Προς το περιεχόμενο

eshop.gr newsletter 17/02


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tι λετε για αυτη την προσφορα...????

ψαχνω αυτο το διαστημα για media player...οικονομικο και καλο!!! :devil:

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.603565&sid=1

 

ΑΞΙΖΕΙ..????

Αν σκεφτείς ότι ο 210Α, που δεν έχει Dolby Digital, κοστίζει δύο ευρώ λιγότερα και είναι από τους καλούς δέκτες, αξίζει σαν δέκτης με δευτερεύουσα λειτουργία ως media player.

Μόνο σημαντικό πρόβλημα οι μικροί υπότιτλοι στα βιντεάκια, αλλά διορθώνεται, άσε που με κανένα mail στην Crypto ίσως πάρουν από το εργοστάσιο firmware με μεγαλύτερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για DVB-T με ενσωματωμένο πολύ καλό Media Player κοιτάξτε και τους ελληνικούς Crystal Audio:

 

http://www.crystalaudio.gr/ProductCatalog/DVB-T.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί καλό;

Media player χωρίς καν ικανότητα αποκωδικοποίησης AC3 (Dolby Digital)...

Επιπλέον δεν υπάρχει και διαθεσιμότητα. Περιμένουν να τους έρθει νέα παραλαβή εντός του μήνα από την Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα παιδιά....

αυτή η low budget JVC καμερούλα λέει τίποτα?

για απλή καθημερινή χρήση τη θέλω (ξέρετε γεννητούρια, γενέθλια, κινηματογραφικές απόπειρες 6αχρονου ανηψιού :P κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελικα η αναμονη μου τελειωσε...παρεγγειλα τον WD media Player σε σοuπερ τιμη...!!

 

http://www.eshopspec...phtml?id=120305

 

Σε τιμη αμαζον, ακριβως τοσο θα σου στοιχιζε απο εκει. (76 λιρες = 93.5€)

 

 

Για ριξε μια ματια και σε αυτο: 87€ τελικη με το "παζαρεψε το" wifi N, δεν το εχω ψαξει αλλα μαλλον ειναι καλυτερο. http://www.kotsovolo...?catid=10098196 (εβγαινε ακομα φτηνοτερα μεχρι τελος Φεβρ. αφου ειχε κουπονι 30% στο ελεκτρο)

 

Μεχρι πριν μια βδομαδα ειχε το electroworld αυτο καπου στα 130€ http://www.skroutz.g...ivehub-1TB.html (με 1ΤΒ δισκο μεσα.)

 

Δεν θα ελεγα λοιπον οτι ειναι σουπερ η τιμη του eshop. ;)

 

(ζητουσες φτηνα mp γι αυτο δεν σου προτεινα κατι, υπαρχουν κατι μικρα με 30-40 ευρω νομιζα οτι ηθελες κατι τετοιο)

 

Ψαχνω αυτο το διαστημα για media player...οικονομικο και καλο!!! :devil:

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τιμη αμαζον, ακριβως τοσο θα σου στοιχιζε απο εκει. (76 λιρες = 93.5€)

Ίδια τιμή, αλλά το ένα έρχεται με το ταχυδρομείο το άλλο περνάς και το πέρνεις εσύ από το κατάστημα.

 

Μεχρι πριν μια βδομαδα ειχε το electroworld αυτο καπου στα 130€ http://www.skroutz.g...ivehub-1TB.html (με 1ΤΒ δισκο μεσα.)

Αυτό πότε έγινε; Είσαι σίγουρος; Στα 130 ευρώ πουλούσαν τους 1ΤΒ δίσκους μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ίδια τιμή, αλλά το ένα έρχεται με το ταχυδρομείο το άλλο περνάς και το πέρνεις εσύ από το κατάστημα.

Σαφως και ειναι καλυτερα να σου ερθει σπιτι μονο του.

