Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@baator 

 

Εξαιρετική ανάλυση! Αν είχαμε γνώσεις marketing ισως καταλαβαίναμε την λογική! :P

 

Αλλα τραγικο το θεωρώ το γεγονός οτι εχθές το security code δεν δούλευε και σήμερα κομπλε!

 

Δηλαδή, τηλέφωνο στην εταιρία να περαστεί το security...κλάμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχω αρχισει να κανω συλλογη με επισκευασιμους :ph34r:

αρχισα με doggystyle, μετα με Fodi F2 και τωρα ο τριτος ενας Phenomenon....

Ο πρωτος, δεν λεει μια, φτηνος μεν, αλλα κυκλοφορας με χαρτοπετσετα.

Ο δευτερος, πιο καλος, αλλα θελει προσοχη στα φυτυλια, μεχρι στιγμης δεν εχω καταφερει να τα φτιαξω σωστα.

Ο τριτος, θα δω συντομα τι παιζει αλλα βλεπω και αυτος να ειναι σχετικα πολυπλοκος.

 

Να δω ποσους ακομα θα παρω μεχρι να βρω καποιον που να παλευεται.... :eek:

Geekvape ammit είτε single είτε dual ότι προτιμάς. Ξεχνάς διαρροές,έχεις καλή γεύση και εύκολο στήσιμο ειδικά στον μονό
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα εκει, πρεπει να εισαι συνεχεια με το μπουκαλακι, αλλο προβλημα αυτο ε?

μπααα. Ειδικα τωρα με τις βερμουδες αμα εχεις και τσεπες στα μπατζακια ουτε λογος. Τον χειμωνα εξογκωνει την τσεπη το μοντακι ετσι κι αλλιως, οποτε το καβατζωνεις διπλα του στην τσεπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το pico dual της eleaf, και σημερα μου επεσε κατω (περιπου στο 1 μετρο) με αποτελεσμα

να σπασουν τα πιαστρακια που κουμπωνει η μπαταρια  :whistle:

Τωρα το καλυμα για να κλεισει, το κανω μονο με μονωτικη ταινια.

Τωρα προσπαθω να βρω ανταλλακτικο πορτακι γιατι απο οτι ειδα το καπακι πιανεται με δυο αλλενοβιδες, αν βρω ανταλλακτικο ισως καταφερω να το δουλευω χωρις μονωτικη ταινια.

 

Εχει καποιος καποια αλλη ιδεα?

η πας στο μαγαζι που το αγορασες και ζητας ενα ανταλακτικο.

η περνεις τηλ 2-3 μεγαλα ελληνικα μαγαζια που εμπορευονται ηλεκτρονικα τσιγαρα κλπ και ζητας κ εκει ανταλακτικο

η μιλας κατευθειαν με eleaf και σου στελνουν ενα δυο πορτακια να χεις.

 

εγω σε 2 ipv ειχα θεματα. μιλησα με pioneer for you και μου εστειλαν 3 καπακια μπαταριας και 2 cover τζαμπα.

οταν λεω τζαμπα εννοω οτι δεν πληρωσα ουτε καν μεταφορικα και ηρθαν με dhl. 2 φορες το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αρχισει να κανω συλλογη με επισκευασιμους :ph34r:

αρχισα με doggystyle, μετα με Fodi F2 και τωρα ο τριτος ενας Phenomenon....

Ο πρωτος, δεν λεει μια, φτηνος μεν, αλλα κυκλοφορας με χαρτοπετσετα.

Ο δευτερος, πιο καλος, αλλα θελει προσοχη στα φυτυλια, μεχρι στιγμης δεν εχω καταφερει να τα φτιαξω σωστα.

Ο τριτος, θα δω συντομα τι παιζει αλλα βλεπω και αυτος να ειναι σχετικα πολυπλοκος.

 

Να δω ποσους ακομα θα παρω μεχρι να βρω καποιον που να παλευεται.... :eek:

Επειδη έχουν περάσει οι 2 απο τους 3 απο τα χερια μου εχω να σου πω μερικα πράγματα..

Ο σκύλος ειναι αρκετα αξιόπιστος ατμοποιητης με καλη γευση μηδεν διαρροές τσιγαρισια τζουρα οποτε κατι κανεις λάθος εσυ

Ο φοντι τωρα εχει πολλες επιλογες στο πως θα τον στήσεις πολυ καλη γεύση αλλα εχει ενα μεγαλο κακο οπως ολοι οι rdta δακρύζει αρκετά. Με τα βαμβακια καποια στιγμη μα τα βρεις απλα θελει μπολικο βαμβακι να ξερεις.

