Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα ψαχνω για media player που να υποστηριζει dts downmix.

30 με 40 ευρω τοπ.εχω δει κ εχω παρει πιο παλια αυτον

κ εχω μεινει ικανοποιημενος.

αν υπαρχει κατι  καλυτερο σε αυτα τα λεφτα γιατι θελω να παραγγειλω 4 κ για κατι φιλους μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια συσκευή που να αυξάνει ή να αναμεταδίδει το σήμα κινητής τηλεφωνίας; τι θέλω να πω. Στο μπαλκόνι του σπιτιού μου έχω full σήμα αλλά μέσα στο σπίτι δεν έχω καθόλου. Αυτό συμβαίνει με όλες τις εταιρίες (cosmote, wind, Vodafone). Ξέρω ότι μια λύση θα ήταν το full σήμα της Vodafone αλλά είμαι δεσμευμένος με συμβόλαιο σε άλλη εταιρία (πρόσφατη μετακόμιση, η ανανέωση είχε γίνει πριν μετακομίσω). Δυστυχώς το κινητό μου είναι απαραίτητο για τη δουλειά μου. Αυτό που κάνω τώρα είναι να το έχω κοντά στο μπαλκόνι και όταν μου τηλεφωνεί κάποιος να το βάζω έξω και να μιλάω με το hands free. Υπάρχει κάποιο μηχάνημα που θα μπορώ να βάλω στο μπαλκόνι για να μου ενισχύει το σήμα και να μπορώ να χρησιμοποιώ το κινητό στο σπίτι μέσα;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια συσκευή που να αυξάνει ή να αναμεταδίδει το σήμα κινητής τηλεφωνίας; τι θέλω να πω. Στο μπαλκόνι του σπιτιού μου έχω full σήμα αλλά μέσα στο σπίτι δεν έχω καθόλου. Αυτό συμβαίνει με όλες τις εταιρίες (cosmote, wind, Vodafone). Ξέρω ότι μια λύση θα ήταν το full σήμα της Vodafone αλλά είμαι δεσμευμένος με συμβόλαιο σε άλλη εταιρία (πρόσφατη μετακόμιση, η ανανέωση είχε γίνει πριν μετακομίσω). Δυστυχώς το κινητό μου είναι απαραίτητο για τη δουλειά μου. Αυτό που κάνω τώρα είναι να το έχω κοντά στο μπαλκόνι και όταν μου τηλεφωνεί κάποιος να το βάζω έξω και να μιλάω με το hands free. Υπάρχει κάποιο μηχάνημα που θα μπορώ να βάλω στο μπαλκόνι για να μου ενισχύει το σήμα και να μπορώ να χρησιμοποιώ το κινητό στο σπίτι μέσα;

Ευχαριστώ.

 

Υπάρχει

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/xml/Personal__articleadvanced__articleadvanced_Telio_Sima/section/At_Home#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Υπάρχει κάποια συσκευή που να αυξάνει ή να αναμεταδίδει το σήμα κινητής τηλεφωνίας; τι θέλω να πω. Στο μπαλκόνι του σπιτιού μου έχω full σήμα αλλά μέσα στο σπίτι δεν έχω καθόλου. Αυτό συμβαίνει με όλες τις εταιρίες (cosmote, wind, Vodafone). Ξέρω ότι μια λύση θα ήταν το full σήμα της Vodafone αλλά είμαι δεσμευμένος με συμβόλαιο σε άλλη εταιρία (πρόσφατη μετακόμιση, η ανανέωση είχε γίνει πριν μετακομίσω). Δυστυχώς το κινητό μου είναι απαραίτητο για τη δουλειά μου. Αυτό που κάνω τώρα είναι να το έχω κοντά στο μπαλκόνι και όταν μου τηλεφωνεί κάποιος να το βάζω έξω και να μιλάω με το hands free. Υπάρχει κάποιο μηχάνημα που θα μπορώ να βάλω στο μπαλκόνι για να μου ενισχύει το σήμα και να μπορώ να χρησιμοποιώ το κινητό στο σπίτι μέσα;

Ευχαριστώ.

Θέλεις κινητό τηλέφωνο με jack εξωτερικής κεραίας και μια εξωτερική κεραία στο μπαλκόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνοντας βρήκα ότι υπάρχουν αυτά :

 

http://plantron.gr/SB_GSM_3G?gclid=CJSYqtqclLwCFYFe3godE2UAEw

 

Αλλά είναι πολύ ακριβοί. Θα κοιτάξω και από site του εξωτερικού να δω τι υπάρχει αλλά βλέπω πως δεν είναι όλα τα μοντέλα συμβατά με όλες τις εταιρίες. Οπότε αν αγοράσω από το εξωτερικό πώς θα ξέρω αν είναι συμβατό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για κανένα Μεταχειρισμένο Ψυγείο, Κουζίνα κλπ κλπ. Γνωρίζετε που θα μπορούσα να πάω ?

Κατα Προτίμηση Θεσσαλονίκη.. Αλλα και μια Βόλτα Αθήνα δεν με χαλάει....

 

Ο καρώνης στο ιλιον εχει διαλογής "καινουργια", κάποτε ήταν φθηνός, πλέον δε νομίζω...

 

Δες αν υπάρχει ακόμα και το στοκ του κωτσοβολου (που ήταν όντως φθηνο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πούστη, τώρα που ψάχνω για τηλεόραση είναι και εκπτώσεις και δεν έχει κανένα κατάστημα μια σοβαρή προσφορά? Ξεψάχνισα πόσα site  και δεν βρήκα τίποτα. Παρακαλώ αν βρήκε ή αν βρει κανένας κάτι καλό σε 39 - 42 ίντσες ας το ποστάρει.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι στην σωστή ενότητα, γράψε εδώ : http://www.insomnia.gr/topic/438588-%CF%88%CE%AC%CF%87%CE%BD%CF%89-%CE%B3%CE%B9%CE%B1/page-117?do=findComment&comment=52933976

 

και κάποιος θα σε βοηθήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εκτυπώσεις δεν ξέρω αλλά από σχέδια υπάρχουν πολύ ωραία και προτότυπα σχέδια. Αξίζει να το ψάξεις πιστεύω γιατί μπορεί να βγει πολύ εντυπωσιακή η κάρτα.

Και στο fiverr μπορείς να βρεις μεγάλο αριθμό, αλλά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ την υπηρεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...