Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλησπέρα, σκέφτομαι αγορά ps4 αλλα έχω μερικές απορείες.

 

1) Στο public εχει bundle ps4+Gta V στα 400 ευρω, αξιζει? ειναι σε προσφορα? αν οχι ποσα ειναι κανονικα?

2)Αν αγοράζω ΜΟΝΟ retail παιχνιδια τα 500GB του ps4 είναι αρκετά?

3)Αξιζει να περιμένω μεχρι τα Xmas για καλύτερα bundles? πχ 2 controllers+2 games κλτ.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3)Αξιζει να περιμένω μεχρι τα Xmas για καλύτερα bundles? πχ 2 controllers+2 games κλτ.?

Καλύτερα για εσένα είναι να περιμένεις τα Χριστούγεννα του 2017, θα έχει πολύ καλή προσφορά.

Επεξ/σία από marios_geo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλησπέρα, σκέφτομαι αγορά ps4 αλλα έχω μερικές απορείες.

 

1) Στο public εχει bundle ps4+Gta V στα 400 ευρω, αξιζει? ειναι σε προσφορα? αν οχι ποσα ειναι κανονικα?

2)Αν αγοράζω ΜΟΝΟ retail παιχνιδια τα 500GB του ps4 είναι αρκετά?

3)Αξιζει να περιμένω μεχρι τα Xmas για καλύτερα bundles? πχ 2 controllers+2 games κλτ.?

 

1.προσφορα δεν την λες διοτι κερδιζεις 10 ευρω απο το bundle

σε περιπτωση που τα παρεις ξεχωριστα.(360 ps4 +50 gtav=410)

2.μια χαρα ειναι ο 500αρης.

3.χαρας την υπομονη σου μεχρι τοτε... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι πραγματι πολυ νωρις. Αν εισαι ψημενος να αγορασεις κονσολα και εχεις τα χρηματα,διαλεξε ενα απο τα πολλα διαθεσιμα bundle και χτυπα το. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες 2-3 μέρες μου έχει καρφωθει η ιδέα και καλοβλεπω το λευκό ps4 με το gta v. Ψάχνω λίγο το θέμα στο Internet μιας και έχω καιρό να ασχοληθω με κονσόλες. Υποθέτω όλα πια είναι chassis B?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες 2-3 μέρες μου έχει καρφωθει η ιδέα και καλοβλεπω το λευκό ps4 με το gta v. Ψάχνω λίγο το θέμα στο Internet μιας και έχω καιρό να ασχοληθω με κονσόλες. Υποθέτω όλα πια είναι chassis B?

Περιμενε μεχρι του χρονου αν μπορεις καλυτερα μηπως τοτε βγει Slim και κανενα αλλο αξιολογο exclusive εκτως του U4 που ειναι επιβεβαιωμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, αν πάρω ένα κωδικό όπως αυτόν τον παρακάτω, http://www.marktplaats.nl/a/spelcomputers-en-games/games-sony-playstation-4/m926663799-ps4-borderlands-direct-digital-download-met-garantie.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr

 

Τι πρόβλημα μπορώ να έχω; Δεν θέλω να μπλεξω με λογαριασμούς πρωτευον κτλ. Απλά πράγματα, ένα κωδικό να τον ενεργοποιήσω στο λογαριασμό μου μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τον ρώτησα. Δίνει ένα λογαριασμό στον οποίο κανεις login και κατεβάζεις το παιχνίδι. Δηλαδή είναι κάτι σαν πρωτεύον - δευτερεύον λογαριασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...