Κοιτα τα ορινγκ του σκύλου αν εχεις διαρροές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/9466753/Eleaf-Istick-Pico-Kit.html

 

Αξίζει για πρώτο ηλεκτρονικό τσιγάρο σε κάποιον που δεν θέλει να ασχοληθεί με μοντς, υγρά και όλα αυτά τα πράγματα?

Αν το πάρει και βάλει μια μπαταρία, λειτουργεί?

Από υγρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/9466753/Eleaf-Istick-Pico-Kit.html

 

Αξίζει για πρώτο ηλεκτρονικό τσιγάρο σε κάποιον που δεν θέλει να ασχοληθεί με μοντς, υγρά και όλα αυτά τα πράγματα?

Αν το πάρει και βάλει μια μπαταρία, λειτουργεί?

Από υγρά?

Με το να παρεις αντιστασεις? Ουτε με αυτο θες να ασχοληθεις? Γιατι αμα βαλεις και τις αντιστασεις και το υγρο πας σε αρχικη επενδυση 50 ευρω και δεν σε ειδα προθυμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη έχουν περάσει οι 2 απο τους 3 απο τα χερια μου εχω να σου πω μερικα πράγματα..

Ο σκύλος ειναι αρκετα αξιόπιστος ατμοποιητης με καλη γευση μηδεν διαρροές τσιγαρισια τζουρα οποτε κατι κανεις λάθος εσυ

Ο φοντι τωρα εχει πολλες επιλογες στο πως θα τον στήσεις πολυ καλη γεύση αλλα εχει ενα μεγαλο κακο οπως ολοι οι rdta δακρύζει αρκετά. Με τα βαμβακια καποια στιγμη μα τα βρεις απλα θελει μπολικο βαμβακι να ξερεις.

Κοιτα τα ορινγκ του σκύλου αν εχεις διαρροές

 

εχω καταληξει οτι στον ντογκυ εγω κανω κατι λαθος, αλλα οπως και να εχει

ειτε μαθαινω ειτε τον πεταω δεν υπαρχει τριτη λυση.

Με τον φοντι, τον εχω στησει δυο φορες, και θα δουμε τι βελτιωσεις παιρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το να παρεις αντιστασεις? Ουτε με αυτο θες να ασχοληθεις? Γιατι αμα βαλεις και τις αντιστασεις και το υγρο πας σε αρχικη επενδυση 50 ευρω και δεν σε ειδα προθυμο

 

Οχι, δεν με πειραζει το κοστος της αρχικης επενδυσης αρκει να μην ειναι πολυπλοκο, γιατι διαβαζω για αντιστασεις/βαμβακια κλπ και μου φαινεται βουνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν με πειραζει το κοστος της αρχικης επενδυσης αρκει να μην ειναι πολυπλοκο, γιατι διαβαζω για αντιστασεις/βαμβακια κλπ και μου φαινεται βουνο

Ε αυτο ειναι σαν "χομπι" μετα. Τα εισαγωγικα γιατι δεν ειναι και τοσο περιπλοκο. Ναι πολυ καλο το kit που εβαλες. Για υγρα τι ηθελες να ρωτησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εμενα το προβλημα τελικα ηταν η αντισταση. Την αλλαξα και δεν ξναα εβγαλε υγρο στο στομα. Εγραφε πανω clapton 1.5Ω παιζει ρολο; εκανα κατι λαθος; τωρα αυτη που εβαλε λεει 0,5Ω και 15-30W

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αυτο ειναι σαν "χομπι" μετα. Τα εισαγωγικα γιατι δεν ειναι και τοσο περιπλοκο. Ναι πολυ καλο το kit που εβαλες. Για υγρα τι ηθελες να ρωτησεις?

 

Ας υποθεσουμε οτι αγοραζω το κιτ που παρεθεσα νωριτερα, απο οτι διαβασα δεν εχει μπαταρια οποτε αγοραζω και μια μπαταρια και ξεκιναω το ατμισμα. Με τα υγρα, τι παιζει ? Παιρνω απο καπου ετοιμα - φυσικο καταστημα η εξωτερικο, απλα ριχνω μεσα και ειναι ετοιμο για ατμισμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υποθεσουμε οτι αγοραζω το κιτ που παρεθεσα νωριτερα, απο οτι διαβασα δεν εχει μπαταρια οποτε αγοραζω και μια μπαταρια και ξεκιναω το ατμισμα. Με τα υγρα, τι παιζει ? Παιρνω απο καπου ετοιμα - φυσικο καταστημα η εξωτερικο, απλα ριχνω μεσα και ειναι ετοιμο για ατμισμα ?

Ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...