Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ιδιο κανω κ εγω στο 13%.τρομερο αρωμα.γτ κανεις την ζωη σου δυσκολη ομως με υπολογισμους;κατεβασε στο pc σου το ejuicemeup και θα τα υπολογιζει ολα το προγραμματακι ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το ιδιο κανω κ εγω στο 13%.τρομερο αρωμα.γτ κανεις την ζωη σου δυσκολη ομως με υπολογισμους;κατεβασε στο pc σου το ejuicemeup και θα τα υπολογιζει ολα το προγραμματακι ακριβως.

Η αλήθεια είναι ότι παράδειγμα έδωσα το smoke φίλε ;) αλλά χθες (αύριο τα περιμένω) έδωσα 4 μπουκαλάκια παραγγελια ώστε να τα φτιάξω.

Διάβασα καλά λόγια για την ποιότητα τους και την καλή γεύση (υποκειμενικό θα μου πεις αλλά...)

Το κακό τώρα είναι ότι έχω καμία 250ml έτοιμοι βάση 6mg 70/30 vg/pg και θέλω να χρησιμοποιήσω αυτήν και όχι να ξανά αγοράσω καινούργια με μεγαλύτερη νικοτίνη.

Τώρα τι 6 τι 5 και κάτι ψιλά νικοτίνη.....Όλα τα σφάζουμε :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει να καταλαβεις διαφορα....εγω κανω ολες της γευσεις της smok και ολες μ αρεσουν.βασικα μονο τα αρωνατα της φτιαχνω.δεν αγοραζω αλλη εταιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράσαμε πριν λίγο ένα eGO AIO με 2ml tank στα 30€

 

Το έχει κανείς; Πείτε καμιά άποψη,καμία γνώμη.

 

Ωραίο μου φαίνεται,φθηνό και για κάποιον που θέλει να κάνει την αρχή στο ηλεκτρονικό τσιγάρο πιστεύετε είναι οκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτό ξεκίνησα και εγώ Στέλιο και είναι μία χαρά.

Μόνο πρόσεχε μην σε πέσει κάτω και σπάσει το τζαμακι.

Είναι Φιξ όλο με αποτέλεσμα να το πετάξεις στα σκουπίδια (μπαταρία - κεφαλή)

Καλή αρχή !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράσαμε πριν λίγο ένα eGO AIO με 2ml tank στα 30€

 

Το έχει κανείς; Πείτε καμιά άποψη,καμία γνώμη.

 

Ωραίο μου φαίνεται,φθηνό και για κάποιον που θέλει να κάνει την αρχή στο ηλεκτρονικό τσιγάρο πιστεύετε είναι οκ;

Καλο ειναι για τους πρωτους 2 μηνες...μετα δεν θα σε καλυπτει με τπτ.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ότι πρέπει για να ξεκινήσεις (και εγώ με αυτό ξεκίνησα) πάρε και κανένα λαστιχάκι για το τζαμάκι καθώτι είναι ευθραστό και καλοατμιστός .

Απλά άμα μεινείς σε κανα μήνα θα αρχίσεις να σκέφτεσαι αναβάθμιση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι.εχει πολλες διαρροες και ο ατμοποιητης ειναι τραγικος...θα θες μεγαλυτερη αυτονομια και κατι πιο ποιοτικο σε ατμοποιητη.για αρχη καλο ειναι....αλλα μεχρι εκει.εγω τον ειχα παρει μεταχειρισμενο για να το εχω στη δουλεια χωρις να φοβαμαι μην το χαλασω το κανονικο μου...3 μερες το αντεξα κ το χαρισα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να αναφέρω ότι ξεκινησαν τα πρώτα αρώματα danlucas να κυκλοφορούν (περιορισμένη ποσότητα για αρχή ;) )

Έβαλα στο καλάθι ένα τελευταίο που βρήκα outlaw.

