Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να παρω εναν εκτυπωτη, εχετε κατι να προτεινετε?

 

 

εχω εναν lexmark x264dn εδω και 4 χρονια  και εχει βγαλει προβληματα και εχω φτασει τις 165,000 εκτυπωσεις...

ηταν ιδανικος γιατι το drum των 9,000 σελιδων κανει ~30ευρω.

 

τωρα κοιταω για αυτον μαλλον... https://www.skroutz.gr/s/2810440/Lexmark-MS410d.html

 

 

εχετε κατι να προτεινετε?

Aγαπητέ συμφορουμίτη αν εκτυπώνεις 40,000 σελίδες το χρόνο μήπως πρέπει να ξεχάσεις τον εκτυπωτή και να κοιτάξεις άλλες λύσεις πχ ενοικίαση ή εκμίσθωση κάποιoυ μηχανήματος? Κάτι τέτοια νούμερα βγάζαμε στο στρατό και τελικά καταφέραμε να πείσουμε τον διοικητή να προχωρήσει σε εκμίσθωση μετά την απόλυση μας :X . Γλύτωσε τα μισά χρήματα...

Εκτός αν το έχεις ψάξει και είδες ότι δε σε συμφέρει. Εγώ πήρα ενα Samsung και είμαι καταευχαριστημένος αλλα βγάζω πολύ λιγότερο 3000 εκτυπώσεις στον 1ο χρόνο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καποιο με αντροιντ?

THL T6S

https://www.minya.gr/index.php?route=product/product&path=75&product_id=158

 

Lenovo A536

Lenovo Smartphone A536 1.3GHz ... , Lenovo Smartphone A536 1.3GHz ...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψαχνω σιλικοντατη προστατευτικο για keyboard pc 

το μοντελο ειναι ενα wireless microsoft 800

για αγορα απο ebay

 

κατι τετοιο θελω για να μην βαζω συνεχεια ζελατινες μαγειρεματος χΔ

 

 

ακυρο βρηκα

Επεξ/σία από euxoulhs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα
Μου έχει κοπεί το micro usb καλώδιο του xiaomi power bank
Κάτι κινέζικα που είχα φτηνά της πλάκας δεν κάνουν δουλειά..

Δεν φορτίζει ουσιαστικά το κινητό, ενώ δείχνει, παραμένει σχεδόν σταθερή η στάθμη της μπαταρίας

Στο θέμα μας λοιπόν.. Φτηνά και καλά καλώδια usb/micro usb για αυτή τη δουλειά έχουμε να προτείνουμε;

Θέλω να πάρω 3-4, να τα έχω κάπως σαν αναλώσιμα γιατί φοβάμαι παλι θα κοπούν
Της xiaomi, καλά φαίνονται αλλά είναι σχεδόν 4€ το ένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καποιο με αντροιντ?

Δες και το thread για το Lenovo S60.

Αν εχεις κάρτα eurobank (με επιστροφή) βγαίνει περίπου 161ευρώ από το public (ξεφεύγει αλλά μάλλον αξίζει). Αν όχι ξεφεύγει αρκετά από το budget σου (179ευρω)

http://www.insomnia.gr/topic/572033-smartphone-lenovo-s60-5-dual-sim-4g-lte-4core-2gb-ram-179%E2%82%ACmediamarkt/

 

EDIT: Μόνο πιστωτική  για το "επιστροφή" και όχι χρεωστική και όχι PostCredit

https://www.epistrofi-eurobank.gr/companyprofiles/public.aspx

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Αν εχεις κάρτα eurobank (με επιστροφή) βγαίνει περίπου 161ευρώ από το PUBLIC...

 

http://www.insomnia.gr/topic/572041-laptoplenovo-z710-173-i7-4710mq16gb1tb840m-849€-public/?p=54064286

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και πιάσαμε τις καφετιέρες ψάχνω κάτι για ΕΛΛΗΝΙΚΟ καφέ.

Θα ήθελα ή ένα ηλεκτρικό μπρίκι τύπου «μεράκι» αλλά πιο φθηνό, ή ένα ηλεκτρικό μάτι που να ζεσταίνει γρήγορα – ταχύθερμο. Για να το κάνει αυτό πιστεύω ότι πρέπει να είναι τουλάχιστον 800 watts γιατί ένα που είχα παλιά 450 ήταν πολύ αργό.

Πριν μια εβδομάδα αγόρασα το Izzy Καλημέρα για τους γονείς μου στο εξοχικό. Αν ενδιαφέρεσαι θα σου γράψω εντυπώσεις σε δυο μέρες που θα τους δω από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

Ψάχνω για gaming mouse και είμαι ανάμεσα στο Logitech G502 και G602.
 

Μιας και στην Ελλάδα τα συγκεκριμένα είναι λίγο τσιμπημένα σε τιμή, μήπως
γνωρίζετε κάποιο site στο εξωτερικό??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και πιάσαμε τις καφετιέρες ψάχνω κάτι για ΕΛΛΗΝΙΚΟ καφέ.

Θα ήθελα ή ένα ηλεκτρικό μπρίκι τύπου «μεράκι» αλλά πιο φθηνό, ή ένα ηλεκτρικό μάτι που να ζεσταίνει γρήγορα – ταχύθερμο. Για να το κάνει αυτό πιστεύω ότι πρέπει να είναι τουλάχιστον 800 watts γιατί ένα που είχα παλιά 450 ήταν πολύ αργό.

Ο σωστός ο ελληνικός θέλει το χρόνο του. Τις 2 φορές που δοκίμασα με βραστήρα-μπρίκι είχε βράσει το νερό τόσο γρήγορα που ο καφές "δεν είχε γίνει"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπητέ συμφορουμίτη αν εκτυπώνεις 40,000 σελίδες το χρόνο μήπως πρέπει να ξεχάσεις τον εκτυπωτή και να κοιτάξεις άλλες λύσεις πχ ενοικίαση ή εκμίσθωση κάποιoυ μηχανήματος? Κάτι τέτοια νούμερα βγάζαμε στο στρατό και τελικά καταφέραμε να πείσουμε τον διοικητή να προχωρήσει σε εκμίσθωση μετά την απόλυση μας :X . Γλύτωσε τα μισά χρήματα...

Εκτός αν το έχεις ψάξει και είδες ότι δε σε συμφέρει. Εγώ πήρα ενα Samsung και είμαι καταευχαριστημένος αλλα βγάζω πολύ λιγότερο 3000 εκτυπώσεις στον 1ο χρόνο.

Ο 264 ηταν σκυλι... τον ειχα αγορασει 225 ευρω και το καθε τονερ στοιχιζε περι τα 25 ευρω(ακριβηνε τωρα τελευταια στα 30 εως 35), δηλαδη μου στοιχιζε η σελιδα πρπ 0.27 σεντς χωρις να εχω κανεναν πανω απο το κεφαλι μου... εχω συναδελφους λογιστες που εχουν παρει αγορασει μηχανηματα που μετα πληρωνουν μονο τις εκτυπωσεις και καλα. Ο μεγαλος ογκις βγαινει σε 2 μηνες με αποτελεσμα τους αλλους μηνες να τους βγαινει να πληρωνουν ενα ελαχιστο ποσο. Στο τελος τους βγαινει πολυ πιο ακριβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...