Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

53ε απο το eshop τον 750gb intenso 2,5" usb3.0

 

 

Βαλε και κανενα link ρε φιλος δεν ειναι κακο......το ιδιο εκανες και με το htc.

 

Νewsletter από e-shop είναι ...

 

 

post-269357-0-25832500-1388141688_thumb.jpg

 

 

Πρόκειται για αυτόν >>>>>>  εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε δικιο ρε παιδια... απλα στελνω απο κινητο και ειναι δυσκολο, μην βαρατε.....

Δίκιο έχεις. Κακώς σε μάλωσαμε. Ευχαριστώ πάντως!

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως σου ειπαν και τα αλλα παιδια το Sandisk Cruzer Blade 16GB ειναι υπερβολικα αργο .

...οποτε γι αυτο κ η σχετικα 'ξεφτιλα' τιμη,ε...?  :fear:

βεβαια οπως ειπα δν με ενδιαφερει ιδιαιτερα η ταχυτητα,αλλα θα προτιμησω να δωσω κατι

παραπανω για μη σερνεται,εστω κ για μια στο τοσο που θα το δουλευω.

ευχαριστω ολους για τη βοηθεια !. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Κάποια φτηνή πρόταση για αντικατάσταση του συγκεκριμένου τροφοδοτικού; Η αγορά θα γίνει για επίλυση προβλήματος που πιθανώς δημιουργεί το τροφοδοτικό σε υπολογιστη του 2007.

 

post-100582-0-41928400-1388243375_thumb.jpg

 

 

offtopic - το πρόβλημα:

 

 

Ξέρω πως δεν είναι σωστό το θέμα αλλά ίσως κάποιος ρίξει καμιά ιδέα. 

Έπειτα από διακοπή ρεύματος (το έχει πάθει και κλειστός) ο υπολογιστής όταν πατήσω να ανοίξει, ενώ φαίνεται ότι παίρνει ρεύμα και δουλεύουν όλα μέσα (ανεμιστήρες και σκληρός γυρίζει - η μητρική μου δεν έχει κάποιο λαμπάκι) δεν φορτώνει ούτε το bios, η οθόνη δεν δέχεται κανένα σήμα και δεν ακούγεται ένα μπιπ που κάνει όταν ανοίγει κανονικά. Έχω δοκιμάσει και έχω αλλάξει τις ραμ, έχω δοκιμάσει να φορτώσει χωρίς δισκο, έχω δοκιμάσει να ξεκινήσει μονο με τροφοδοτικό μητρική μια ραμ πανω και καρτα γραφικών και πάλι δεν άνοιξε.Οπότε επικεντρώνομαι στο τροφοδοτικό αλλιώς πάω σε μητρική λογικά αλλά μιας και είναι σύνθεση του 2007 πιστεύω θα χρειαστεί να πάω σε γενική αναβάθμιση. 

Ανοίγει λοιπόν όταν αποσυνδέσω το τροφοδοτικό από το ρεύμα και πατήσω το κουμπί εκκίνησης έτσι ώστε να τραβήξει όλο το ρεύμα που έχει μείνει. Κάποιες φορές δουλεύει έτσι κάποιες φορές πρέπει να μείνει και κάποιες ώρες και ανοίγει μετά. Δεν καταλαβαίνω τι φταίει. Τώρα μετά από μια βδομάδα δεν άνοιξε.

Πρέπει να ανοίξω θέμα στο Hardware;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ξέρω αν το σωστό θέμα είναι εδώ ή στα gadgets...έχω εδώ και 3-4 χρόνια το mp3 Philips Gogear Spark και επειδή έχασα το καλώδιο,ψάχνω αυτό το μικρό καλώδιο που συνδέει το mp3 με τη θύρα USB του υπολογιστή κ το φορτίζει.

Αναφέρομαι σε αυτό που φαίνεται δεξιά στην εικόνα

33450407-2-300-DT1.jpg

 

Ξέρει κανείς αν θα το βρω στα καλώδια στο Πλαίσιο και πώς μπορώ να ξέρω ποιο ακριβώς είναι από τα πολλά παρόμοια που έχει για να το παραγγείλω αν είναι μαζί με κάποια άλλα πράγματα που θέλω;

Αν δε βρω άκρη,θα πάω από εκεί να τα δοκιμάσω επιτόπου.Υπάρχει περίπτωση να μη βρω κάτι που να ταιριάζει επειδή δεν είναι καινούριο το mp3;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να μου προτεινετε bluetooth για κινητο;; Κοστος: μέχρι 30 ευρώ.

Γενικα τι πρεπει να κοιταξω για αγορα bluetooth;

Τα τελευταία χρόνια δουλεύω σταθερά τα plantronics , μέχρι 30€ μπορείς να δεις τα 

ML20  & M25

Το ML 20 το έχω από δώρο σχεδόν 2 χρόνια , η μπαταρία του κρατάει εβδομάδα+ , έχει το γατζάκι που το κρατάει σταθερό και έχει και καλή ακουστική .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...