 

Επιπλεον εχεις aftersale support AMAZON και οχι e-shop (παναγια μου τι εχω τραβηξει - τυφλα να 'χει ο προκρουστης!!! )

 

ΥΓ. Ασε που δεν του προτεινα να το παρει απο αμαζον, απλα του ειπα οτι η τιμη ΔΕΝ ειναι σουπερ. Το LG του εδωσα να σκεφτει ως εναλλακτικη, ειναι 7 ευρω φτηνοτερο (ισως ειναι και καλυτερο) και παει και δωρεαν σπιτι του.

 

 

 

Αυτό πότε έγινε; Είσαι σίγουρος; Στα 130 ευρώ πουλούσαν τους 1ΤΒ δίσκους μόνο.

 

 

Επι ενα μηνα υπηρχε και λιγο λεω. Ο δισκος ειναι ενσωματωμένος στο mp δεν σου εδιναν δωρο εξωτερικο. :rolleyes:

 

Επισης δεν τα κοιταζες καλα (οι ευκαιριες δεν κανουν παρελαση, μια στα 10-20 προιοντα σκαει) , με 119€ για παραδειγμα επαιρνες τον WD 2ΤΒ usb3.0 (170.5 - 30%). Πολλοι μαλιστα πηραν (υπαρχει και σε θεμα αυτο αφου φαινεται πως δεν πιστευεις οσα γραφω) τον WD 1ΤΒ usb3.0 στα 78 ευρω.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Ασε που δεν του προτεινα να το παρει απο αμαζον, απλα του ειπα οτι η τιμη ΔΕΝ ειναι σουπερ. Το LG του εδωσα να σκεφτει ως εναλλακτικη, ειναι 7 ευρω φτηνοτερο (ισως ειναι και καλυτερο) και παει και δωρεαν σπιτι του.

Ούτε εγώ προτείνω το e-shop. Απλά για την ίδια τιμή προτιμώ να αποφύγω το ταχυδρομείο (προσωπική επιλογή). Εσύ προτιμάς να αποφύγεις το e-shop. Κάποιος άλλος έχει άλλες προτιμήσεις. Καθαρά υποκειμενικά είναι αυτά. Νομίζω πάντως ότι για 7 ευρώ είναι πολύ καλύτερο το WD.

 

 

Επι ενα μηνα υπηρχε και λιγο λεω. Ο δισκος ειναι ενσωματωμένος στο mp δεν σου εδιναν δωρο εξωτερικο. :rolleyes:

 

Επισης δεν τα κοιταζες καλα (οι ευκαιριες δεν κανουν παρελαση, μια στα 10-20 προιοντα σκαει) , με 119€ για παραδειγμα επαιρνες τον WD 2ΤΒ usb3.0 (170.5 - 30%). Πολλοι μαλιστα πηραν (υπαρχει και σε θεμα αυτο αφου φαινεται πως δεν πιστευεις οσα γραφω) τον WD 1ΤΒ usb3.0 στα 78 ευρω.

 

;)

Το -30% στους δίσκους που αναφέρεις την είχα δει την προσφορά. Δεν είχα δει όμως την προσφορά του WD Livehub 1TB στα 130 ευρώ. Αν εσύ την είδες (που κοιτάζεις καλά) και δεν την ανέφερες εδώ, τότε οκ, πάω πάσο. :rolleyes:

 

Εγώ τα κοιτούσα σχεδόν καθημερινά και δεν την εντόπισα, μιας και δεν κοιταζα καλά. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στα 130 ευρώ πουλούσαν τους 1ΤΒ δίσκους μόνο.

Το -30% στους δίσκους που αναφέρεις την είχα δει την προσφορά. (σημειωση: 78 ευρω ο 1ΤΒ, 119 ευρω ο 2ΤΒ)

 

Εγώ τα κοιτούσα σχεδόν καθημερινά και δεν την εντόπισα, μιας και δεν κοιταζα καλά. ;)

 

:confused:

 

Αρα κοιταζες καλα, απλα ξεχνας; :rolleyes:

 

 

 

 

Ειμαι σιγουρος παντως, τουλαχιστον 2 φορες το ειχα δει το συγκεκριμενο προιον με αρχικη 189 η 199 (αυτο μονο δεν θυμαμαι οπως και το αν ηταν στο μπλε ή στο κοκκινο μαγαζι του ομιλου) και εκπτωση με κουπονι 30%. Να σου πω οτι τα κουπονια στο ελεκτρο για παραδειγμα στους δισκους μπηκαν και βγηκαν τουλαχιστον 2-3 φορες. Αρα μπορει να μην το τσεκαρες την "καλη" στιγμη.

