Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω εχω τουλαχιστον δυο φιλαρακια που θα θελουν να μπουν στην λιγκα μας!!υπαρχει περιπτωση να το κανουμε και με περισσοτερες ομαδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω τουλαχιστον δυο φιλαρακια που θα θελουν να μπουν στην λιγκα μας!!υπαρχει περιπτωση να το κανουμε και με περισσοτερες ομαδες?

 

Μέχρι του χρόνου βλέπουμε. Και πέρυσι είχαμε κάποιες αποχωρήσεις. Θα δούμε.. 2 μήνες πριν ξεκινήσει το πρωτάθλημα του χρόνου θα δοθεί 1 μήνας προθεσμία για δήλωση συμμετοχής. Να δούμε πόσοι θα είμαστε τότε και πράττουμε αναλόγως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγαχαρητηρια στον νικητη και στον φιναλιστ.ΕΥχαριστω πολυ τον νικο για την συμμετοχη.Του χρονου θα αποχορησω ομως καθως θα παιξω μονο σε δυο λιγκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως πιστευω οτι και τα ντραφτ θα πρεπει να ειναι τυχαια..βγηκε δεν βγηκε καποιος πρωτος η τελευταιος!

Δεν έχει τέτοια. Εδώ έχουμε παράγκα. Που νομίζεις ότι βρίσκεσαι; :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

παντως πιστευω οτι και τα ντραφτ θα πρεπει να ειναι τυχαια..βγηκε δεν βγηκε καποιος πρωτος η τελευταιος!

Δεν έχει τέτοια. Εδώ έχουμε παράγκα. Που νομίζεις ότι βρίσκεσαι; :D
Ου ρε!θα φτιαξω δικια μ λιγκα χωρις τα λολογατα!!Παντως του χρονου το φαντασυ θα ειναι ακομα πιο ωραιο!επιστρεφει και ο ροουζ και ξεπεταχτηκαν και αρκετα παιχτακια φετοςSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Θα δούμε είπαμε. Δύο μήνες πριν ξεκινήσει το επόμενο πρωτάθλημα θα δοθεί 1 μήνας προθεσμία για να δηλώσουμε συμμετοχές. Για 20 άτομα το κόβω δύσκολο να γίνεται πάντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δηλώστε συμμετοχή για φέτος. 1 Οκτωβρίου ξεκινάει το ντράφτ και 29 Οκτωβρίου το πρωτάθλημα. Στόχος 16 ομάδες, minumum 12 ομάδες. Ζητείται και κάποιος από τους περσινούς για αναπληρωτής κομισάριος και κάποιος για αναπληρωτής αναπληρωτή κομισάριου. Και κοπέλα εμφανίσιμη για γραμματέας. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...