Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Ψάχνω 2x4gb ή 2x8gb sodimm ddr3 1600

για macbook pro. Παίζει καμια προσφορά αυτό τον καιρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξερεις τι απλα δεν θελω τοσο μικρο (5000 mah) γιατι το ταμπλετ μονο ειναι με μπαταρια 3500 και το κινητο με 2700 οποτε σκεφτομαι οτι θα τους κανω απο 1 φορτιση και τελος,απλα σκεφτομουν για κανενα μεγαλης χωρητικοτητας για να εχω καβαντζα  εστω 2 φορτισεις αν ειμαι εξω η πουθενα που δεν εχει ρευμα.γιατι τα δουλευω συνεχεια κινητο και ταμπλετ και μενουν αρκετα συχνα απο μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω 2x4gb ή 2x8gb sodimm ddr3 1600

για macbook pro. Παίζει καμια προσφορά αυτό τον καιρό?

οχι και τοσο,και δεν ξερω αν θα βγαλουν προσφορες που μπορεις να της πεις 'σημαντικες' , διοτι είναι μικρες οι ποσοτητες που πουλιουνται σε σχεση με τις κανονικες(διαφορες δεν ξερω.....ρωτα στο apple hardware)

το μονο που μπορει να πεις  συμπαθητικες είναι

http://www.skroutz.gr/s/3103643/Crucial-8GB-DDR3-1600MHz-for-Apple-CT8G3S160BMCEU.html

ξερεις τι απλα δεν θελω τοσο μικρο (5000 mah) γιατι το ταμπλετ μονο ειναι με μπαταρια 3500 και το κινητο με 2700 οποτε σκεφτομαι οτι θα τους κανω απο 1 φορτιση και τελος,απλα σκεφτομουν για κανενα μεγαλης χωρητικοτητας για να εχω καβαντζα  εστω 2 φορτισεις αν ειμαι εξω η πουθενα που δεν εχει ρευμα.γιατι τα δουλευω συνεχεια κινητο και ταμπλετ και μενουν αρκετα συχνα απο μπαταρια.

ηλιακο φορτιστη εχεις σκεφτει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι και τοσο,και δεν ξερω αν θα βγαλουν προσφορες που μπορεις να της πεις 'σημαντικες' , διοτι είναι μικρες οι ποσοτητες που πουλιουνται σε σχεση με τις κανονικες(διαφορες δεν ξερω.....ρωτα στο apple hardware)

το μονο που μπορει να πεις  συμπαθητικες είναι

http://www.skroutz.gr/s/3103643/Crucial-8GB-DDR3-1600MHz-for-Apple-CT8G3S160BMCEU.html

ηλιακο φορτιστη εχεις σκεφτει;

 

 

πλακα κανεις ετσι??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες για πειτε μια καλη ξυριστικη μηχανη,για μουσι 3ημερων,να εχει επιπεδα δλδ. Μεχρι 50Ε.ευχαριστω

πιστευω οτι http://www.skroutz.gr/s/2695957/Panasonic-ES-RT33-S503.html

είναι μια τιμια επιλογη στο οριο των 50€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδα το newsletter του you αλλά με 20 ευρω προτιμω απεξω να παρω.

Για τα άλλα: το 3ο λεει 5000 αλλά στην επιλογη δινει μονο 2600, οποτε οχι. Τα δυο πρωτα μ'αρεσαν αλλά ο πρωτος εχει πανακριβα μεταφορικά για κινεζος. Μαλλον στο 2ο καταληγω.

Ευχαριστωωωω! :-D

 

 

ρε παιδια κανα καλο power bank 10000 mah και ανω που παιζει να βρουμε σε σχετικα καλη τιμη?oxi ebay και τα σχετικα απο ελλαδα θελω γιατι το θελω αμεσα. απο μαρκα κατι καλο αξιοπιστο,πειτε καμια προταση...

οπως ειπε και ο dobro απεξω βρισκεις πολυ καλυτερα. Πχ αυτό στα 15ευρω το εχει ο φιλος μου και ειναι πολυ ικανοποιημενος. Αν θες σωνει και καλά απο ελλάδα παρε αυτό στα 19,90 που μου προτεινε ο dobro

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οπως ειπε και ο dobro απεξω βρισκεις πολυ καλυτερα. Πχ αυτό στα 15ευρω το εχει ο φιλος μου και ειναι πολυ ικανοποιημενος. Αν θες σωνει και καλά απο ελλάδα παρε αυτό στα 19,90 που μου προτεινε ο dobro

 

 

μαλλον τελικα θα χτυπησω το XIAOMI απ εξω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τετοια τιμη και γω το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το παρω αλλά ειναι πολυ βαρυ για να το εχω στη τσαντα μου συνεχεια ρε γμτ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mary1 για αυτο μιλαω αλλα απο αλλο πωλητη: http://m.ebay.com/itm/181374579709?nav=SEARCHουτε 9 ευρω εβγαινε απο οτι θυμαμαι, δουλευει μια χαρα. και πριν κατι μερες παρηγγειλα και για φιλους μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο μου πρότεινε και ο dobro αλλά βρήκα ακριβά τα μεταφορικά για κινέζο...
Το έχω ήδη προσθέσει στη λίστα μου και με βλέπω κάποιο να παραγγέλνω μόλις πληρωθώ, μεσοβδόμαδα ελπίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα βγαινει 15$, δλδ 11 ευρω. Και το γμτ ειναι πως με 20$ καλυτερα να παρω το xiaomi που ειναι και πιο σιγουρακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...