Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB - 14,9 € με δωρεάν μεταφορικά


Indiko_Xoiridio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρέλαβε κανείς; να κάνω παραγγελία;

 

Φίλε μου, ακόμα δεν έχει λήξει η προθεσμία υποβολής παραγγελιών (> 2 ημέρες) και εσύ ρωτάς αν παρέλαβε κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φίλε μου, ακόμα δεν έχει λήξει η προθεσμία υποβολής παραγγελιών (> 2 ημέρες) και εσύ ρωτάς αν παρέλαβε κανείς?

 

Και με χρόνο παράδοσης 7-10 μέρες όπως αναφέρει στο site της προσφοράς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dhgate.com/10pcs-lot-usb-flash-memory-stick-drive-toshiba/p-ff808081341cc5ca013455a2ebe05b7c.html

 

 

http://www.dhgate.com/wholesale-toshiba-u2p-32gb-usb-flash-drive/p-ff80808133cfcdc101340caed33e4f3b.html

 

 

Τα 10 USB Flash Memory Stick Drive TOSHIBA U2P 32GB 85,50$ (China όμως, μόνο ποσότητα και δεν έχω ιδέα για το site και την ποιότητα των προϊόντων του)

Εχεις αγορασει τιποτα απο εκει?Ειναι αξιοπιστο αυτο το site?

Ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.dhgate.com/10pcs-lot-usb-flash-memory-stick-drive-toshiba/p-ff808081341cc5ca013455a2ebe05b7c.html

http://www.dhgate.com/wholesale-toshiba-u2p-32gb-usb-flash-drive/p-ff80808133cfcdc101340caed33e4f3b.html

 

Τα 10 USB Flash Memory Stick Drive TOSHIBA U2P 32GB 85,50$ (China όμως, μόνο ποσότητα και δεν έχω ιδέα για το site και την ποιότητα των προϊόντων του)

 

Εχεις αγορασει τιποτα απο εκει?Ειναι αξιοπιστο αυτο το site?

Ξερει κανεις?

 

Σε καθε περιπτωση, τα 10 τεμ σταματανε (99%) τελωνειο κ η τιμη μεταμορφωνεται, δεν εχει κανενα νοημα το ρισκο, εκτος αν εχεις μπαρμπα εκτελωνιστη κλπ.

 

Στο κουπονι δεν υφισταται τετοιο προβλημα γιατι το 1 τεμ το βαφτιζουν δωρο κ περναει τελωνειο κατ'ευθειαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To LiveMyCity.gr είναι από τα πρώτα deal sites της Ελλάδας, έχει μια πορεία σχεδόν 2 χρόνων στο χώρο, συνεπώς μην ανησυχείτε... Για να ανέβασε το εν λόγω προϊόν και τη συγκεκριμένη εταιρία σημαίνει πως το τσεκάρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν το παραγγείλω δεν υπάρχει κίνδυνος να το περάσουν τελωνείο;

 

ειπαμε πιο πανω φιλε, το 1 τεμ δεν περναει τελωνειο.

 

To LiveMyCity.gr είναι από τα πρώτα deal sites της Ελλάδας, έχει μια πορεία σχεδόν 2 χρόνων στο χώρο, συνεπώς μην ανησυχείτε... Για να ανέβασε το εν λόγω προϊόν και τη συγκεκριμένη εταιρία σημαίνει πως το τσεκάρει!

 

To livemycity μπορει να ειναι οκ (προσωρινα τουλαχιστον. Βλεπω εχει και σχεση με το emarket.gr που ειναι πολυ παλιο site), αλλα η Universal Exports δεν απανταει στο email και δεν υπαρχει άλλος τροπος επικοινωνίας.

Αν σε καποιον εχουν απαντησει ας μας το πει, σε μενα οχι ακομη απο προχτες...

Μεχρι να δω αν απαντησουν, δεν παραγγέλνω ουτε για πλακα.

 

Οποτε τι γινεται αν το προιον ειναι μαιμου?

Και αν ειμαστε καλοπιστοι κ το προιον ειναι γνησιο, τι γινεται σε περιπτωση ελλατωματικου ή αν χαλασει μεσα στην εγγύηση ?!

