Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπαθα πλάκα με το Forza Horizon 3 και σκέφτομαι να αγοράσω ένα XBOX ONE για να παίζω το παιχνίδι αυτό κυρίως και στο μέλλον βλέπουμε... Σερφάροντας στα ηλεκτρονικά καταστήματα, βλέπω τη refurbished έκδοση στα 199 ευρώ. Γνωρίζετε αν αξίζει και αν έχουν αναφερθεί συχνά προβλήματα στα refurbished XBOX ONE;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένα λόγος να πα΄ρεις refurbished σε αυτά τα λεφτά. 200 και κάτω παίζει το χοντρό το xbone και τώρα για τις γιορτές σίγουρα θα βγεί κάποια ακόμα σχετική προσφορά. Πρόβλημα ξεπροβλημα μην ασχοληθείς καθόλου με τα refurbished. Μόνο απο 150 και κατώ ΙΣΩΣ να το σκεφτόμουν αλλα και πάλι no reason. Εδώ καινούρια μηχανήματα και βγαίνουν για τα ανάθεμα. Δε θέλω να φαντάζομαι τα φτιαγμένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαθα πλάκα με το Forza Horizon 3 και σκέφτομαι να αγοράσω ένα XBOX ONE για να παίζω το παιχνίδι αυτό κυρίως και στο μέλλον βλέπουμε... Σερφάροντας στα ηλεκτρονικά καταστήματα, βλέπω τη refurbished έκδοση στα 199 ευρώ. Γνωρίζετε αν αξίζει και αν έχουν αναφερθεί συχνά προβλήματα στα refurbished XBOX ONE;

 

ολοκαινουργιο σφραγισμενο 1tb με δωρο δισκατο καλο προσφατο παιχνιδι + download τιτλους της ιδιας σειρας απο το xbox 360 εχουν παιξει στα 189-199 ευρω

 

ουτε για αστειο refurbished σε τετοια τιμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

OK!  Οπότε περιμένω άλλη μια βδομάδα μήπως παίξει καμιά προσφορά αλλιώς πάω για το κανονικό!  Ευχαριστώ.

 

δες αυτα αν το βιαζεσαι

 

https://www.germanos.gr/product/xbox-one-1tb-black/20304287/

 

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/konsola-xbox-one/165721-microsoft-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B1-xbox-one-s-500gb-&-fifa-17?cmicc=skroutz

Επεξ/σία από imoaix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω κάποιο ποιο ειδικευεμενο τοπικ...η ΕΑ τα σκατωσε με το update Δεκεμβρίου για το battlefield 1 και δεν μπορούμε να παίξουμε online γιατί κολλάει στο matchING your skill?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα πάρε ένα μεταχειρισμενο ... Τα refurbish δεν έχουν θέματα αλλά έχουν μόνο 1 χρόνο εγγύηση. Μπορείς να βρεις μεταχεορησμενα με πάνω από 1 χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μου έφερε η κοπέλα μου ένα Xbox elite controller για δώρο αλλά μόλις έσκισα τη συσκευασία του δώρου είδα ότι το κουτί δεν είχε τα δύο αυτοκόλλητα προστασίας που έχω δει σε βίντεο.Ηταν ανοιχτό.Τα μέσα είναι σε άψογη κατάσταση αλλά μου έκανε εντύπωση που λείπουν τα αυτοκόλλητα.Ειναι σα να το έχουν ανοίξει.Το πήρε από Πλαίσιο.Το πάω για αλλαγή;Έχει κάποιος άλλος το elite να μου πει αν αυτουνου είχε τα αυτοκόλλητα;μου θυμίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πας για αλλαγή δεν θα σου πουν ότι τα έβγαλες εσύ;

Αν δουλεύει καλά και έχει την εγγύηση που πρέπει να έχει,κράτα το.

Δεν είσαι ο μόνος που έχει δει τέτοια από το πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι κανένα κορόιδο αδερφέ.Ποιος ο λόγος να το ανοίξω και να τους το πάω πίσω για να πάρω ένα ίδιο;Τρελος είμαι;Έπρεπε να είναι σφραγισμένο και σφραγισμένο θα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή εγώ δεν έγραψα τίποτα από αυτά που λες,μη τρελαίνεσαι.

Από εμπειρία δική μου και φίλων σου είπα εύκολα το πρώτο που μπορεί να ακούσεις και εσύ.

Σαφώς και να το πας πίσω και να απαιτήσεις να πάρεις άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πούνε ότι θέλουνε.Το χειριστήριο είναι χωρίς τα αυτοκόλλητα προστασίας και το πήρε σήμερα.Θα δώσουν άλλο θέλουν δε θέλουν.Εν τω μεταξύ σε άλλα unboxings βλέπω να έχει τις σκανδάλες κάτω με το που το ανοίγουν και σε άλλα βίντεο τις έχει στη θήκη και πρέπει να τις βάλεις εσύ.Εμενα τις είχε ήδη πάνω στο χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...