Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά είμαστε τόσοι λίγοι που την βγάζω εύκολα και δίκαια με τον εξής τρόπο:

 

Πρώτοι ξεκινάνε οι 4 καινούριοι που πιθανόν να είναι πιο άπειροι με σειρά που δήλωσαν συμμετοχή.

 

1. vasioula

2. o δικός μου

3. jkidd

4. αυτος που ψάχνουμε ακόμη

 

μετά όσοι μείναν εκτός πλέι οφ

 

5. Chrisxxx

 

και μετά όσοι μπήκαν στα πλέι οφ, όσο πιο ψηλά φτάσαν τόσο πιο χαμηλά στο ντράφτ.

 

6. prickdrd

7. mxls

8. nikos21aek

9. jimmy0077

10. Andy

Τι να ενημερώσω; Μόνο εσύ είσαι τόσο καμμένος να μπήκες να κοιτάξεις τι νούμερο ντράφτ είσαι, χωρίς να χουμε μαζευτεί ακόμη όλοι οι παίχτες. :P

 

Κάτσε να μαζευτούμε όλοι και όλα τα υπόλοιπα φτιάχνονται. Εσύ πάντως τελευταίος διαλλέγεις.

 

 

Γιατί τον λες prick ρε?

Χαχαχααχχα

 

 

Δεν θα έχει ενδιαφέρον το "ντέρμπυ" μετά τις 9 αλλά το κάνουμε 10, no worries.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από όσους καινούριους θέλουν να παίξουν δεν έχω emails

Εγώ,mxls,Chrisxx,Andy,vasioula,Jimmy,Patrick είμαστε μέχρι τωρα. Έναν μπορώ να βρω εγώ. Το ξεκινάμε άρα με 8 ή περιμένουμε να γίνουμε 10? Υπάρχει και άλλος ένας που δεν έχει δώσει email αλλά έχει πει ότι θέλει να παιξει

σου στέλνω σε μήνυμα το email Μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε νικ δεν ειπα εγω οτι δεν εχω χρονο, χρονο εχω οσο θες, αλλα δεν υπαρχει πιο σπαστικο πραμα να σου παιρνει ο αλλος τον παικτη μιση ή μια ωρα πριν γιατι εκεινη την ωρα την συγκεκριμενη ειχες δουλειες, δλδ τι; αγιος προφτασιος θα το κανουμε; δλδ ο πιο γρηγορος που ειναι στημενος ολη μερα πανω απ το γαμωπισο ειναι  καλυτερος; δεν νομιζω..

2ον, κανεις τεραστιο λαθος: κ το ξαναλεω γιατι μαλλον δεν τα διαβαζετε αυτα που γραφω, αντε ας το ξαναγραψω μπας κ το διαβασει κανεις:

εννοειται οτι κ παλι θα πρεπει να στρωσεις κωλο να ασχοληθεις γιατι:

1) ακομα κ αυτες τις αλλαγες πρεπει να χεις μελετησει για να τις κανεις; τι το περασες;

2) υπαρχουν παντα ημερες που παιζουν ολοι οι παικτες σου κ πρεπει να δεις ποιος θα βαλεις να παιξουν καθημερινα

anyway, μιας κ εισαστε 8 γιατι δεν στηνετε μια λιγκα με 8 ατομα κ απ τα πλεϊ οφφ κατευθειαν ημιτελικα,

τελος, με αλλαγες εμενα μην με υπολογιζετε, ακομα κ με 3, δεν θα πεθανω εγω απ το αγχος για ενα κωλοπαιχνιδο γιατι μου παιρνει ο αλλος τους παικτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στείλει πολλές φορές μέιλ σε οσους δεν έχουν μπεί ακόμη. Να ελέγξουν. Ρε Πατρικ τώρα 3 αλλαγές είναι. Σιγά τα ωά. Χωρίς αλλαγές καθόλου δεν λέει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ συμφωνώ με τον Νίκο.

Για να πάρει κάποιος πλεονέκτημα έτσι πρέπει να είναι πάρα πολύ τυχερός ρε.

 

Με 7 αλλαγές και 16 άτομα πέρυσι μπορούσες να πάρεις μεγάλο πλεονέκτημα αν έκανες αυτό που λέει ο πατρικ.

Πλέον όχι, οπότε δεν νομίζω πως έχει ιδιαίτερη σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στείλει πολλές φορές μέιλ σε οσους δεν έχουν μπεί ακόμη. Να ελέγξουν. Ρε Πατρικ τώρα 3 αλλαγές είναι. Σιγά τα ωά. Χωρίς αλλαγές καθόλου δεν λέει.

σε εμένα δεν έχει ερθει :(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ελειπε να χες :P :D

 

που τους βρηκαμε ρε τους 10 κ τους 11;

 

9 ειμαστε καταλαβα εγω ως τωρα κ ψαχνουμε τον 10 :P

 

ο νικος πηγε κ εβαλε περισσοτερες ομαδες γιατι ηλπιζε (κ ηθελε) να γινουν 12, αλλα δεν του κατσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...