Προς το περιεχόμενο

ΠΛΑΙΣΙΟ και bulk προιοντα


greek738

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

σταματήστε παρακαλώ, πονάει το κεφάλι μου από τα facepalms! αφού άλλα του λέτε κι άλλα καταλαβαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σταματήστε παρακαλώ, πονάει το κεφάλι μου από τα facepalms!

Καλά να πάθεις :P

Τέτοιο κεφάλι τέτοια θέλει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

Οταν έχω φάει ήδη 2 μέρες όμως με το Mail τους και απο Multirama θέλει 1 εβδομάδα περιμένω απο πλαίσιο για να το πάρω ποιο γρήγορα

 

Εχεις καταλάβει που αντιδράω με το πλαίσιο ή απλά trollareis?

Σε αυτό το ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ

ΕΣΥ είπες ότι να το επιλέγουμε για να έχουμε το προιόν σε 5 λεπτά

Μετά σου φέρνουμε παραδείγματα και πραγματικές καταστάσεις και μας το λες εξαίρεση στον κανόνα

Μετά μου λες να ακυρώσω την παραγγελία μου και να πάω αλλού.

Και ΕΡΩΤΩ, γιατί να φάω 2 μέρες στο πλαίσιο για ένα ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΠΡΟΙΟΝ?

Αν είναι να μην εμπιστεύομαι το site τους να το ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ και να μην λένε ότι έχουν eshop.

Το site για να μαθαίνεις είναι το ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ στο ίντερνετ.

Οταν μου λέει άμεσα διαθέσιμο, είναι το ίδιο με το να πάω στο μαγαζί και να το δω στο ράφι.

 

 

Τα 5 λεπτά που ανέφερα ήταν για στους επισκέπτες καταστήματος (εάν πρόσεξες) και όχι για παραγγελίες μέσω site!

Το ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ υπάρχει σε πληθώρα e-shops στην Ελλάδα και στο εξωτερικό και έχω βρει αρκετά πράγματα να μην είναι και "τόσο διαθέσιμα"! Το κακό είναι λίγο πολύ γενικό... Το πλαίσιο δεν είναι ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο!

 

Θα πρέπει να μάθετέ ως καταναλωτές να μη τσιμπάτε σαν τα κορόιδα! Στα ηλεκτρονικά καταστήματα πολλές φορές καθυστερεί η ενημέρωση της βάσης δεδομένων. Αυτό συμβαίνει χρόνια τώρα σε πολλά ηλεκτρονικά καταστήματα στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το θέμα πλέον είναι ότι ούτε στα καταστήματα υπάρχουν πολλές πιθανότητες για να βρούμε αυτό που θέλουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ληξτε το θεμα επειδη πηγε off.ενταξει pantote ειδα την συζητηση απο την αρχη και πραγματικα δεν εχεις καταλαβει τι σου λενε τα παιδια.Αν εχεις το χρονο διαβασε τα παλι απ'την μπας και ξεκαθαρισεις τα πραγματα στο μυαλο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 5 λεπτά που ανέφερα ήταν για στους επισκέπτες καταστήματος (εάν πρόσεξες) και όχι για παραγγελίες μέσω site!

Το ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ υπάρχει σε πληθώρα e-shops στην Ελλάδα και στο εξωτερικό και έχω βρει αρκετά πράγματα να μην είναι και "τόσο διαθέσιμα"! Το κακό είναι λίγο πολύ γενικό... Το πλαίσιο δεν είναι ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο!

 

Θα πρέπει να μάθετέ ως καταναλωτές να μη τσιμπάτε σαν τα κορόιδα! Στα ηλεκτρονικά καταστήματα πολλές φορές καθυστερεί η ενημέρωση της βάσης δεδομένων. Αυτό συμβαίνει χρόνια τώρα σε πολλά ηλεκτρονικά καταστήματα στην Ελλάδα.

Οπως λέει και ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ

 

There's no patch for stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ληξτε το θεμα επειδη πηγε off.ενταξει παντοτε ειδα την συζητηση απο την αρχη και πραγματικα δεν εχεις καταλαβει τι σου λενε τα παιδια.Αν εχεις το χρονο διαβασε τα παλι απ'την μπας και ξεκαθαρισεις τα πραγματα στο μυαλο σου

 

Με παιδιά μιλούσα τόση ώρα! κρίμα τζάμπα ο κόπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 5 λεπτά που ανέφερα ήταν για στους επισκέπτες καταστήματος (εάν πρόσεξες) και όχι για παραγγελίες μέσω site!

Το ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ υπάρχει σε πληθώρα e-shops στην Ελλάδα και στο εξωτερικό και έχω βρει αρκετά πράγματα να μην είναι και "τόσο διαθέσιμα"! Το κακό είναι λίγο πολύ γενικό... Το πλαίσιο δεν είναι ούτε το πρώτο ούτε το τελευταίο!

 

Θα πρέπει να μάθετέ ως καταναλωτές να μη τσιμπάτε σαν τα κορόιδα! Στα ηλεκτρονικά καταστήματα πολλές φορές καθυστερεί η ενημέρωση της βάσης δεδομένων. Αυτό συμβαίνει χρόνια τώρα σε πολλά ηλεκτρονικά καταστήματα στην Ελλάδα.

Για να καταλάβω.

