Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι περισσοτερες είναι μουφα,και βεβαια εξαρταται απο το ποσο τυχερος εισαι,δηλαδη απο το πακετο των 20 μπορει και οι μισες να σου βγουν αχρηστες.αυτονοητο...κινεζιες ειναι.....αλλα απο τιμη δεν παιζεται.

τωρα για κατι επωνυμο(ακριβες μπαταριες)ειναι οι

Duracell HR03/4 (AAA) 750mAh (4 Τεμάχια)

 

η τελικη παντα επιλογη ειναι του καθενος.
(εγω παντως δεν θα στεναχωρηθω για 4,6€ αν χαλασουν οι 10 μπαταριες απο τις 20)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας ρωτησω και γω κατι:

Ψάχνω για power bank ~5600mAh.

Το θεμα ειναι πως εχω κοιταξει τα πάντα αλλά επειδη τα μεχρι 10-15ευρω ειναι noname φοβαμαι οτι δε θα φτασουν για να φορτισουν ουτε μια φορα το κινητο μου (χωρητικοτητας 2000mAh).

Απο την άλλη το merimobiles εχει ριξει πολυ τη τιμη του Xiaomi 10400mAh τόσο που λες χωρις 2η σκεψη το παιρνω. Αλλά ειναι βαρυ.

Απο την άλλη το xiaomi 5200mAh δε το εχουν πολλά μαγαζιά, με το ζορι δλδ το βρισκω...Ασε που οσο το εχουν αυτο, καλυτερα να επαιρνα το 10400mAh απο meri

Η χρηση που το θελω ειναι για να το εχω μεσα στη τσαντα σε περιπτωση που ξεμεινω απο μπαταρια να μπορω να το φορτισω. Δλδ θελω να ναι και ελαφρυ και ομορφο.

Μπορειτε να προτεινετε καποιο καλο/δοκιμασμενο/ που να το εχει παρει καποιος πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη κατι τετοιο:

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=81769

δεν το ξερω αν ειναι καλο,αλλα εγω εχω παρει το Suntrica Solar Strap SS-W205 - Ηλιακός φορτιστής απο το παμπλικ στα 4,99€ σε προσφορα και κανει τελεια τη δουλεια του.αν σου αρεσει αυτο, περιμενε, καποια στιγμη θα το ξαναβγαλει (τωρα εχει 60)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε οκ, οχι τοσο ακριβο ομως αν πεσει εστω στα 15 οκ θα ναι. Για χωρητικοτητα ειναι παραπανω απο τη ζητουμενη αλλά δε με χαλάει.

Θα το εχω στα υποψην πάντως. Μ'αρεσε!

Κατι για άμεση αγορά υπάρχει;

 

FYI μηδεν ποικιλία στα public :-(

Επεξ/σία από mary1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ακριβο και μεγαλης χωριτηκοτητας που δε τη χρειαζομαι.

Κοιταζα και ebay αλλά εχω καταμπερδευτει με τι "μαρκες" παιζουν και πόσο ισχυουν αυτά που γραφουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα. Έχει πάρει το μάτι σας καμία προσφορά σε ανταλλακτικά για oral b?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ρωτησω και γω κατι:

Ψάχνω για power bank ~5600mAh.

Το θεμα ειναι πως εχω κοιταξει τα πάντα αλλά επειδη τα μεχρι 10-15ευρω ειναι noname φοβαμαι οτι δε θα φτασουν για να φορτισουν ουτε μια φορα το κινητο μου (χωρητικοτητας 2000mAh).

Απο την άλλη το merimobiles εχει ριξει πολυ τη τιμη του Xiaomi 10400mAh τόσο που λες χωρις 2η σκεψη το παιρνω. Αλλά ειναι βαρυ.

Απο την άλλη το xiaomi 5200mAh δε το εχουν πολλά μαγαζιά, με το ζορι δλδ το βρισκω...Ασε που οσο το εχουν αυτο, καλυτερα να επαιρνα το 10400mAh απο meri

Η χρηση που το θελω ειναι για να το εχω μεσα στη τσαντα σε περιπτωση που ξεμεινω απο μπαταρια να μπορω να το φορτισω. Δλδ θελω να ναι και ελαφρυ και ομορφο.

Μπορειτε να προτεινετε καποιο καλο/δοκιμασμενο/ που να το εχει παρει καποιος πχ?

και εγω κατι επωνυμο εψαχνα και οι τιμες επαιζαν 30+, κοιτουσα για 10000mAh και πανω, μεχρι που ενας φιλος μου λεει οτι εχει παρει μια κινεζια απο ebay με 6-7 ευρω και ειναι τουμπανο. τελικα αγορασα 12000 mah με 9 ευρω και ειναι μια χαρα φορτιζει 2 συσκευες μαζι. και αν χαλασει παιρνω αλλο :-P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω κατι επωνυμο εψαχνα και οι τιμες επαιζαν 30+, κοιτουσα για 10000mAh και πανω, μεχρι που ενας φιλος μου λεει οτι εχει παρει μια κινεζια απο ebay με 6-7 ευρω και ειναι τουμπανο. τελικα αγορασα 12000 mah με 9 ευρω και ειναι μια χαρα φορτιζει 2 συσκευες μαζι. και αν χαλασει παιρνω αλλο :-P

Ποιό καλε;; Για δωσε λινκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια κανα καλο power bank 10000 mah και ανω που παιζει να βρουμε σε σχετικα καλη τιμη?oxi ebay και τα σχετικα απο ελλαδα θελω γιατι το θελω αμεσα. απο μαρκα κατι καλο αξιοπιστο,πειτε καμια προταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φθηνο και καλο στην ελλαδα ΔΕΝ θα βρεις τωρα.....αν βιαζεσαι τοτε 19,90€(5000mAh καλα ειναι)

τα 12000mAh μοντελα στο ebay παιζουν 10-12€ και εδω απο 55€(ebw)...δες πιο πανω, στη @mary1

εξαλου ολα απο κινα ερχονται,κατασκευαζονται,κολανε αυτοκολητο CE κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...