Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα ναι μονο οι αλλαγες με ενοχλουσαν και μενα, ολο το αλλο φορματ ηταν καλό. Αν οχι weekly να μειωθεί κατα πολύ ο αριθμός τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθίστε λίγο. Αυτό με το να ξεκινάει Κυριακή το matchup δεν νομίζω να είναι στο χέρι μας να το φτιάξουμε. Με τις αλλαγές κάνουμε ότι θέλετε, αλλά να ξεκινάει Κυριακή δεν γίνεται. Επίσης να κάνουμε ΟΛΟΙ αλλαγές μια φορά τη βδομάδα για όλη τη βδομάδα και αυτό μαλακία μου φαίνεται. Να τις μειώσουμε δραματικά ΟΚ. Αλλά να είναι λίγες και να τις κάνουμε και πρίν ξεκινήσει το matchup? Δηλαδή θα πάρω εγώ έναν παίχτη Κυριακή βράδυ για όλη τη βδομάδα; Αν την επόμενη μέρα η "αλλαγή" που πήρα τραυματιστεί, να μην μπορώ και να την αλλάξω;

 

Για να μην χάνουμε χρόνο να κάνω μια πρόταση για 4 αλλαγές τη βδομάδα όπως ήμασταν όμως. Ότι ώρα και στιγμή θέλει ο καθένας να τις κάνει. Με 4 αλλαγές τη βδομάδα, αν κάποιος κάνει αλλαγή χάντμπολ που τρώει 2 αλλαγές, μπορεί να πάρει 2 παίχτες τη βδομάδα. Αλλιώς αν κάνει νορμάλ αλλαγές, τις μισές μέρες της βδομάδας μπορεί να πάρει 1 παίχτη. 

 

 

Επίσης έχω βρεί άλλον έναν παίχτη που ψήνεται. Άρα είμαστε 9. Μπορούμε να βρούμε άλλους 1-3 να γίνουμε 10-12? Αλλιώς ξεκινάμε 8 όπως είμαστε τώρα. Ψάξτε λίγο και εσείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν γίνεται να είναι "κατά λάθος" κάποιος free agent. Άμα είσαι μισό μισό για να αφήσεις ελεύθερο έναν παίχτη ή τον αφήνεις με κίνδυνο να τον χάσεις ή δεν τον αφήνεις και μένεις χωρίς αλλαγή. Αν κάποιος μείναι FA κατά λάθος φαίνεται και τουλάχιστον μέχρι πέρυσι κατά λάθος κατά λάθος δεν είχα δεί κανέναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω η πλειοψηφια συμφωνει, καμια αλλαγη με την εναρξη του matchup, αν τραυματιστει ας υπαρχει το ir ρε νικο, κατ εξαιρεση δλδ σ αυτη την περιπτωση ας τον βαζει στο ir κ ας παιρνει αλλον, αλλα να μην μπορει να κανει αλλες αλλαγες, αυτο μονο κ βαλτε κ μενα μεσα αν ισχυει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρακτηριστικο παραδειγμα αυτου που λεω ειναι το εξης:

τραυματιζεται περσυ ο παυλαρας (CP3) κ επειδη κοιμομουνα ή/και αργησα να το παρω πρεφα, δεν προλαβα να παρω ουτε καν τον αντικαταστατη του, δεν ειναι το ιδιο βεβαια, αλλα εκανε κατι νουμερακια ο κολισιον, αλλα φαντασου τι αδικια ρε πουστη, χανεις το νο1 πικ του ντραφτ κ επειδη η λιγκα ειναι φισκα κ δεν πεφτει καρφιτσα, αναγκαζεσαι να ψαχνεις για το λιμο του αιωνα, ε οχι ρε πουστη, δεν παιζω ετσι, δεν ειναι δικαιο, ουτε εχω καμια ορεξη να γαμιεμαι παλι στο αγχος κ να πρεπει να ειμαι συνεχεια πανω απ το γαμωπισο για να μην μου παιρνουν τους παικτες

 

εντωμεταξυ ποιος θα το περιμενε, εγω που ημουν φανατικος των αλλαγων, τωρα καταλαβα τι μλκια ειναι

 

οσο για το αλλο με την κυριακη οκ, την κυριακη αρχιζουν νωρις τα ματσακια ετσι κι αλλιως, οποτε απο κυριακη απογευμα ελλαδας μεχρι τριτη πρωι εχουμε περιθωριο να ετοιμασουμε ολοι τις ομαδες μας για το επερχομενο ματσαπ

 

κ για την ακριβεια δεν θα το λεγα ακριβως weekly αγαπητε ακατανομαστε :lol: γιατι κ παλι θα πρεπει να παρακολουθεις, εστω κ "εσωτερικα", δλδ στανταρ υπαρχουν μερες που θα παιζουν ολοι σου οι παικτες κ αντε βρες ποιον να βαλεις να παιξει, λιγες φορες εχουμε δει 40αρια στον παγκο μας; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσους καινούριους θέλουν να παίξουν δεν έχω emails

Εγώ,mxls,Chrisxx,Andy,vasioula,Jimmy,Patrick είμαστε μέχρι τωρα. Έναν μπορώ να βρω εγώ. Το ξεκινάμε άρα με 8 ή περιμένουμε να γίνουμε 10? Υπάρχει και άλλος ένας που δεν έχει δώσει email αλλά έχει πει ότι θέλει να παιξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...