Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε εχασα τι εννοεις σε ξεμπλοκαρουν?

 

Γιατι σε μπλοκαραν αρχικα?

 

Δεν μπορεις να αλλαξεις home account 3 φορες το χρονο σε καθε κονσολα xbox one?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το έχω κατεβάσει από την πρώτη μέρα δίχως πρόβλημα. Στην τελική επικοινώνησε με το support να στο περάσουν στο account. Κρίμα να το χάσεις, είναι ωραίο παιχνιδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα 3-4 φορες με το support αλλα τιποτα. Τη μια μου λεγανε οτι δεν ειναι Backwards Compatible (λολ), την αλλη οτι δεν ειναι διαθεσιμο στο region μου (uk) και την αλλη οτι ειναι server issue και γνωστο προβλημα για το οποιο πρεπει να περιμενω. Αγοραζω κανονικοτατα παιχνιδια btw. Μονο το burnout τα πινει. Φυσικά οταν τους ρωτησα αν θα το βαλουν manually εφοσον μετα τις 31 αλλαζουν τα games, μου ειπαν κατι τετοιο δε γινεται.

 

Γενιξα πλεον πιστευω ακραδαντα οτι ειτε ειναι bots, ειτε ινδοι με μηδενικη ικανοτητα επικοινωνιας και automated απαντησεις. Στο 2ο replacement που ξεκινησα για την κονσολα με το καρκ*#νοφαν, μου κρατησαν ΞΑΝΑ 450€ ενεχυρο στις 24/12 και ενώ κανονικα η κονσολα φευγει σε 1-2 εργασιμες, εχουμε φτασει 2017 και ακομα δεν την εχουν στειλει καν.

 

Σκουπίδια της ζωης και της τεχνολογίας. Εχε χαρη που εχω 120 games library και χρειαζομαι τον σαπιο προβληματικο κουβα τους για να τα παιξω. Καλη χρονια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα γαμωτο εχεις ταλαιπωρηθει παρα πολυ.Κανε υπομονη να τελειωσει.Για τα λεφτα μην ανχωνεσαι δεν θα χασεις ουτε δεκαρα.

Χρονια πολλα καλη χρονια να εχουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια φιλε τερρορ. Ναι πλεον δε με απασχολει ιδιαιτερα. Οταν με το καλο τελειωσουν ολα θα γραψω ενα saga με chat logs κτλ να γελασει και το παρδαλο κατσικι. Προς το παρον υπομονη και κραξιμο οπου σταθω.

 

Καλη χρονια με υγεια και λιγοτερα προβληματικα φανς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πάντως, κάποια στιγμή που είχα πρόβλημα με το XBONE gamepad μου μίλησα με την MS Ελλάδας και μου έστειλαν δεύτερο καινούριο από Τσεχία, χωρίς να τους δώσω το προηγούμενο πίσω. Γενικότερα, από το support της MS στην Ελλάδα, προσωπικά μόνο καλά λόγια έχω να πω.

 

Μήπως στο UK συγκεκριμένα είναι γτπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παρελθον ειχα αρκετες φορες παρε δωσε με την Ms Eλλας.Μονο καλα λογια εχω να πω.Εξυπηρετηση ευγενεια που δεν συναντας ευκολα.Ο φιλος klain ηταν ατυχος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια παιδια.Εγω επαθα το εξης κουλο αυτες τις ημερες.Ηθελα να αγορασω το εξπανσιον πακ για το  forza horizon 3 απο το store στην κονσολα μου(ειχε ενα 28% εκπτωση για αυτους που εχουν στην κατοχη τους την ultimate εκδοση)αλλα στην πρωτη αποπειρα που εκανα δεν μου δεχθηκε την καρτα!!! μου εβγαλε εναν κωδικο λαθους.Παω την επομενη ημερα  να κανω ακομα μια προσπαθεια αλλα μου αναφερει οτι η καρτα μου αυτην την στιγμη δεν εχει το ποσο που χρειαζετε ωστε να γινει η αγορα.Παιρνω στο καπακι την τραπεζα μου και μου αναφερει οτι οντως στος 28 του μηνος εχει δεσμευθει το συγκεκριμενο ποσο απο την  microsoft δουβλινου)Πηρα στο καπακι την microsoft hellas τους ανεφερα το θεμα και απο δευτερα θα με παρουν απο τα κεντρικα λεει για να δουνε τι συμβαινει,διοτι στο λογαριασμο μου που εχω δεν φαινεται αυτην την στιγμη οτι εχω αγορασει το συγκεκριμενο add on. :wacko: Tα συμπερασματα δικα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Ποιό είναι το τηλέφωνο του support για να Ελλάδα; Στο internet βρήκα αυτό αλλά δε δουλεύει. 00 800 44128732

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Ποιό είναι το τηλέφωνο του support για να Ελλάδα; Στο internet βρήκα αυτό αλλά δε δουλεύει. 00 800 44128732

Microsoft Ελλάς A.Ε.
  • Κηφισίας 221
  • 151 24 Αθήνα
  • Ελλάδα
  • Τηλέφωνο: +30 211 1206 000
  • Φαξ: +30 211 1206 003
  • Υπηρεσία εξυπηρέτησης πελατών και υποστήριξης (Customer Service and Support): 801 500 3000 (χρέωση τοπικής κλήσης) (local charge) or +30 211 1206 500 (κλήση από κινητό τηλέφωνο) (calling from mobile device

Το store τους έχει θέματα αλλά για την εξυπηρέτηση πελατών τους έχω μόνο καλά λόγια να πω.

Συμφωνο μιας και σημερα το προβλημα που ειχα λυθηκε απο πλευρα τους.Μου βαλανε το ποσο στο λογαριασμο μου και εκανε κανονικα μετα την αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Halo 5 Limited edition(τελευταια κομματια)

30ευρω

http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/paixnidia-xbox-one/154757-microsoft-halo-5-limited-edition

(χακαρισμενη τιμη)

 

Σκρουτζ 88

https://www.skroutz.gr/c/1418/Xbox_One.html?from=catspan&keyphrase=halo+5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...