 

[Αν δεν ειχα καει απο την WD με το πρωτο της μηχανακι (WDTV) και την αδιαφορια της στην υποστηριξη του, θα το ειχα παρει μηπως ειναι καλυτερο απο αυτα που εχω, μονο και μονο επειδη ηταν παρα πολυ φτηνο. Το οτι μπηκα σε αυτη τη διαδικασια να σκεφτω να το χτυπησω ειναι κατι που πετυχε να μην υπαρχουν περιθωρια αμφιβολιας μεσα μου μηπως δεν το θυμαμαι καλα.]

 

 

 

 

Αν εσύ την είδες (που κοιτάζεις καλά) και δεν την ανέφερες εδώ, τότε οκ, πάω πάσο. :rolleyes:

 

Στην ειρωνια σου θα απαντησω, αφενος γιατι πιστευω οτι δεν ειναι κακοπροαιρετη αρα θα σου δωσει απαντηση και αφετερου γιατι ειναι ασχημο να το αφησω ετσι.

 

Μηπως με μπερδευεις με αλλους;

 

Οι προσφορες για τις οποιες ανοιγω θεμα (στα δαχτυλα του ενος χεριου μετριουνται) ειναι προιοντα που εχω δοκιμασει και προτεινω, η που εχω κανει πρωτα μεγαλη (μερες-βδομαδες) ερευνα. Δεν ανοιγω θεματα (αν με ειχες παρακολουθησει θα το ηξερες) απλα επειδη κατι ειναι απο 1 ως 30% φτηνοτερο απο τον ανταγωνισμο και μετα πιθανον να φορτωθει καποιος μια συσκευη - μαλακια. Περα απο αυτο εχω εκθεσει ηδη την αποψη μου πως οταν κατι που αφορα Ελληνικο μαγαζι βγαινει εδω "καιγεται" οπως "καηκε" ο δισκος 1ΤΒ στα 78€ σε 1-2 μερες, σε αντιθεση με τον δισκο 2ΤΒ στα 119 που δεν καηκε ποτε αφου δεν βγηκε. Το ειπα σε 5-10 φιλους που τον πηραν, αλλιως δεν θα προλαβαινε κανεις απο αυτους, παρα μονο καποια "κορακια" που μετα τα βαζουν στις αγγελιες μαζι με καποιους που θα το αξιζαν (σιγουρα υπαρχουν και αυτοι!). Επισης σιγα-σιγα καποιοι ειχαν την ικανοτητα και εντοπισαν εστω κι "αργα" αλλα εγκαιρα (αφου ισως τοτε τον χρειαστηκαν) τον 2ΤΒ, αν το ειχα καψει θα τους στερουσα την δυνατοτητα να το βρουν και να το παρουν.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωνω τον φιλο matrixxx (δεν ειμαστε καν γνωστοι) για οσα εγραψε περι σκληρων wd απο electroworld. πραγματι ηταν οι συγκεκριμενες προσφορες που εγραψε, και πραγματι προσωπικα τσιμπησα 2 μουρλια My Book στα 78 ευρωπουλακια!!!

 

Επισης, επιβεβαιωνω για την ελαχιστοτατη διαθεσιμοτητα. Παρασκευη εμφανιστηκε η προσφορα του electro, και το θυμαμαι σαν χθες, αν και ειχα ετοιμη τη φορμα παραγγελιας, δεν το παρηγγειλα αμεσως, αλλα το εκανα Σαββατο πρωι πρωι, και οταν ξανα κοιταξα το μεσημερι για τη συγκεκριμενη προσφορα, η σελιδα ειχε απηχθη απο εξωγηινους!!!! :PPPP

 

