Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2gb update σήμερα το preview.... lol... με βλέπω για opt out από το πρόγραμμα. 

 

πλάκα πλάκα έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό με τόσα και τόσα Updates, γιατί παίρνεις και το update του preview και μετά παίρνεις και το κανονικό. Όταν ήμουν με την 45αρα δεν με πολυπείραζε αλλά τώρα μέ την 12αρα είναι δύσκολο γιατί θέλει χρόνο.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

to controller tou x1 ειναι πολύ ανώτερο απο το ps4 σε αισθηση στα χέρια και στο πάτημα. μεγάλη διαφορά.

 

του ps4 ισοροπεί την κατάσταση γιατί καινοτομεί, έχει ενσωματομένο ηχείο επάνω και το touch.

Ναι αλλα τα πλαστικα του ειναι σαφως κατωτερης πιοτητας σε σχεση μου του 360(ειδη στο δικο μου εχει αρχισει και τριζει το μερος του πλαστικου που ειναι κοντα κατω απο τον σταυρο)

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι αναλογικοι του χειριστηριου του ONE, μου φανηκαν λιγο πιο χαλαροι εναντι αυτου του 360, το οποιο το θεωρω κορυφαιο απο αποψη εργονομιας-ποιοτητας κατασκευης, παντως..

 

Αν εννοεις οτι θελουν λιγοτερη δυναμη για κινηθουν τοτε ναι ειναι πιο χαλαροι, Αυτο δεν ειναι κακο. Το 360 ειναι το καλυτερο σε εργονομια αλλα τα analog του δεν ειναι και τα καλυτερα. Οπως ειπα εχουν αρκετο παιξιμο, μποσικα, deadzone, οπως θες πες το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Έχει αγοράσει κανείς ψηφιακό παιχνίδι για το xbox one από site όπως αυτά: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-4-xbox-one-game-download-compare-prices/ 

 

Με προβληματίζει το γεγονός οτι σου πουλάνε προφίλ με το παιχνίδι και όχι κωδικό..Αν έχει να μου προτείνει κάποιος κάποιο αξιόπιστο site με καλές τιμές και πληρωμή με paysafecard θα το εκτιμούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες να ρωτησω,τι παιζει με τις ανταλλαγες προφιλ?δλδ εγω π εχω αγορασμενα 2 ψηφιακα κ ενας φιλος μ π εχει αντιστοιχα καποια αλλα μπορει να μπει με το προφιλ μου κ εγω με το δικο του απο τις κονσολες μας,ωστε να παιξουμε τα παιχνιδια ο ενας του αλλου?τι ακριβως παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Έχει αγοράσει κανείς ψηφιακό παιχνίδι για το xbox one από site όπως αυτά: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-4-xbox-one-game-download-compare-prices/ 

 

 

Φτιαξε ενα paypal account με διεύθυνση απο Hong Kong και ψωνιζε απο Hong Kong store. Πάμφθηνα και όλα μένουν στο profil σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να σας απαντήσω μιας και την κάρτα την έχω μόνο σε Hong Kong.

φιλε μου τι καρτα εχεις?εγω το εκανα και πηγα να συνδεσω την καρτα μου (χρεωστικη visa απο πειραιως)και δεν την δεχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...