Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν βλεπω ορεξη, μην ζοριζεστε :P

 

αν ειστε τοσο πορωμενοι κ θελετε να παιξετε σωνει κ καλα, πιαστε πιο μπασκετικα φορουμ που εκει γινονται αγρια φαντασυ με τρελη συμμετοχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα μωρε κι εγω δεν τα γουσταρω τα αλλα, ασε που εχουν διαφορετικους ορους απ τα δικα μας, πολυ φασισμος ρε φιλε, ασε καλυτερα, μια φορα πηγα να παιξω σε αλλο και κατεληξα να πλακωθω γιατι δεν ειχαν ουτε μια αλλαγη οι γελοιοι μες στην βδομαδα!!! μπασκετικο φορουμ σου λεει μετα, ελεος απλα, φτιαχνεις δλδ ομαδα στην αρχη και κανεις ταμα μετα στην παναγια την τσαμπικα να σου δεχτει ο αλλος το trade να αλλαξεις καναν παικτη, γμησε τα ρε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mxls περιμενω για κονφιρμ και τον φιλο μου.κυριακη στις 10.οποιος δεν μπορει να μιλησει.θα στειλω και μαιλ στον καθενα που δεν εχει γραψει εδω να τον ενημερωσω..επισης θελετε να βαλουμε παραπανω παιχτες?δηλαδη να εχουμε ροστερ 14-15 παιχτες και να παιζουν οι 11 ετσι εστω να μην εχουμε μονο παιχταραδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια...θα ημουνα μεσα για κατι τετοιο...αν και ξερω καλα απο nba δν εχω ξανα παινει fantasy αν και ηθελα να παιξω καποτε....αν γινεται να με δεχτειτε τωρα ειμαι μεσα αν οχι μηπως εχετε κανα πρωταθλημα για μενα τν αρχαριο γνκ στο ιντερνετ η να ψησω κανα φιλαρακινα φτισξουμε ενα και ποσο ειναι το μινιμουν λαιχτων π χρειαζεται;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με σενα ειμαστε μονος αριθμος επομενως δεν συμφερει.αν βρεις καποιον φιλο σου που θελει να μπει τοτε θα μαστε 10 και θα ειναι πολυ καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...