προφανως ειχε λιγα κομματια προς πωληση. ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ οχι βεβαια ομως και προς πωληση. Ειχαν και αλλα κομματια, απλα προφανως δεν ηθελαν να τα πουλησουν σ αυτη τη τιμη, διοτι εμενα μου εκαναν αντικατασταση σκληρου μετα απο 1 εβδομαδα, αρα ειχαν και την εκαναν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διοτι εμενα μου εκαναν αντικατασταση σκληρου μετα απο 1 εβδομαδα, αρα ειχαν και την εκαναν ;)

Τι αντικατάσταση σ' έκαναν μωρέ? θα μας τρελάνεις? Αντικατάσταση σ' αυτόν που δεν σ' έστειλαν ποτε?

:P :P :P

 

Αυτούς που αναφέρει ο μάτριξ παραπάνω εννοείτε ότι τους πήρα κι εγώ.

Όμως δεν μπορώ να καταλάβω πως σου ξέφυγε ο NAS310 στα 149 ευρώ με τον WD20EARX 2TB μέσα αφού παρακολουθούσες το e-shop? Τον οποίο επίσης πήρα και τώρα προσπαθώ να σετάρω ταυτόχρονα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αντικατάσταση σ' έκαναν μωρέ? θα μας τρελάνεις? Αντικατάσταση σ' αυτόν που δεν σ' έστειλαν ποτε?

:P :P :P

 

Αυτούς που αναφέρει ο μάτριξ παραπάνω εννοείτε ότι τους πήρα κι εγώ.

Όμως δεν μπορώ να καταλάβω πως σου ξέφυγε ο NAS310 στα 149 ευρώ με τον WD20EARX 2TB μέσα αφού παρακολουθούσες το e-shop? Τον οποίο επίσης πήρα και τώρα προσπαθώ να σετάρω ταυτόχρονα!!!

 

χαχαχαχαχα σαν να το ξερα οτι θα με κραξεις αν το δεις, ρε συ ουσιαστικα αντικατασταση ηταν, γιατι σκεψου, αυτοι οι μπαγλαμαδες νομιζαν οτι εστειλαν και τους 2 σκληρους, αλλα μετα απο 1 εβδομαδα αναγκαστηκαν να μου στειλουν αλλον 1 σκληρο (κατ αυτους) , οποτε σιγουρα καποια κομματια υπηρχαν ακομα στις αποθηκες τους, και ας ειχε κατεβει η προσφορα 5+ μερες ηδη απο το site :)) οπως και να χει +1 που θυμασαι ακομα την ιστορια μου αχχαχαχαχα

 

ταπεινα συγνωμη για το off topic φιλοι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κάρτα Microsd Sandisk 32 GB @ 28 euros την τσίμπησε κανένας? Η τιμή φαίνεται πολύ καλή αλλά είχε πάρει το μάτι μου πολλά threads με fake sandisk κάρτες που έχουν κατακλύσει την αγορά,και το ψιλοφοβάμαι να παραγγείλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι πριν μια βδομαδα ειχε το electroworld αυτο καπου στα 130€ http://www.skroutz.g...ivehub-1TB.html (με 1ΤΒ δισκο μεσα.)

 

To Livehub-1TB δεν ηταν ποτε στα 130€.

Ολα τα υπολοιπα ειχαν πεσει οι τιμες και ειχαν προσφορες αλλα το συγκεκριμενο δεν ηταν.

Ειμαι 101% σιγουρος γι'αυτο.

Στα υπολοιπα ειχαν προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To Livehub-1TB δεν ηταν ποτε στα 130€.

Ολα τα υπολοιπα ειχαν πεσει οι τιμες και ειχαν προσφορες αλλα το συγκεκριμενο δεν ηταν.

Ειμαι 101% σιγουρος γι'αυτο.

Στα υπολοιπα ειχαν προσφορες.

Καμια τιμη δεν ειχε πεσει και πουθενα, για κουπονι-εκπτωση 30% μιλαω.

 

 

Κρατα τη σιγουρια σου, να κρατησω τη δικη μου, φτανουν τα οφτοπικ νομιζω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...