών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως γίνεται βάση PC. Πχ Witcher2, Hard Reset, Crysis κλπ.

Εξαιρεσεις που επιβεβαιωνουν τον κανονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τι γίνεται με την κυκλοφορία πολύ μπέρδεμα στο πλαίσιο που το έχω προπαραγγειλει μου λένε κατά 90% θα το έχουνε και ότι θα παραλάβουν όλοι κανονικά η ίσως λίγο αργότερα, σε Eshop μαγαζιά λένε δεν ξέρουνε ακόμα αν θα το έχουνε θα γνωρίζουν από Οκτωμβριο,τα Public γράφουνε πως θα το έχουνε 29/11...άντε βγάλε άκρη και περιμένω να δω τι θα γίνει, αλλιώς έτοιμος ήμουν για παραγγελία απέξω στο αμαζον εξαντλήθηκαν δηλαδή όσοι πρόλαβαν στο αμερικάνικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ξερουμε ποτε θα βγει στην Ελλαδα στις 9 Σεπτεμβριου που θα κανει press conference η Sony για να πει πληροφοριες για το launch του ps4

καποια πηγη για αυτο εχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...