Προς το περιεχόμενο

eshop.gr newsletter 17/02


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θα εκτιμούσα μια γνώμη για το NAS....τι λέτε αξίζει;

 

Δεν θα σχολιασω για κατι που δεν εχω δουλεψει ποτε αλλα η Zyxel ειναι απο τις κορυφαιες εταιρειες στον χωρο δικτυων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εδώ θα δείτε ορισμένες κριτικές για το verbatim το 32αρι γιατί το έψαχνα και εγώ πιο παλιά...

Δεν νομίζω να διαφοροποιείται και πολύ το 8άρι.

Εγώ θα πρότεινα να το αποφύγετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό αυτό τι λέτε στα 40€?

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.612452

 

Θα μπορεί να παίξει πάνω από πολύμπριζο ή θα έχω πρόβλημα?

 

Μήπως ξέρει κανείς αν παίξει με τριφασικό ρεύμα;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τό άλλο νήμα για το e-shop γιατί εξαφανίστηκε? Από που μπορούμε να έχουμε κάποια ενημέρωση για το θέμα και τι πραγματικά ισχύει?

+1

μπορει να μην ηταν συγουρο αλλα οπως λεει και ο φιλαρακος απο πανω

ειχαμε μια ενημερωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια την τριτη πηγα στο καταστημα ν.ελβετιας στην θεσσαλονικη.

Ητανε κλειστο με μια ταμπελα οτι αλλαζει ιδιοκτησια.

Πηρα τα κεντρικα και μου ειπανε οτι εντος 2ημερου θα ανακοινωθει το νεο καταστημα.

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ μου ηρθε μυνημα οτι τα προιοντα μου βρισκονταν στο αλλο μαγαζι στην σταυρουπολη :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι πήγα να δω crazysundays από το πρωί μα το site παραμένει κλειστό. Μεγάλες αλλαγές ή κάποιος πατησε κανα λάθος κουμπί όπως με τις λάθος τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι και κάτι άλλο που τις τελευταίες μέρες μου προκαλούσε εντύπωση.

Συγκεκριμένα σε αναζητήσεις σύγκρισης τιμών σε συγκεκριμένα προιόντα που έκανα στα γνωστά ελληνικά sites σε μερικά μου έβγαζε ακριβώς την ίδια τιμή που έιχε και στο e-shop, κι αυτό το λέω επειδή είμαι παλιός πελάτης τους και πάντα λόγω συνήθειας από εκεί ή από το Πλαίσιο ξεκινούσα την έρευνα μου για την ενημέρωση πληροφοριών σχετικά μ' αυτό. Βλέπετε μπορεί να είχαν μεγαλύτερες τιμές αλλά έβλεπες περισσότερες πληροφορίες για κάτι που σε ενδιέφερε κάτι που δεν το κάναν άλλες μεγάλες αλυσίδες που πουλούσαν είτε πολύ φθηνότερα ή και πολλές φορές πολύ ακριβότερα!!!

Ένα από αυτά τα μαγαζιά που αναφέρω στην αρχή είναι σίγουρα το Plus4u και το πρωί που πάλι έψαχνα κάτι (δεν θυμάμαι τώρα τι ακριβώς για να το ελέγξω) ήταν το Getitnow που απ' ότι γνωρίζω είναι ανταγωνιστικών συμφερόντων. Πάντων το συγκεκριμένο προιόν είχε τιμή ΧΧ.92 ευρώ και ήταν η χαμηλώτερη στο συγκριτικό και μου 'χε κάνει μεγάλη εντύπωση το δεύτερο μισό στην τιμή του. Κάτι δλδ. σαν το Electro me ton Κωτσό που τουλάχιστον όλοι γνωρίζουμε την σχέση τους.

 

παιδια την τριτη πηγα στο καταστημα ν.ελβετιας στην θεσσαλονικη.

Ητανε κλειστο με μια ταμπελα οτι αλλαζει ιδιοκτησια.

Πηρα τα κεντρικα και μου ειπανε οτι εντος 2ημερου θα ανακοινωθει το νεο καταστημα.

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ μου ηρθε μυνημα οτι τα προιοντα μου βρισκονταν στο αλλο μαγαζι στην σταυρουπολη :shock:

Τα οποία πήγες και τα παρέλαβες ή όχι ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα μου ανοίγει κανονικάκαι το κανονικό site και το crazy. Μπορεί απλά να έπεσε κάποιος σερβερ, προχθές δεν άνοιγε σε κάποιους το hotmail (και σε εμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...