Επειδή ένα μεγάλο λάθος γίνεται συστηματικά και από πολλούς, αυτό το κάνει αυτόματα σωστό;

 

Δηλαδή δεν είναι μέσα στην υποχρέωση του καταστήματος να ενημερώνει όπως πρέπει τους -εν δυνάμει- πελάτες του;

Σύμφωνα με τη λογική σου θα πρέπει να ρίχνουμε πασιέντζα κάθε φορά που λέει στο Πλαίσιο "ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ" και αν μας βγει να το παίρνουμε;

 

 

EDIT: Τα "παιδιά" σου έχουν δώσει 40 παραδείγματα ότι αυτά που λες είναι παπάντζες κι εσύ επιμένεις. Μάλλον αλλουνού ο κόπος πάει τσάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παιδιά μιλούσα τόση ώρα! κρίμα τζάμπα ο κόπος...

 

ενταξει τωρα τι να πω;Με εστειλες...Αφου σχολιαζεις κατι τετοιο καταλαβα πολλα

 

Για να καταλάβω.

Επειδή ένα μεγάλο λάθος γίνεται συστηματικά και από πολλούς, αυτό το κάνει αυτόματα σωστό;

 

Δηλαδή δεν είναι μέσα στην υποχρέωση του καταστήματος να ενημερώνει όπως πρέπει τους -εν δυνάμει- πελάτες του;

Σύμφωνα με τη λογική σου θα πρέπει να ρίχνουμε πασιέντζα κάθε φορά που λέει στο Πλαίσιο "ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ" και αν μας βγει να το παίρνουμε;

 

 

EDIT: Τα "παιδιά" σου έχουν δώσει 40 παραδείγματα ότι αυτά που λες είναι παπάντζες κι εσύ επιμένεις. Μάλλον αλλουνού ο κόπος πάει τσάμπα.

 

πες τα ρε φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λοιπόν "φίλε" - ξέρεις εσύ ...ΠΟΙΟΣ είσαι... - για να ξεμπερδεύουμε με τις παράλογες αξιώσεις σου κάποια στιγμούλα (διότι έχουμε και να πάμε για ψώνια στο πλαίσιο) , τσάκω μερικά μαθήματα απλής καθομιλουμένης ελληνικής γλώσσας:

 

1) "Άμεσα διαθέσιμο" σημαίνει, στην καλύτερη περίπτωση "στο δρόμο είναι, τη γωνία στρίβει κι έρχεται" και στη χειρότερη ..."φέτος".

2) Το γεγονός ότι ΕΣΥ επιμένεις να ερμηνεύεις το "άμεσα" ως "τώρα", δε σημαίνει ότι θα σου πλερώκουμε και τα φροντιστήρια, μπας και ξαναβγάλεις το δημοτικό.

3) Εμείς γουσταίρνουμε το βουρδούλιασμα στην πλάτη και το χοντρό αλάτι στην πληγή. Ούτε λογαριασμό για τα βίτσια μας θα σου δώκουμε, ούτε θα μας πεις εσύ τι πρέπει να κάνει το πλαίσιο με το site του.

 

Υ.Γ. Μου έμαθες και το Corsair Gold AX850 (το θες και gold τρομάρα σου! ) Γιατί παρακαλώ;

Τα ...Τούρμποξ - που είναι "άμεσα διαθέσιμα" με τη διαστρεβλωμένη ερμηνεία που δίνεις εσύ στον όρο - σε χαλάνε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λοιπόν "φίλε" - ξέρεις εσύ ...ΠΟΙΟΣ είσαι... - για να ξεμπερδεύουμε με τις παράλογες αξιώσεις σου κάποια στιγμούλα (διότι έχουμε και να πάμε για ψώνια στο πλαίσιο) , τσάκω μερικά μαθήματα απλής καθομιλουμένης ελληνικής γλώσσας:

 

1) "Άμεσα διαθέσιμο" σημαίνει, στην καλύτερη περίπτωση "στο δρόμο είναι, τη γωνία στρίβει κι έρχεται" και στη χειρότερη ..."φέτος".

2) Το γεγονός ότι ΕΣΥ επιμένεις να ερμηνεύεις το "άμεσα" ως "τώρα", δε σημαίνει ότι θα σου πλερώκουμε και τα φροντιστήρια, μπας και ξαναβγάλεις το δημοτικό.

3) Εμείς γουσταίρνουμε το βουρδούλιασμα στην πλάτη και το χοντρό αλάτι στην πληγή. Ούτε λογαριασμό για τα βίτσια μας θα σου δώκουμε, ούτε θα μας πεις εσύ τι πρέπει να κάνει το πλαίσιο με το site του.

 

Υ.Γ. Μου έμαθες και το Corsair Gold AX850 (το θες και gold τρομάρα σου! ) Γιατί παρακαλώ;

Τα ...Τούρμποξ - που είναι "άμεσα διαθέσιμα" με τη διαστρεβλωμένη ερμηνεία που δίνεις εσύ στον όρο - σε χαλάνε;

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Πεθαίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω thumbs up :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Πεθαίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω thumps up :lol: :lol: :lol:

Κοίτα ρε κάτι άτομα! Τους τα χώνεις κανονικά κι εκείνα ποστάρουνε χαμογελοφατσούλες και "thumps up"... Ασταδιάλα! Παραιτούμαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...