Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Solderless breadboard με pitch 2mm και όχι 2.54mm που έχουν τα κλασσικά. Μέγεθος δεν χρειάζεται να είναι τεράστιο.

 

Επίσης θα με βόλευαν και header pins male/male για να 2mm πάλι.

 

Ότι βρίσκω είναι τα κλασσικά 2.54 :(

 

Φυσικό κατάστημα Πάτρα θα βόλευε αφού θα περάσω το Σάββατο. Αλλιώς οτιδήποτε σε ηλεκτρονικό κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^

Μεταφερθηκε εδώ.

λεω κ εγω που πηγε και το ψαχνω, ενεκα και του οτι δεν ηρθε notification :D

 

anyway, αφου το μετεφερες εδω, επρεπε να βαλεις μπροστα οτι ψαχνουμε προσφορα ψωμι τοστ, του ευρου παρακαλω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To "ψαχνω για..." είναι ηδη στον τιτλο, και φυσικα αφορα προσφορες μονο (αν διαβασεις το #1 ποστ ή απλα ριξεις μια ματια στον τιτλο της ενοτητας... :P το γραφει ). ;)

Πληρες ηταν λοιπον το ποστ σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω κ εγω που πηγε και το ψαχνω, ενεκα και του οτι δεν ηρθε notification :D

 

anyway, αφου το μετεφερες εδω, επρεπε να βαλεις μπροστα οτι ψαχνουμε προσφορα ψωμι τοστ, του ευρου παρακαλω :D

ο Βασιλόπουλος και ο γαλαξίας έχουν τα "δέκα" περιπου στο 1.20€
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ακουστικά (headphones) τα μεγάλα που αγκαλιάζουν το αυτί.

Μπάτζετ ως περίπου 20-25 ευρώ μαζί με μεταφορικά. (δε βιάζομαι να παραλάβω οπότε δέχομαι και προτάσεις από Κίνα κλπ)

Μου είχε προταθεί προ 2μήνου ένα μοντέλο Link.png Site: AKG από πλαίσιο αλλά δεν το είχα ψωνίσει γιατί έτυχε να λείψω εξωτερικό για λίγο καιρό.

Προ εβδομάδας είχε στο Link.png Site: geekbuying τα syllable g600 με 15 $ και μου φάνηκαν εξαιρετική περίπτωση, αλλά δε με άφηνε το σύστημα να πληρώσω οπότε ξαναψάχνω τα ίδια ή κάποια ανάλογα.

Τα συγκεκριμένα ήταν και wireless (έχοντας όμως και καλώδιο για τις περιπτώσεις που το wireless δεν ήταν απαραίτητο)  -25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κι εγω σε αναζητηση ασυρματου σετ ακουστικων. Φτηνα οσο γινεται. Η ποιοτητα ηχου δε με απασχολει, τα θελω μονο για να βλεπω τηλεοραση το βραδυ οταν κοιμαται η οικογενεια, χωρις να τους ενοχλω. Ελλαδα ή εξωτερικο, δε με πειραζει. Φυσικα, αν μπορουμε να βρουμε σχετικα καλης ποιοτητας σε φθηνη τιμη μεσω καποιας προσφορας, καλοδεχουμενα !!!  :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 264 ηταν σκυλι... τον ειχα αγορασει 225 ευρω και το καθε τονερ στοιχιζε περι τα 25 ευρω(ακριβηνε τωρα τελευταια στα 30 εως 35), δηλαδη μου στοιχιζε η σελιδα πρπ 0.27 σεντς χωρις να εχω κανεναν πανω απο το κεφαλι μου... εχω συναδελφους λογιστες που εχουν παρει αγορασει μηχανηματα που μετα πληρωνουν μονο τις εκτυπωσεις και καλα. Ο μεγαλος ογκις βγαινει σε 2 μηνες με αποτελεσμα τους αλλους μηνες να τους βγαινει να πληρωνουν ενα ελαχιστο ποσο. Στο τελος τους βγαινει πολυ πιο ακριβα...

Ρίξε μια ματια και στη Samsung πάντως που σε πολλά μοντέλα έχει τριετή εγγύηση, απλά κοίτα κάποιο μοντέλο που να παίρνει το 116L τονερ. Όταν αγόρασα τον δικό μου και διάβασα το κόστος εκτύπωσης 0.016€ (με original τονερ) γέλασα και είπα μέσα μου αποκλείεται... Τελικά έπεσα έξω ήταν ακόμα πιο οικονομικός :X.  Ποτέ ξανα ΗP... Φυσικά το πιο χρήσιμο απο όλα είναι ότι και να πάρεις να κοιτάξεις να βγάζει αυτόματα μπρος πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κι εγω σε αναζητηση ασυρματου σετ ακουστικων. Φτηνα οσο γινεται. Η ποιοτητα ηχου δε με απασχολει, τα θελω μονο για να βλεπω τηλεοραση το βραδυ οταν κοιμαται η οικογενεια, χωρις να τους ενοχλω. Ελλαδα ή εξωτερικο, δε με πειραζει. Φυσικα, αν μπορουμε να βρουμε σχετικα καλης ποιοτητας σε φθηνη τιμη μεσω καποιας προσφορας, καλοδεχουμενα !!!  :-D :-D

Εγώ για να βλέπω τηλεόραση το βράδυ χωρίς να ενοχλώ, πήρα ασύρματα ακουστικά από το jumbo με 9,90€.

 

3 μήνες τώρα δουλεύουν μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ακουστικά (headphones) τα μεγάλα που αγκαλιάζουν το αυτί.

Μπάτζετ ως περίπου 20-25 ευρώ μαζί με μεταφορικά...

...

Sony MDR-ZX100

https://www.skroutz.gr/s/422900/Sony-MDR-ZX100.html?from=recommendation

 

Jb Systems HP1000

http://www.djshop.gr/pd/jb-systems-hp-1000-12068.htm?lang=el&path=-97745086

 

AKG K402

https://www.skroutz.gr/s/423060/AKG-K402.html

 

Εσπασε η σφουγγαριστρα. Ξέρετε καμία προσφορά αυτές τις μέρες. Με κοντάρι η χωρίς.

Χιούμορ κακής ποιότητας...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χιούμορ κακής ποιότητας...

Δεν αστειεύομαι καθόλου. Τελικά πήγα στο jumbo και πήρα κοντάρι με 0.50 και σφουγγαριστρα με 1.49 σύνολο 2 ευρα.

Μια χαρά.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αστειεύομαι καθόλου. Τελικά πήγα στο jumbo και πήρα κοντάρι με 0.50 και σφουγγαριστρα με 1.49 σύνολο 2 ευρα.

Μια χαρά.

Ευχαριστώ

Mπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κι εγω σε αναζητηση ασυρματου σετ ακουστικων. Φτηνα οσο γινεται. Η ποιοτητα ηχου δε με απασχολει, τα θελω μονο για να βλεπω τηλεοραση το βραδυ οταν κοιμαται η οικογενεια, χωρις να τους ενοχλω. Ελλαδα ή εξωτερικο, δε με πειραζει. Φυσικα, αν μπορουμε να βρουμε σχετικα καλης ποιοτητας σε φθηνη τιμη μεσω καποιας προσφορας, καλοδεχουμενα !!!  :-D :-D

 Δεν ξέρω αν είναι προσφορά, πάντως έχει αρκετά καλά σχόλια..!

http://www.amazon.co.uk/Bluedio-HT-Shooting-bluetooth-headphones/dp/B00LA58P0Q/ref=sr_1_15?ie=UTF8&qid=1434033354&sr=8-15&keywords=headphones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...