Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

The console does output picture and sound that’s a match for the PlayStation 3, which is certainly critical in its success as a playback device. Still, it’s just not ready for primetime as a primary Blu-ray playback unit, particularly considering its slow chapter skip performance and numerous playback and unexpected quit glitches. Frankly, using the PS4 as a Blu-ray playback device has proven to be an exercise in frustration given three system freezes and the audio glitch necessitating another round of disc sampling to ensure it was an isolated incident. Fortunately none of the other discs seemed prone, and the freezes also seemed random.

\

Ohhh the irony...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να ισχύει αυτό με το made in japan. Η ποιότητα θα ανεβεί ραγδαία, όχι γιατί υπάρχει πρόβλημα με την Κίνα ως κατασκευάστρια χώρα, αλλά γιατί οι συνθήκες εργασίας στη FOXCONN δεν το επιτρέπουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανεβαζεις βιντεο απο pc στο τοπικ του ps4. :P

μπααα δεν ειναι απο PC , τωρα εριξα μια ματια στην αναλυση του gif, σιγουρα απο Χ1 ειναι τελικα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Νομίζω το καλύτερο νέο του τόπικ.

 

Δεν το περίμενα να παίξει τόσο νωρίς αυτό το bundle. Τελικά καλά έκανα και ακύρωσα την προπαραγγελία μου. :P

 

Αν παίξει με τιμή 499 ευρώ θα είναι epic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αμα κανει 469€ ακόμα καλυτερα

 

 

Από χλωμό έως απίθανο.

 

In fact, εγώ θα δεχόμουν και τιμή λίγο πάνω από τα 400 ευρώ, ας πούμε στα 425-430, αν δίνουν μαζί και κανά χρόνο PSN+.

 

Βασικά, με το PS4/PSV bundle η Sony μπορεί να ισοπεδώσει τον ανταγωνισμό, αν παίξει σωστά τα χαρτιά της. Θα έχει πολύ ενδιαφέρον -για μένα και τους άλλους N fans- να δούμε τι θα ανταπαντήσει και η Nintendo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χλωμό έως απίθανο.

 

In fact, εγώ θα δεχόμουν και τιμή λίγο πάνω από τα 400 ευρώ, ας πούμε στα 425-430, αν δίνουν μαζί και κανά χρόνο PSN+.

 

Βασικά, με το PS4/PSV bundle η Sony μπορεί να ισοπεδώσει τον ανταγωνισμό, αν παίξει σωστά τα χαρτιά της. Θα έχει πολύ ενδιαφέρον -για μένα και τους άλλους N fans- να δούμε τι θα ανταπαντήσει και η Nintendo.

στα 525 ευρώ βλέπω εγώ το Bundle, δεν νομίζω να θέλει να μπει τόσο μέσα η SONY. Σίγουρα υπάρχουν ένα σωρό απούλητα στα ράφια , αλλά δεν θα τα έδινε και free, εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...