Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συνηθως διωχνουμε τα τρολ αντι να κλεισουμε το τοπικ..?

 

παρτε ματι τι κανει το kinect rivals, αφου ετσι κι αλλιως οι περισσοτεροι δεν το εχετε αγορασει :D

 

Τι σαχλαμάρα είναι αυτή ρεεεεεεεεε, χαχαχαχαχαχ

7790 με jaguar cpu τι περιμένατε ? Παπαδες ?

 

Εδω ο jaguar ζοριζεται να περασει τα tablet cpus... 

 

...ναι ξεχασα ειναι custom cpu :P

Να θυμηθώ πως αποθέωνες το One πριν γίνει όλος αυτός ο ντόρος με τα 792P ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι σαχλαμάρα είναι αυτή ρεεεεεεεεε, χαχαχαχαχαχ

αν εσυ βρισκεις σαχλαμαρα το οτι δημιουργεις ενα ψηφιακο εαυτο σου, ο οποιος ειναι πολυ κοντα στην πραγματικοτητα,

και οτι αυτος ο εαυτος σου κανει ακριβως οτι κι εσυ χρησιμοποιωντας skeletal tracking και facial recognition,

και εαν επισης αγνοεις οτι αυτη η τεχνολογια εχει ΑΜΕΣΗ εφαρμογη σε οτιδηποτε AR/VR,

τοτε εχεις δικιο....

 

ενα απλο παραδειγμα που βρηκα σε μισο λεπτο:

http://xboxclips.com/video.php?uid=2662619243986567&gamertag=Le%20Balrog&vid=9e662ccc-0451-42bc-894d-10bcabea9c86

http://xboxclips.com/video.php?uid=2533274905671844&gamertag=Mickeilkeil&vid=556411c0-63c1-4fc7-9a14-3639df437335

http://xboxclips.com/video.php?uid=2716903703784894&gamertag=DarkTravesty&vid=55b51eff-7024-4444-98fe-87c9c24e1abe

 

δυτυχως δε βρισκω τη δικη μου διαδικασια ψηφοποιησης, τουλαχιστον για οσους με ξερουν πως ειμαι θα ηταν πολυ μα πολυ ενδεικτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άχρηστο το Kinect ήταν, άχρηστο θα παραμείνει.

 

Άχρηστο γιατί η MS δεν το αξιοποιεί, τεχνολογικά είναι έτη φωτός μπροστά από την μουφιά του PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άχρηστο το Kinect ήταν, άχρηστο θα παραμείνει.

φορας κατι παρωπιδες ΝΑ!!!

θα τα ξαναπουμε οταν δεις ολοκληρο το εργο, αφου βλεπω οτι δεν μπορεις να το διανοηθεις καν προς το παρον :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το αξιοποιεί ως ρουφιάνο η M$ για την NSA..

Το kinect σε ενόχλησε...εδώ Google/FB/Gmail, ο πάροχος της τηλεφωνίας σου κινητής και σταθερής σε δίνουν κάθε  μέρα σε NSA κτλπ κτλπ .

Τα λέμε στην επόμενη γενιά p3tran αν και εφόσον τρέχουν όλα τα γκέιμς σε native 1080P.

PC και τέλος εκτός και αν θέλεις PS4 με 20 fps. Γούστα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα και αυτη η σαχλαμαρα που λες, δεν ειναι λογος να μεινεις στην απεξω.

και στην τελικη, αμα εχεις κομπλεξ με την αναλυση, παιρνε μονο οτι ειναι native 1080p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για "7790" και ένα "ταπεινό" jaguar καλά τραβάει η πρωτη φουρνιά.

 

Τέλεια games αλλά μην το τραβάμε το σχοινί, Jaguar CPU είναι για κλώτσους εδώ και χρόνια, μην σου βάλω ανάλυση από το Metro Last light με 780ti και τραβάς τις τρίχες της κεφαλής σου μετά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το kinect σε ενόχλησε...εδώ Google/FB/Gmail, ο πάροχος της τηλεφωνίας σου κινητής και σταθερής σε δίνουν κάθε  μέρα σε NSA κτλπ κτλπ .

PC και τέλος εκτός και αν θέλεις PS4 με 20 fps. Γούστα :)

Ε, το Kinect είναι ένας ρουφιάνος παραπάνω, γιατί να τον έχω σπίτι μου και κυρίως, γιατί να το πληρώσω.Το Ps4 είναι σε καλύτερη μοίρα από το Xbox όσον αφορά τα FPS/Resolution αλλά και πάλι δεν είναι εκεί που θα έπρεπε να 'ναι.

 

Μόνο το Ryse αξίζει από τα παραπάνω οπτικά, τα υπόλοιπα είναι μετριότατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια games αλλά μην το τραβάμε το σχοινί, Jaguar CPU είναι για κλώτσους εδώ και χρόνια, μην σου βάλω ανάλυση από το Metro Last light με 780ti και τραβάς τις τρίχες της κεφαλής σου μετά :)

Δεν χρειάζετα, εχω 45fps με SSaa x 4 , advanced PhysX, και όλα στο ultra. Τι να το κάνω όταν δεν έχω story driven exclusives...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζετα, εχω 45fps με SSaa x 4 , advanced PhysX, και όλα στο ultra. Τι να το κάνω όταν δεν έχω story driven exclusives...

Δεν έχεις δει παιχνίδια στο Ultra και ειδικά στο ΧΟΝΕ, επίσης μία ζωή οι κονσόλες είναι για τα exclusives , για τον λόγο αυτόν υπάρχουν άλλωστε.

 

Επίσης SSaa x 4 , advanced PhysX εδώ και χρόνια τα έχει η Master Race.

 

Jaguar CPU=παρωχημένη CPU εδώ και χρόνια, μην λέμε ότι θέλουμε τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...