Με ποιον μιλας ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάστε το. Οι τιμές αυτές δεν παίζουν. Και στα USB flash drives κυκλοφορούν πολλές μαϊμουδιές.... Μακριά!

 

Link

 

Βασικά στα +2,3 ευρώ ξεκινάνε και το groupon το είχε +5 πριν λίγες μέρες....

Το ύποπτο δεν είναι τόσο η τιμή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτηκα να χτυπησω ενα αλλα:

 

το θεμα ειναι μην το παραγγειλουμε και ερθει σε 15-20 μερες αλλα σε ευλογο χρονικο διαστημα.

 

Η τεχνολογια τρεχει γρηγορα και οι τιμες μαζι της. Δεν αποκλειετεαι την αλλη βδομαδα να βγαλει καποια μεγαλη αλισυδα προσφορα σε φλασακια 32γιγα και να εχουμε καποιο μαγαζι να απευθυνθουμε. πιστευω κι εγω πως η προσφορα του groupon με τα 20€ ειανι καλυτερη γιατι καποιοι ηδη το πηραν στα χερια τους. Επισης το groupoN εχει και paypal .

 

 

 

ελπιζω οποιος το παραγγειλε να το λαβει οσο συντομοτερα γινεται και να το απολαυσει. Ας μας ενημερωει επισης για το αν καταφερε να επικοινωνησει ωστε να κρινουμε αυτο το site για μελλοντικες αγορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα και εγώ μια μνημούλα.

 

Χρειάζεται να κάνω κάτι περισσότερο για να ολοκληρωθεί η διαδικασία ή θα γίνει αυτόματα από εδώ και πέρα.

 

Πχ με μια φωτογραφική lumix που είχα αγοράσει από το golden deals έπρεπε να μπω στο site του καταστήματος (inthebox) και να κάνω παραγγελία κανονικά και στις πληροφορίες να βάλω τον αριθμό του κουπονιού.

 

Εδώ χρειάζεται κάτι αντίστοιχο ή κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link

Βασικά στα +2,3 ευρώ ξεκινάνε και το groupon το είχε +5 πριν λίγες μέρες....

Το ύποπτο δεν είναι τόσο η τιμή του.

 

Ετσι ακριβως είναι για την τιμη.

Για το verbatim μονο να σημειωθει κ εδω οτι εχει πολλα αρνητικα reviews.

Ειδάλλως δεν θα συζητουσαμε καν για την μικρη διαφορα.

Ευτυχως το amazon εχει αλλα 2 μοντελα κατω απο 20 ευρω, αλλα θεωρητικα δεν ειναι ποιοτητας toshiba.

 

Αγόρασα και εγώ μια μνημούλα.

Χρειάζεται να κάνω κάτι περισσότερο για να ολοκληρωθεί η διαδικασία ή θα γίνει αυτόματα από εδώ και πέρα.

Πχ με μια φωτογραφική lumix που είχα αγοράσει από το golden deals έπρεπε να μπω στο site του καταστήματος (inthebox) και να κάνω παραγγελία κανονικά και στις πληροφορίες να βάλω τον αριθμό του κουπονιού.

Εδώ χρειάζεται κάτι αντίστοιχο ή κάτι άλλο;

 

Οπως λεει:

" Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες μέρες στη διεύθυνση που δηλώνετε κατά την αγορά, μετά τη λήξη της προσφοράς.

Για οποιαδήποτε απορία, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο e-mail της εταιρείας [email protected] "

Πιο πανω λεει το εξης κ τα μπερδευει τα πραγματα "Iσχύει μέχρι 29 Φεβρουαρίου 2012 (τελική ημερομηνία παραγγελίας του προϊόντος)."

Λογικα μετα την ληξη θα παρετε κουπονι με πιο σαφης οδηγιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλα κι εγώ. Μάλιστα είχα ήδη παραγγείλει αυτό που δίνει το groupon και το ακύρωσα. Το groupon μου επέστρεψε τα χρήματα την ίδια μέρα. Ξέρετε τι διαφορές έχουν τα δύο μοντέλα; Τουλάχιστον στην εμφάνιση είναι διαφορετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...