Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εκανα ηδη και μου ειπανε να κανω αυτα που ηδη ειχα κανει και δεν αλλαξε απολυτως τιποτα.

πουλα το και παρε το x ετσι και αλλιως ετοιμος εισαι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχει και πρότζεκ σκόρπιο εντίσιο για όποιον ενδιαφέρεται

 

:D  lol

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/xbox/1020471-xbox-one-x-project-scorpio-edition-συλλεκτικο/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

550 για κάτι που κάνει 499?

 

 

550€ για ένα εξαντλημένο προϊόν που έκανε 499€, υπερπροσφορά... και πάλι καλά να λες, έπεσε το μάτι μου σε κάτι αγγελίες για σφραγισμένα scorpio στα ~650€, ήμαρτον! 

 

Και εδώ άλλη μια τρελή προσφορά: http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/xbox/1017807-xbox-one-x-project-scorpio-edition/ τρέξτε να προλάβετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ μας, *** συλλεκτικό είναι.

 

Το μόνο που διαφέρει απο το κανονικό, ειναι το κουτί που το βάζεις για πάντα στο πατάρι, και κάτι ψιλά πρασσινα γραμματάκια που δεν φένονται με γυμνό μάτι, θες μικροσκόπιο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το παρεις το x?

Αν η τιμη του πεσει στα 300 ευρω ισως αλλα στα 500 ευρω οχι δεν τρελαθηκα ακομα.

Μεταξύ μας, *** συλλεκτικό είναι.

 

Το μόνο που διαφέρει απο το κανονικό, ειναι το κουτί που το βάζεις για πάντα στο πατάρι, και κάτι ψιλά πρασσινα γραμματάκια που δεν φένονται με γυμνό μάτι, θες μικροσκόπιο. 

Και η βαση στηριξης της κονσολας σε καθετη θεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας φενονται πολλα γιατι εσκασε μυτη ενα χρονο μετα την κυκλοφορια του προ και του one s.και εχουμε ολοι ξοδευτει με τον εναν η τον αλλον τροπο.και αν θες τωρα να ακολουθησεις την κορυφη πρεπει να τα σκασεις παλι.500 ευρω δεν ειναι πολλα για τετιο μηχανημα.τα αξιζει.οπως ειπατε και εσεις εχει τα σπεκ απο pc του χιλιαρικου τουλαχιστον.το θεμα ειναι μη μας σκασει μυτη κιαλη κονσολα σε εναν χρονο.δεν ξερω τι θα κανει η sony και αν μεινει απραγη μεχρι το 19 που λενε πολλοι.μου φενεται πολυ απιθανο.η θα ριξει κατα πολυ τις τιμες των προιοντων της η θα βγει αναβαθμισμενη κονσολα συντομα.εγω πιστευω πειραμα κανουν και οπως βλεπουμε τους βγαινει.οποιος θα εχει τα φραγκα για το hobby του θα ακολουθει.οποιος δεν τα εχει θα παιζει με πιο παλια σπεκ.ολοι θα παιζουν τα ιδια παιχνιδια.αλλοι 4κ αλλοι 900p και 1080.pcμοποιηση

Το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να βγει και μια ανταλλαγη κονσολας γιατι γεμισε ο κοσμος αγγελιες.να δω τι θα τις κανουμε ολες αυτες τις κονσολες.χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει σπάσει τα νεύρα. Προσπαθώ να εγκαταστήσω Mortal kombat XL και όλο μου πετάει μήνυμα installation stopped στο 4%. Εννοείται το δισκάκι είναι καθρέφτης χωρίς δαχτυλιές. Αλλά δε μπορώ να καταλάβω γιατί έχει σκαλώσει έτσι. εχω διαβάσει και ένα σορό οδηγούς στο ΥΤ. το έχω βάλει και σε offline mode, του έχω κάνει και reboot, και σκαλώνει πάντα εκεί, 4% 1,82gb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε συ 492,5 gb free γράφει,

 

γενικά υπάρχει θεματάκι στη MS απο το πρώτο ΧΟΝΕ

 

https://support.xbox.com/en-US/games/troubleshooting/game-installation-process-stops

 

με το δισκάκι μέσα στην κονσόλα εβαλα πάλι να κατεβάσω και τα 42 γιγα απο το store. Το περίεργο είναι ότι το κάνει μόνο σε αυτό το παιχνίδι. 

 

τι σκατά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η τιμη του πεσει στα 300 ευρω ισως αλλα στα 500 ευρω οχι δεν τρελαθηκα ακομα.

Και η βαση στηριξης της κονσολας σε καθετη θεση.

η τιμη ειναι ηδη πολυ τιμια και ασε τα 300 ξερουμε καλα και οι 2 τι λεμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...