Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη λες τετοια. Αποτελει cult φιγουρα του φορουμ

Χωρις πλακα εγω τον γουσταρω. Πρεσβευει το διαφορετικο !!!

Και η αποψη του σεβαστη ειναι αρκει να μη μας βγαζει offtopic

 

Συμφωνω (οπως στα περισσοτερα ποστ του ) με mtzs...

Θελουμε Titanomaxo, ο ανθρωπος προσφερει γελιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.insomnia.gr/forum-42/announcement-13-όροι-χρήσης/

 

Να εκφράζονται σαφώς...

 

Να σέβονται τους συνομιλητές τους...

 

Να τεκμηριώνουν κατά το δυνατόν τις απόψεις τους...

 

Ο τύπος είναι καράσχετος και προσβλητικός. Σαν τον brickoman από το "Ψυχαγωγία \ Μπλα Μπλα"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μπαναριστεί ρε παιδιά; Δεν παραβιάζει κάποιο κανόνα του φόρουμ.

Θα μπαναριστει για τρολλαρισμα. Κατα τα αλλα ουτε εγω θελω να τον δω μπαναρισμενο, ριχνω οσο να ναι αρκετο γελιο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που δεν κάνει προσωπικές επιθέσεις σε άλλα μέλη και κινείται μέσα στα όρια των κανόνων του φόρουμ, δεν γίνεται να ζητούν κάποιοι ban. Το οτι πιστεύει οτι το Xbox είναι καλύτερο και το PS και η Sony είναι γτπ, είναι ακραία άποψη αλλά είναι η γνώμη του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η ms είναι απαράδεκτη εντελώς, πόσο χρόνο θέλει να δώσει στην σονυ χωρίς να ξέρουμε απολύτως τπτ? μακριά δεν είναι ο απρίλιος? και δεν είναι και πολύ κοντά στην ε3 (2 μήνες), ότι και να δουμε τότε τον απρίλη μετά δεν θα έχει τπτ να μας δείξει ιούνιο,εκτός αν κάνει αυτό που περιμέναμε απο την σονυ τον απριλη, να κανει μια παρουσίαση 1 ώρα, να μιλήσει τα 45 λεπτά για την επιτυχία των παλιών κονσολών της και μετά για 15 λεπτά να μας δείξει το κουτί και ένα βίντεο montage....

 

δεν ξέρω θέλω μια δυνατή κονσόλα απο ms,και πριν ανακοινωθούν τα σπεκς νόμιζα οτι αυτοί θα φτιάχνανε το θηρίο της επόμενης γενιάς και ίσως με κέρδιζαν,αλλα τώρα μετά απο αυτά που είδαμε απο την σόνυ έχω ήδη πιστέι για την αγορά ps4 και η ms λίγα μπορεί να κάνει για να με τραβήξει και καθυστερεί καθώς το hype μου μεγαλώνει day by day και με τις ειδήσεις που ακούμε για Ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βασικοτερο ολων ειναι να μη βιαστουμε να βγαζουμε συμπερασματα γιατι δεν εχουμε δει καν την απαντηση της MS. Το μονο βεβαιο ειναι οτι θαναι USA oriented !!!

Και απο τιμη; ελπιζω προσωπικα ναναι αρκετα κατω απο της Σονυ. Για να μη φαμε τα γνωστα καπελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η Microsoft δεν κανει την διαφορα ειναι αξια της μοιρας της στο θεμα του hardware. Εχει μια τιτανοτεραστια ευκαιρια.... 

 

Τουλάχιστον ξερω και ξερουμε οτι απο θεμα software θα πετάει η κονσόλα.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει φαει τοσο κραξιμο αλλα εκει αυτος ,συνεχιζει.Ωραιος.Αμα ειχα φαει τετοιο κραξιμο ,ουτε καν θα ξαναεμπαινα .Και ξανα ωραιος.

TITANOMAXOS for president,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...