Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καποια στιγμη πρεπει να μαθετε μερικα κ@λοπαιδα τι ειναι fair play, αντε και :devil:

 

κ να μαθετε επισης να παιζετε σαν αντρες, κοτες ε κοτες! αδερφες του ελεους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε οργιο εχω 1 παικτη κ εχεις 10 κ εχεις κ 200 ποντους διαφορα, τι παικτη πας κ μου παιρνεις καθε μερα; θες 15 για να με κερδισεις;

δεν μου λες, να κατεβασω κ τα παντελονια μηπως; αμα ειναι πες το ρε να στο κανω πιο ευκολο!

το παραταω το γαμημενο το ματσαπ, παρτο κ βαλτο εκει που ξερεις εγω ΔΕΝ ξανασυμμετεχω σ αυτο το σιχαμα που η γη να γυρισει αναποδα, αμα γουσταρεις βαζω κ τους παιτκες ολους παγκο, δεν εχω κανενα προβλημα, παρε το πρωταθλημα σου κ βαλτο εκει που ξερεις, αντε γιατι μας ζαλισες ολη τη χρονια!

 

μα την παναγια αν υπηρχε κουμπι delete για την ομαδα μου θα το παταγα ευχαριστως, κομισαριε διεγραψε με σε παρακαλω αν υπαρχει επιλογη, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ο παικταρας ο μαρτιν μπηκε κατευθειαν στο πνευμα της ομαδας τον πηρα και τραυματιστηκε...

Κατα τα αλλα περα απο τα κοκκινα τα οποια ειναι συνηθισμενα κατι καναμε αυτο το διβδομαδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ο παικταρας ο μαρτιν μπηκε κατευθειαν στο πνευμα της ομαδας τον πηρα και τραυματιστηκε...

Κατα τα αλλα περα απο τα κοκκινα τα οποια ειναι συνηθισμενα κατι καναμε αυτο το διβδομαδο.

 

Πρέπει να αλλάξεις ιατρικό επιτελείο για του χρόνου. :P

 

 

Τα δώσαμε όλα!

 

dwayne-wade.jpg

 

 

Γενικά πολύ κλειστά matchups τα 3 απο τα 4 και κρίθηκαν ουσιαστικά τελευταία μέρα.

Ειδικά το δικό σου ήταν το πιο κοντινό από θέμα διαφοράς.

 

Είχα καθηλωθεί στο scoreboard για αρκετά λεπτά χτες προς το τέλος των αγώνων να δω τι θα γίνει.

 

Βασίλη μου ξέφυγες στην regular για 7 πόντους. Μήπως ήρθε η ώρα για εκδίκηση ? :P

(Δεν το βλέπω γιατί έχεις την καλύτερη ομάδα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλά την 7η φετινή μεταγραφή την έκανα και αναμένονται και άλλες τώρα που αρχίζουν τα ζόρια.

Τουλάχιστον δεν παίζει ο Ντουράντ σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...