Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB - 14,9 € με δωρεάν μεταφορικά


Indiko_Xoiridio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτη ηταν η απαντηση που πηρα απο το Livemycity

 

Αγαπητό μέλος.

 

Λυπούμαστε πολύ για το ελαττωματικό προϊόν που παραλάβατε. Θα προβούμε άμεσα σε ακύρωση του κουπονιού σας και επιστροφή χρημάτων.

 

Θα επικοινωνήσετε με την ACS ώστε να παραλάβει το USB stick από το χώρο σας, αναφέροντας πως τα έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον παραλήπτη, ώστε να μη χρεωθείτε.

Θα συμπληρώσετε ως διεύθυνση αποστολής την παρακάτω:

 

Emarket

Καβάφη 6

Άγιος Ελευθέριος

11143 Αθήνα

 

και ως διεύθυνση αποστολέα τα στοιχεία σας.

 

Το Livemycity.gr θα αναλάβει την ακύρωση της αγοράς, αμέσως μόλις παραλάβουμε το προϊόν και θα ενημερωθείτε μέσω email μόλις πραγματοποιηθεί.

 

Το Livemycity.gr δεν είχε καμία πρόθεση εξαπάτησης των αγοραστών του και θα προβούμε σε έρευνα όσον αφορά τη διάθεση ελαττωματικών προϊόντων από τη συνεργαζόμενη επιχείρηση.

 

Με εκτίμηση,

Livemycity.gr

 

Μολις το εστειλα. Για να δουμε και την συνεχεια...

 

Διόρθωσε τους ότι το προιόν δεν είναι απλώς ελαττωματικό αλλά fake με εντελώς ψεύτικα χαρακτηριστικά διαθέσιμο από μια fake συνεργαζόμενη με αυτούς επιχείρηση με έδρα μια...villa προς πώληση στη Virginia και ΚΑΝΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διόρθωσε τους ότι το προιόν δεν είναι απλώς ελαττωματικό αλλά fake με εντελώς ψεύτικα χαρακτηριστικά διαθέσιμο από μια fake συνεργαζόμενη με αυτούς επιχείρηση με έδρα μια...villa προς πώληση...

 

Εγω τους ειχα στειλει οτι ηταν ψευτικο, αλλα αυτοι το λενε "ελαττωματικο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τους ειχα στειλει οτι ηταν ψευτικο, αλλα αυτοι το λενε "ελαττωματικο".

 

Τότε ξέχεσε τους κανονικά και ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ!!! για να τους μαμήσουν στο πρόστιμο!!!

 

Ακου συνεργαζόμενη επιχείρηση με έδρα μια...villa προς πώληση στη Virginia!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με το livemycity με μία κυρία η οποία είχε σπαστή προφορά.

 

Όταν της είπα ότι η μνήμη δεν είναι γνήσια και ότι θέλω να επιστραφούν τα χρήματα μου η απάντηση της ήταν ότι είμαι μόλις ο δεύτερος από 500 άτομα που έχουν πουλήσει μνήμες.

 

Πραγματικά ήθελα να την βρίσω εκείνη την ώρα αλλά κρατήθηκα και απλά σημείωσα την διεύθυνση που μου έδωσε για να την στείλω πίσω με acs.

 

