Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω εαν ειναι αληθινο, η απλα προκειται για attention whore, αλλα δειτε το.

 

Foxconn Intern Claims to Have Sabotaged PS4 Manufacture

 

http://corruptedcartridge.com/ps4-sabotaged-news/

Τι αλλη δικαιολογια θα βρουνε?Ο Κοκκαλης φταιει και ο αλητης ο Μαρινακης......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, νομίζω πως το capture/share feature είναι από τα καλύτερα νέα πράγματα στην επόμενη γενιά.

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151994338605202&set=vb.577660201&type=2&theater

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αλλη δικαιολογια θα βρουνε?Ο Κοκκαλης φταιει και ο αλητης ο Μαρινακης......

σιγουρα γιαυτο δεν φταινε αυτοι αλλα πες εδω οι τρομοκρατες ασχοληθηκαν με τον Μαρινακη οποτε ολα ειναι πιθανα ....:):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Playstation 4 - 24hr - over 1 million console sold 

 

PS2 took 3 days to ship 1 million units, 

 

Wii U - 1 week(168hr) - 400 000 console sold 

 

Wii - 8 days(192hr) - 600 000 console sold 

 

Playstation 3 - 2 months - 1 million console sold 

 

Xbox 360 - 2 weeks - 326,000 console sold 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι η μπαταρια του DualShock 4 κραταει 7-8 ωρες γαργαρα παντως, οι 4-5 του WiiU ηταν λιγες.

 

(για να μη παρεξηγηθω και στις 2 περιπτωσεις ειναι αθλια η διαρκεια, απλα μου κανει εντυπωση που στην περιπτωση του U ξεσκιστηκαν ολοι να γκρινιαζουν και τωρα ακομα και ο Τυπος το περναει στο ντουκου.Στο κατω κατω ενα απλο χειριστηριο ειναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει καλα ειναι 7-8 ωρες, εξαλλου παιζεις και wired για λιγο τι θα παθεις.. Ενταξει να βρίσκουμε προβληματα και να κραζουμε αλλα μη μας χαλανε και τα παντα ειπαμε. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ποσο διαρκουσε στο DS3???

 

Χωρίς να έχω κάτσει να το μετρήσω με χρονόμετρο, υπολογίζω ότι το DS3 βγάζει γύρω στις 27-28 ώρες. Που βέβαια είναι αστείο μέγεθος μπροστά στις 50 ώρες που αντέχει το Χ360 controller μου.

 

Τι 7-8 ώρες το DS4 ρε παίδες, πλάκα μας κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι η μπαταρια του DualShock 4 κραταει 7-8 ωρες γαργαρα παντως, οι 4-5 του WiiU ηταν λιγες.

 

(για να μη παρεξηγηθω και στις 2 περιπτωσεις ειναι αθλια η διαρκεια, απλα μου κανει εντυπωση που στην περιπτωση του U ξεσκιστηκαν ολοι να γκρινιαζουν και τωρα ακομα και ο Τυπος το περναει στο ντουκου.Στο κατω κατω ενα απλο χειριστηριο ειναι)

μονο και μονο που βαζεις διπλα το Controller του Ps4 με αυτο του Wii U(που ουσιαστικα βασιζεται ολη η κονσολα σε αυτο)ειναι απλα για γελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και φέτος έκανα υπολογιστή ψιλό τούμπανο για να μη πάρω καμιά από τις δύο κονσόλες. Όπως την προηγούμενη γενιά. Αλλά μπορώ να πω ότι με ψήνουν άγρια και οι δύο. Και μάλλον θα υποκύψω μόλις έρθουν κάποια καλά παιχνιδάκια. Αυτή η ευκολία είναι άλλο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...