Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άς είμεθα ρομαντικοί και να αρχίσουμε να ετοιμάζουμε τις καταγγελιοεπιστολές μας!

 

Μωρε κι ομως. Παρηγγειλα για μια φίλη ενα Dell απο 899 με 499 και θα παει να το πάρει το απογευμα...

 

και δες στο fb

V****** Ta******

Μολις γυρισα απο Multirama με Home Cinema, Laptop & Ηχεία! Τι παίζει με τις τιμες; Κλείνετε;

Μου αρέσει! · · Πριν από 12 λεπτά ·

 

Multirama Εννοείται πως όχι !! Είσαι από τους πρώτους τυχερούς, θα μάθεις σύντομα λεπτομέρειες! Πώς σου φάνηκε? :)

Πριν από 10 λεπτά · Μου αρέσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι μπορείς να τους κάνεις; Στο σαιτ λέει ότι είναι περιορισμένα κομμάτια και τέτοιες Π@π@ριες.......

Άρα σου λέει , τέλειωσαν φιλαράκι , δε πρόλαβες.

Μπορείς να κάνεις τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μπορείς να τους κάνεις; Στο σαιτ λέει ότι είναι περιορισμένα κομμάτια και τέτοιες Π@π@ριες.......

Άρα σου λέει , τέλειωσαν φιλαράκι , δε πρόλαβες.

Μπορείς να κάνεις τίποτα;

 

για τα macbook λεει διαθεσιμα κατοπιν παραγγελιας για οποιον μπορεσει να κανει παραγγελια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις φίλο που να δουλεύει στα Multirama; Έχεις και προσφορές.

 

Κατά τα άλλα είχαν μείνει μόνο σάπια laptop με Τ4200, armbands για mp3 players, και παιχνίδια 3ετίας. Όλα τα καλά είχαν φύγει, και όπως μου "εκμυστηρεύτηκε" υπάλληλος στο Mall "άσε φίλε χάλασα 3 μισθόυς εγώ, τα έβαλα στην κάρτα αλλά πήρα τηλεόραση, home cinema, xbox, laptop, και ένα ακόμα laptop για τη δικιά μου".

 

Όπως πλέον λέμε και στην καθομιλουμένη, FAIL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις φίλο που να δουλεύει στα Multirama; Έχεις και προσφορές.

 

Κατά τα άλλα είχαν μείνει μόνο σάπια laptop με Τ4200, armbands για mp3 players, και παιχνίδια 3ετίας. Όλα τα καλά είχαν φύγει, και όπως μου "εκμυστηρεύτηκε" υπάλληλος στο Mall "άσε φίλε χάλασα 3 μισθόυς εγώ, τα έβαλα στην κάρτα αλλά πήρα τηλεόραση, home cinema, xbox, laptop, και ένα ακόμα laptop για τη δικιά μου".

 

Όπως πλέον λέμε και στην καθομιλουμένη, FAIL.

 

Προφανώς κατι τετοιο δεν ειναι ηθικό ή αποδεκτό αλλα απο τη στιγμή που δεν απαγορεύεται ας το κανουν... Και εμενα μου ειπε ενας πωλητής οτι το Macbook το αγορασε συναδελφος χθες το απογευμα, αλλα τι να κανω..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Π.Γερμανός που έχει multirama & public αποφάσισε να κρατήσει μια αλυσίδα μόνο. Για την επωνυμία δεν ξέρω, αλλά μιλάμε για πολλές απολύσεις και μάλλον θα κλείσει κάποια μαγαζιά. Τώρα αν έχει τόση ανάγκη για ρευστό ή ξεστοκάρει δν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έμπαινα ή όχι στον πειρασμό. Όπως με βλέπω απ'έξω όχι, αλλά αν ήμουν μέσα δεν παίρνω και όρκο.

 

Ο εκνευρισμός μου προήλθε από την παντελής αδυναμία εξυπηρέτησης πελατών, και όχι τόσο από το απόθεμα. ΟΚ, δίνουν Macbook Pro με 500€ και τηλεοράσεις αξίας 1500€ με 300€, δεν περιμένω να έχουν 3000 κομμάτια από το καθένα. Να ξέρουν όμως ακριβώς που έχει και πόσα είναι, να αποφασίσουν αν κάνουν κρατήσεις ή οχι, και αν τις κάνουν για πόσο (για το θέμα κρατήσεων άκουσα πάνω από 5 διαφορετικές εκδοχές από διαφορετικά καταστήματα). Και φυσικά να αποφασίσουν αν στέλνουν σπίτι ή πρέπει να περάσω από εκεί.

 

Και αυτό το άμοιρο τηλεφωνικό κέντρο, παρόλες τις φιλότιμες προσπάθειες των κοριτσιών που μίλησα (καμία δε μου έδωσε την εντύπωση ότι βιάζεται γιατί από το πρωί την έχουν πρήξει), αν δεν γνωρίζουν τι γίνεται στα καταστήματα, ας το κλείσουν. Ας βάλουν απλά μια λίστα με τα καταστήματα, και να παίρνεις εκεί κατευθείαν.

 

Και ξαναλέω λοιπόν με μεγάλα γράμματα : FAIL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαίνω τον όρο ''κρατημένο"!

Τι θα πεί είναι κρατημένο ? Αμα έχεις το μετρητό το παίρνεις και φεύγεις! Και για πόσο καιρό ισχύει μια κράτηση? Μάλλον μας δουλεύουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολλά κομμάτια στο site, και όχι μόνο προσφορές, είναι "διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας". Δεν μου φαίνεται και πολύ καλό για το μέλλον του καταστήματος κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σιγα σιγα ανανεωνουν τις λιστες τους με περισσοτερα κομματια. Απ'οτι ειδα ομως τα περισσοτερα ειναι για παραλαβη απο καταστημα

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0641733&catid=020300

 

Αμεσα διαθεσιμη και σε πολυ καλη τιμουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σιγα σιγα ανανεωνουν τις λιστες τους με περισσοτερα κομματια. Απ'οτι ειδα ομως τα περισσοτερα ειναι για παραλαβη απο καταστημα

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0641733&catid=020300

 

Αμεσα διαθεσιμη και σε πολυ καλη τιμουλα.

http://www.getitnow.gr/prod/anabathmisi/kartes-grafikon/club-3d-geforce-gtx-550ti-3-gb-karta-grafikon/prod2010059pp/

 

 

 

 

Επίσης ας μου εξηγήσει κάποιος γνώστης πως γίνεται να σερφάρω άνετα σε προϊόντα,τεχνικά χαρακτηριστικά κτλ κτλ και την κρίσιμη ώρα της προσθήκης στο καλάθι να γονατίζει το site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...