Η καταγγελία πάντως από εμένα είναι σίγουρη ειδικά με τον τρόπο που μου μίλησε στο τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μίλησα με την κυρία με τη σπαστή προφορά και μου είπε πως δεν εχουν κανένα προβλημα τα usb και οτι πήραν και για το γραφείο τους 10 κομμάτια και μετά με σύνδεσε με τον προγραμματιστή όπως μου είπε, ο οποίος έκανε την πάπια και τελικά όταν είδε ότι δεν τον έπαιρνε μου είπε να στείλω τελικά mail και ότι εννοείται θα μου επιστραφούν τα χρήματα...Εντωμεταξύ στη σελίδα τους στο Facebook στην ανάρτηση που είχαν κάνει για τη συγκεκριμένη προσφορά υπάρχουν 2 σχόλια που εκθείαζουν το προιόν και λένε μάλιστα οτι δεν είναι 32gb αλλά 34gb :confused: !!! οι 50 απο τους 500 να είναι έτσι και άλλοι 50 που θα βαρεθούν να μπουν στη διαδικασία να τα στείλουν πίσω τα βγάλαν τα λεφτά τους...Σ αυτό πόνταραν εξαρχής πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μίλησα με την κυρία με τη σπαστή προφορά και μου είπε πως δεν εχουν κανένα προβλημα τα usb και οτι πήραν και για το γραφείο τους 10 κομμάτια και μετά με σύνδεσε με τον προγραμματιστή όπως μου είπε, ο οποίος έκανε την πάπια και τελικά όταν είδε ότι δεν τον έπαιρνε μου είπε να στείλω τελικά mail και ότι εννοείται θα μου επιστραφούν τα χρήματα...Εντωμεταξύ στη σελίδα τους στο Facebook στην ανάρτηση που είχαν κάνει για τη συγκεκριμένη προσφορά υπάρχουν 2 σχόλια που εκθείαζουν το προιόν και λένε μάλιστα οτι δεν είναι 32gb αλλά 34gb :confused: !!! οι 50 απο τους 500 να είναι έτσι και άλλοι 50 που θα βαρεθούν να μπουν στη διαδικασία να τα στείλουν πίσω τα βγάλαν τα λεφτά τους...Σ αυτό πόνταραν εξαρχής πιστευω...

 

Μόνο στην Ελλάδα υπάρχει usb stick στα 34GB...

Για άλλη μία φορά πρωτοπορούμεmrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα στείλει την Παρασκευή πίσω και προφανώς σήμερα το πήραν. Μου έστειλαν μήνυμα ότι έκαναν ακύρωση και επιστροφή των χρημάτων, απλά θα περάσουν δύο με τρεις εργάσιμες μέρες για να φανούν στην κάρτα. Μάλλον εγώ ήμουν ο πρώτος τελικά που έλεγε η ρωσίδα, γιατί για ρώσικη προφορά μου έκανε. Μόλις πάρω τα χρήματα θα κάνω καταγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο κι εμένα ... μετά από την ίδια τυποποιημένη απάντηση του μεσημεριού, έφτασε και το invoice για κάτι που έχω ήδη ακυρώσει από το Σάββατο....! :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρήματα μου τα επέστρεψαν στην κάρτα σήμερα οπότε τέλος καλό όλα καλά. Να ξέρετε ότι και το deals365 είναι δικό τους site, οπότε προσέξτε και από εκεί τις αγορές σας. Θα βάλουν κι εκεί στικάκι σε προσφορά. Μου το είχαν πει όταν πήρα για ακύρωση την πρώτη φορά. Εκτός και αν από τις πολλές ακυρώσεις έβαλαν μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, εγώ για να βλέπω όλες τις προσφορές έχω εμπιστευτεί το weekdeals.gr γιατί κρατάει ιστορικό από τα ντηλάδικα και μπορείς να συγκρίνεις ποιό κρατάει στην αγορά ή πάει για φούντο, έτσι κάνεις το κουμάντο σου αν θες να ψωνίσεις κάτι σε προσφορά, δείτε το ιστορικό εδώ http://weekdeals.gr/deal-sites-history/

 

Επίσης τελευταία έβαλε λινκ στο μενου των ξενοδοχείων για να συγκρίνεις την προσφορά που σου πασάρουν με την πραγματική τιμή στην αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου επέστρεψαν κι εμένα τα χρήματα στην κάρτα μου... Τέλος καλό, όχι όμως κι όλα καλά.... Ας όψεται ο χρόνος που δεν υπάρχει για να κυνηγήσω το θέμα περισσότερο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...