Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/12/2018 στις 12:01 ΠΜ, alatonero είπε

ψάχνω πολύμπριζο ασφαλείας τουλάχιστον 5-6 θέσεων με κόστος μέχρι 20€

Ένα από τα καλύτερα, αν όχι το καλύτερο

5 θέσεις

6 θέσεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για ένα καλό πληκτρολόγιο, μηχανικό ή όχι, "σοβαρής" εμφάνισης, για χρήση γραφείου. Έχετε κάποιο να προτείνετε? Το logitech g513 φαίνεται ωραίο, αλλά α) δεν ξέρω πόσο αθόρυβο είναι και β) δίνω μέχρι 80 €.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

Ψάχνω για όσο πιο φθηνό tv box γίνεται, μόνο νετφλιξ και YouTube τίποτα άλλο, ούτε kodi. 

αν είναι μέσα στα χρήματα που θέλεις να δώσεις πάρε αυτό https://www.amazon.co.uk/gp/product/B076F7D71R/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεόραση για τη μάνα μου, 48-50"

Δε με νοιάζει το 4Κ, αλλά καλό θα ήταν να είχε κάνα netlfix επάνω...

Μάρκα καλύτερα από τις επώνυμες (LG, Samsung κλπ), με τιμή όσο πιο κάτω γίνεται 

Μερσί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για υγρασιόμετρο-θερμόμετρο. Θέλω να μετράω (μόνιμα) σε 2 μέρη του σπιτιού, είναι κάποια συσκευή που κάνει για αυτήν την περίπτωση ή να πάρω 2 ξεχωριστές συσκευές;

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από drade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Ψάχνω για επαναφορτιζόμενο σκουπάκι (αν μαζεύει και υγρά ακόμη καλύτερα) με αρκετή ισχύ και διάρκεια μπαταρίας. Κόστος 40 € (αν δεν βρεθεί κάτι σε αυτή την τιμή, να ανέβω).

Ενδεικτικά να αναφέρω ότι είχα ένα της Hoover Handy^2 wet & dry στα  4,8 V και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δυστυχώς το χτύπησε κάπου η μικρή και δεν κουμπώνει καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, drade είπε

Ψάχνω για υγρασιόμετρο-θερμόμετρο. Θέλω να μετράω (μόνιμα) σε 2 μέρη του σπιτιού, είναι κάποια συσκευή που κάνει για αυτήν την περίπτωση ή να πάρω 2 ξεχωριστές συσκευές;

Ευχαριστώ

Για ριξε μια ματια εδώ...το εχω ενα μηνα και δείχνει αξιόπιστο!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, drade είπε

Ψάχνω για υγρασιόμετρο-θερμόμετρο. Θέλω να μετράω (μόνιμα) σε 2 μέρη του σπιτιού, είναι κάποια συσκευή που κάνει για αυτήν την περίπτωση ή να πάρω 2 ξεχωριστές συσκευές;

Ευχαριστώ

Τα έχω παραγγείλει αλλά δεν έχουν έρθει ακόμα για να πω εντυπώσεις.

https://www.ebay.com/itm/DIGOO-LCD-Mini-Digital-Thermometer-Hygrometer-Temperature-Humidity-Trend-Monitor/372392752326

https://www.ebay.com/itm/Mini-Indoor-Analog-Hygrometer-Humidity-Thermometer-Temperature-Meter-30-50-C/401258258575?hash=item5d6cdb208f:g:of4AAOSwjDZYd0Dr:rk:4:pf:0

Επεξ/σία από panagob
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κανένα αξιόπιστο και οικονομικό πολυμήχανημα στα public έως 100€ ? Λέω παμπλικ γιατί έχω κουπόνια 40€ και φοβάμαι πως θα μου μείνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για Bt ακουστικά κεφαλής για να τα συνδέω με το κινητό και να έχουν επιλογή για σύνδεση με καλώδιο για να τα συνδέω στο Dualshock 4 για το PS4. Μέχρι 50€ και λίγο παραπάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...