Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για σκληρό δίσκο 2,5 για laptop lenovo g560. Θα ήθελα 500 gb αλλά ακούω και άλλες προτάσεις αν είναι καλή η τιμή.

Καλύτερα από Ελλάδα για πιο άμεση αγορά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για σκληρό δίσκο 2,5 για laptop lenovo g560. Θα ήθελα 500 gb αλλά ακούω και άλλες προτάσεις αν είναι καλή η τιμή.

Καλύτερα από Ελλάδα για πιο άμεση αγορά.

....

http://www.kapacom.gr/computer-parts/hdd/hgst-travelstar-7k1000-hts721010a9e630-hard-drive-1tb.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα ψάχνω μια οικονομική όσο γίνεται μηχανή για τριμάρισμα(με "σκάλες") για περιποίηση προσώπου κυρίως και σώματος.

καμια καλή πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να πάρεις κάτι καλό που να σε καλύψει σε ότι χρειάζεσαι Philips TT2040

Βγαίνει πολύ εκτός μπάτζετ αυτή τι στιγμή αν και φαίνεται κορυφαία, δεν μπορώ να δωσω τόσα, υπάρχει κατι με 20 ευρώ ώστε να κάνω την δουλειά προς το παρών?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα φουρνάκι περίπου στα 50 λίτρα αν είναι και λίγο μεγαλύτερο δεν με πειράζει.

Ότι έχω βρει μέχρι τώρα ή τούρκικο κακής ποιότητος  θα΄ναι ή μικρό. Καμία πρόταση; 

Τελικά πήρα το Link.png Site: MIRAGE M3DG ΓΙΓΑΣ 3 ΕΣΤΙΕΣ ΧΡΩΜΑ ΚΑΦΕ ΚΟΥΖΙΝΑΚΙ - ΦΟΥΡΝΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΟΙΟΝ που είναι και ελληνικό Και από κατασκευή σκίζει, και από ότι λέει η γυναίκα μου της έλυσε τα χέρια μια βδομάδα τώρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως τα ζητανε? να παω σε μεγαλα μαγαζια ?καυκας?

κανεις αλλος ?

Όπως ακριβως το ειπες, τα ζητας. Καναλια για καλωδια !! Υπαρχουν σε διαφορα μηκη και πλατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να πάρεις κάτι καλό που να σε καλύψει σε ότι χρειάζεσαι Philips TT2040

Βασικά είναι σώματος, δεν είναι για πρόσωπο. Πολύ καλή βέβαια (την έχω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα δεν είναι κανάλι για καλώδιο θέλω να βάλω Led μέσα

Πας σ΄ένα σοβαρό κατάστημα ηλεκτρολογικού υλικού π.χ. Σ.Ε.ΗΛ.Ε. πλατεία Κουμουνδούρου Αθήνα κέντρο (www.seile.gr) που έχουν τα πάντα και ζητάς Επιτοίχιο Προφίλ Φωτοταινίας LED, υπάρχει και σε αλουμίνιο και σε πολυκαρμπονάτ, αν δεν έχουν τους ρωτάς που μπορείς να βρείς, αυτοί ξέρουν...

 

P.S: LEDGURU Mεταμόρφωση Αθήνα (www.ledguru.gr)

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...