Αγαπάμε ;) danlucas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stelios18120

από ότι είδες δεν σου το λέει μόνο ένας  μόλις περάσει κανα μήνας και σου αρέσει ο ατμός  θα μας θυμιθεις το ΑΙΟ τα κάνει  ΟΛΑ στο περίπου 

https://www.heavengifts.com/product/SMOK-GX2-4-TC-Kit-220W-350W.html

 

Σαν να το ακούω να φωνάζει στον AKPE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.)παιδια τι παιζει με τα pg και τα vg εννοωντας αν υπερισχυει καποιο τι ;

2.) αναλογα ποιο υπερισχυει παει και η νικοτινη;

3.) οταν λενε να σε πιανει να το καταλαβαινεις δλδ; εγω ας πουμε θελω να νιωθω οτι δεν θελω αλλο να ατμισω, οπως δλδ και με το τσιγαρο..

 

4.) τα μαγαζια που εχουν ακομα 30αρια ml υγρα; ειναι παρανομα; τι φαση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι λάστιχακι θα πάρω αύριο το απόγευμα που θα ξαναβγω στα μαγαζιά.

 

Γιατί δεν θα με καλύπτει μετά από δύο μήνες ; Λόγω μικρού τανκ;

Τα λεφτα τα εδωσες ετσι? θελω να πω δεν εχει νοημα να σου δωσω εναλλακτικη που θα σου μεινει? Αυτο που πηρες και εγω το εχω(ολοι μου φαινεται) αλλα οταν ειχα μονο αυτο δεν μπορουσα να διανοηθω να κοψω το τσιγαρο για το ηλεκτρονικο, λογω διαφορων παραγοντων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.)παιδια τι παιζει με τα pg και τα vg εννοωντας αν υπερισχυει καποιο τι ;

2.) αναλογα ποιο υπερισχυει παει και η νικοτινη;

3.) οταν λενε να σε πιανει να το καταλαβαινεις δλδ; εγω ας πουμε θελω να νιωθω οτι δεν θελω αλλο να ατμισω, οπως δλδ και με το τσιγαρο..

 

4.) τα μαγαζια που εχουν ακομα 30αρια ml υγρα; ειναι παρανομα; τι φαση;

 

1. Η vg είναι αυτή που δίνει μεγάλα ντουμάνια και η pg δίνει καλύτερη γεύση και περισσότερο χτύπημα στον λαιμό. Αν χρησιμοποιείς πνευμονικό ατμοποιητή, ένα 50/50 υγρό παίζει να σου γδέρνει τον λαιμό σε αντίθεση με ένα 70/30 που θα σου κάθεται καλύτερα. Αντιθέτως, αν κάνεις τσιγαρίσιο ατμοποιητή, ένα 50/50 υγρό συνήθως είναι προτιμότερο.

 

2. Όχι, άσχετα είναι. Απλά επειδή όπως είπαμε τα 50/50 τα κάνουν συνήθως αυτοί με τους τσιγαρίσιους, αυτά τα υγρά συνήθως έχουν και μεγαλύτερη συγκέντρωση νικοτίνης. Αντιθέτως επειδή τα 70/30, 80/20, κτλ. τα κάνουν αυτοί με τους πνευμονικούς, αυτά τα υγρά έχουν συνήθως χαμηλότερη συγκέντρωση νικοτίνης. Τίποτα παρόλ' αυτά δεν σε εμποδίζει να φτιάξεις ένα 70/30 υγρό με 12 νικοτίνη ή ένα 50/50 με 3 νικοτίνη.

 

3. Να παίρνεις αρκετή νικοτίνη ώστε να μην σου λείπει το τσιγάρο. Αν π.χ. πας και πάρεις κανάν τσιγαρίσιο ατμοποιητή, κάνεις 1 ή 2 ml την μέρα 3άρας νικοτίνης ενώ μόλις έχεις κόψει το τσιγάρο, πιθανώς να μην καλύπτεσαι και να θες να καπνίσεις. Ουσιαστικά να βρεις τα ml και την συγκέντρωση νικοτίνης που θα σε καλύπτει.

 

4. Ναι, είναι παράνομοι, όπως επίσης και αν έχουν κάποιο υγρό ή βάση με συγκέντρωση νικοτίνης μεγαλύτερη των 20 mg/ml.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...