Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφου δεν θα το κανει το PS4 δεν θα το κανει ουτε το ΧΒΟΧ . Πιστευω οτι η MS δεν θελει να βαλει τα χερια της και να βγαλει τα ματια της . Αν ειχε επιλογη ο κοσμος μεταξυ του παιζω και οταν το βαρεθω το δινω σε αλλον ή το πουλαω σε ξεφτυλα τιμη απο την μια και απο την αλλη παιζω και οταν το βαρεθω το πεταω στα σκουπιδια νομιζω οτι 9 στους 10 θα προτιμησουν το πρωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα γράψει και σε άλλο θρέντ.

 

Αν είναι καλό το παιχνίδι και αξίζει, και θα το πληρώσω και θα είμαι online.

 

Αλλά από την στιγμή που η MS τα τελευταία 3+ χρόνια επικεντρώθηκε μόνο σε CoD & Halo, αμφιβάλω τρομερά πως θα έχω κάτι ξεχωριστό που να αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πορνη η ΕΑ το εχει βαλει στοχο να κανει το Origin παικτη. Δεν θα σταματησει πουθενα. Και με την nintendo ηθελε να το κανει αλλα δεν δουλεψε το κολπο, η Sony αγορασε ολοκληρη την Gaikai οποτε και εκει επεσαν εξω τα σχεδια της οποτε η MS ειναι η μονη της ελπιδα για να πασαρει Originworks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Mε μια πρωτη ματια μιλαμε για καλυτερο cpu απο τον jaguar και κατι κοντα στο cpu του Trinity APU! 

 

Μαλλον θα τα σκασω σε 6 core haswell intel τα λεφτα για το XBOX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πορνη η ΕΑ το εχει βαλει στοχο να κανει το Origin παικτη. Δεν θα σταματησει πουθενα. Και με την nintendo ηθελε να το κανει αλλα δεν δουλεψε το κολπο, η Sony αγορασε ολοκληρη την Gaikai οποτε και εκει επεσαν εξω τα σχεδια της οποτε η MS ειναι η μονη της ελπιδα για να πασαρει Originworks.

Και απο Μ$ άκυρο θα φάει, αποκλείεται να δεχτούνε να ενσωματόσουνε το Origin στη συσκευή τους.

Εξάλλου η Μ$ έχει πόσες δικές της υπηρεσίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτο λεω, θα κανω νεα αναβάθμιση οταν θα βγει το 6 πύρινο haswell σε X?? mobo... τωρα εχω 3770Κ!

ευτυχισμένο 2015 :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα πέσει ban στον τιτανομ@λ@κ@; βαρέθηκα να βλέπω να γράφει την ίδια ακριβώς ανοησία παντού.

Μη λες τετοια. Αποτελει cult φιγουρα του φορουμ

Χωρις πλακα εγω τον γουσταρω. Πρεσβευει το διαφορετικο !!!

Και η αποψη του σεβαστη ειναι αρκει να μη μας βγαζει offtopic

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...