Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ που έχω συνηθίσει να παίζω με wired στο 360 δεν πτοούμαι από τέτοια :P

 

Σοβαρά, όμως, είναι τόσο "μικρή" η μπαταρία ή έχει κάτι που τραβάει τόση ενέργεια; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω συνηθίσει να παίζω με wired στο 360 δεν πτοούμαι από τέτοια :P

 

Σοβαρά, όμως, είναι τόσο "μικρή" η μπαταρία ή έχει κάτι που τραβάει τόση ενέργεια; 

Το μονο που μπορω να φανταστω οτι τραβαει παραπανω ενεργεια ειναι η μαλακια το φωτεινο Indicator Που ειναι για την καμερα, και που δεν υπαρχει η επιλογη καν να το σβησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και φέτος έκανα υπολογιστή ψιλό τούμπανο για να μη πάρω καμιά από τις δύο κονσόλες. Όπως την προηγούμενη γενιά. Αλλά μπορώ να πω ότι με ψήνουν άγρια και οι δύο. Και μάλλον θα υποκύψω μόλις έρθουν κάποια καλά παιχνιδάκια. Αυτή η ευκολία είναι άλλο πράγμα.

Off topic για να απαντησω στο παραπανω.

Για ποια ευκολια μιλας???Ειδικα τωρα με τους Ssd πιο μεγαλη ευκολια/παραπανω ταχυτητες εχουν τα Pc παρα οι κονσολες με τα συνεχη Update και μεγαλα Install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic για να απαντησω στο παραπανω.

Για ποια ευκολια μιλας???Ειδικα τωρα με τους Ssd πιο μεγαλη ευκολια/παραπανω ταχυτητες εχουν τα Pc παρα οι κονσολες με τα συνεχη Update και μεγαλα Install.

Το on topic είναι ότι με ψήνουν τρελά και οι δύο. Και όχι ο υπολογιστής. Η ευκολία που εννοώ είναι ότι παίζει χωρίς διάφορα θέματα όπως drivers κακά port και άλλα τέτοια. Και όχι στο χρόνο εγκατάστασης που δε με απασχολεί ούτε στον υπολογιστή ούτε στις κονσόλες εννοείται.

Αγοράζεις το παιχνίδι και απλά παίζεις. Δε ψάχνεις να βρεις το κατάλληλο setup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το on topic είναι ότι με ψήνουν τρελά και οι δύο. Και όχι ο υπολογιστής. Η ευκολία που εννοώ είναι ότι παίζει χωρίς διάφορα θέματα όπως drivers κακά port και άλλα τέτοια. Και όχι στο χρόνο εγκατάστασης που δε με απασχολεί ούτε στον υπολογιστή ούτε στις κονσόλες εννοείται.

Αγοράζεις το παιχνίδι και απλά παίζεις. Δε ψάχνεις να βρεις το κατάλληλο setup.

Αυτο το κακο Port και παιζει χωρις θεματα γιατι μου θυμιζει περιπτωσει ps4 και 360??Bayonetta,skyrim unplayable και επρεπε να περιμενεις κατι καιρους να βγουν τα καταλληλα patch,Dragons Dogma και FF XIII ετρεχαν καλυτερα στο ps3 αποοτι στο 360 και παει λεγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται (ή έχει πολύ χρόνο για σκότωμα), ανέβηκε το launch stream του Giantbomb στο Youtube.

 

 

(Επίσης, προστέθηκαν άλλα 3 PS4 που λειτουργούν στη λίστα, πέρα από το μοναδικό που κάποιος είχε ποστάρει κάποιες σελίδες πίσω - και σερί 8ωρο μάλιστα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony Online boss teases EverQuest Next for PS4

 

“We haven’t announced, technically, that we’re putting it on PlayStation 4, but it’s fair to say that we’re a Sony company so, you know, I say that with a smile on my face,” Smedley told GamerHub TV. “I can’t wait to see it on the PS4.”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ήδη διαθέσιμα παιχνίδια playstation 4 στην Ελλάδα?

http://www.skroutz.gr/c/1413/playstation_4_games.html?from=catspan&keyphrase=playstation+4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Μήπως υπάρχουν και προς ενοικίαση από τα Seven αν γνωρίζει κανείς?

 

Υπάρχει η κονσόλα για κάποιο χρονικό διάστημα, αλλά χωρίς παιχνίδια δυστυχώς και θα βόλευε πολύ η ενοικίαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...