Προς το περιεχόμενο

eshop.gr newsletter 17/02


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οπου και να πατησω δε μου βγαζει την καινουρια τιμη. παλια το εκανε αυτο. τωρα πρεπει να βαζεις τον κωδικο στην παραγγελια?

 

edit. σε καποια τη βγαζει (πχ στικακι) και σε καποια οχι (πχ powerline)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στικακι το 8αρι λεει κατι; Ή ειναι παναργο;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μην το πάρεις σέρνεται...Έχω το ίδιο και το 16άρι και μια ταινία 1080π αντιγραφή πήρε μισάωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το πάρεις σέρνεται...Έχω το ίδιο και το 16άρι και μια ταινία 1080π αντιγραφή πήρε μισάωρο...

 

Πόσα gb? Ρωτάω γιατί το παρήγγειλε ένας φίλος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου βγάζει τις παλιές τιμές σε όσα προϊόντα δοκίμασα.

 

μαλλον πρεπει να γινεται αυτο γιατι λεει οτι δεν ειναι αμεσα διαθεσιμα. ενω το στικακι ειναι αμεσα διαθεσιμο γι' αυτο και παιρνει την εκπτωση. περιεργο ομως γιατι εχω ψωνισει αρκετα πραγματα απο προσφορες που ΔΕΝ ηταν αμεσα διαθεσιμα αλλα οταν πηγαινα στη σελιδα εκανε την εκπτωση αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά τα στικάκια είναι μόνο για Mp3 και έγγραφα, και εγκατάσταση λειτουργικού...κοινώς αρνταν καταστάσεις...Περίπου 6 mb το δευτερόλεπτο είναι εφιάλτης για αρχεία 1 giga και πάνω...Οι τιμές στις μνήμες γενικά έχουν γκρεμοτσακιστεί αξίζει να δώστε κάτι παραπάνω για έστω 16 - 20mb/s ...επανέρχομαι σε λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα gb? Ρωτάω γιατί το παρήγγειλε ένας φίλος μου.

Έχω και το 8άρι και το 16άρι.....

 

όλα αυτά τα στικάκια είναι μόνο για Mp3 και έγγραφα, και εγκατάσταση λειτουργικού...κοινώς αρνταν καταστάσεις...Περίπου 6 mb το δευτερόλεπτο είναι εφιάλτης για αρχεία 1 giga και πάνω...Οι τιμές στις μνήμες γενικά έχουν γκρεμοτσακιστεί αξίζει να δώστε κάτι παραπάνω για έστω 16 - 20mb/s ...επανέρχομαι σε λίγο

Σωστός ...αν και τα 6mb/s τα βλέπεις στην καλύτερη... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά τα στικάκια είναι μόνο για Mp3 και έγγραφα, και εγκατάσταση λειτουργικού...κοινώς αρνταν καταστάσεις...Περίπου 6 mb το δευτερόλεπτο είναι εφιάλτης για αρχεία 1 giga και πάνω...Οι τιμές στις μνήμες γενικά έχουν γκρεμοτσακιστεί αξίζει να δώστε κάτι παραπάνω για έστω 16 - 20mb/s ...επανέρχομαι σε λίγο

 

Σε καμια περιπτωση δεν θα πιασει αυτο τα 6ΜB/sec. Στα 4 κυμαινεται και φυσικα αυτη ειναι σε ιδανικες καταστασεις η μεγιστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στικακι το 8αρι λεει κατι; Ή ειναι παναργο;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

(PER.552167) VERBATIM 8GB USB 2.0 DRIVE STORE N GO PINSTRIPE BLACK

 

Μικρό και βολικό usb flash από τη νέα σειρά PinStripe της Verbatim με βολικό κλιψάκι στην άκρη του.

 

Χωρητικότητα: 8GB.

Ταχύτητες ανάγνωσης / εγγραφής: 16MB/sec - 20MB/sec και 9MB/sec - 10MB/sec αντίστοιχα.

Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμές του newsletter περνούν αυτόματα όταν έρθει η παραγγελία στο κατάστημα αρκεί να μπει ο κωδικός προσφοράς στην φόρμα παραγγελίας. Όταν πραγματοποιείται η παραγγελία εμφανίζονται οι αρχικές τιμές. Το επιβεβαιωσα τηλεφωνικώς σε κατάστημα eshop.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδω

http://www.insomnia.gr/topic/435061-e-shop-crazy-sundays-29-01/page__st__60 το παρηγγειλα αλλα το εχω μετανιωσει γιατι με +60€ που ειχε τοτε έπαιρνες 1.5TB επιπλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...