Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω γιά ...

Monster iBeats - Headphones with ControlTalk by Dr. Dre

 

http://www.madstore....roducts_id=3164

 

σε σούπερ τιμούλα.

Ευχαριστώ

Απο κινα μερια ειχα βρει εγω www.ioffer.com .Παιζει να ναι μουφα ομως.Ψαξε να δεις.Παντος απο τιμη στο 10 ευρο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για δυνατό netbook, με καλό Athlon (E-350 και πάνω) ή με intel πάνω σε πλατρφόρμα ion 2 και RAM από 2GB και πάνω. Αφού όλοι το γυρνάνε στα tablets και στα ultrabooks, γιατί αυτά ακόμη κοστίζουν €500+;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για wifi κεραια κατι σαν και αυτο δλδ http://www.skroutz.gr/s/398387/TP-LINK-TL-ANT2405CL.html , μεχρι 20Ευρω οσο πιο δυνατη γινεται σε αυτα τα λεφτα. Γνωριζετε καμια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για wifi κεραια κατι σαν και αυτο δλδ http://www.skroutz.g...-ANT2405CL.html , μεχρι 20Ευρω οσο πιο δυνατη γινεται σε αυτα τα λεφτα. Γνωριζετε καμια?

 

Ναι. Link.png Site: Αυτήν την έχω πάρει πολλές φορές. Πολύ ικανοποιημένος με την αγορά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ebook reader είτε το kindle touch είτε παρόμοιο (6-7"). Εχω ήδη tablet με αγορασμένα βιβλία από amazon.com (μπορούμε μόνο από Αμερική) και θέλω να μπορώ να τα διαβάσω σε κανονικό ebook reader με e-ink.

Το κανονικό Kindle εχει 100$ στο amazon.com (με διαφημίσεις). Στην Ελλάδα για να έρθει επειδή παίρνουμε την κανονική έκδοση μαζί με μεταφορικά, ΦΠΑ και φόρο φτάνει περίπου στα 170-180 ευρώ αν δεν κάνω λάθος... δεν μπορώ να δω γιατί είναι εξαντλημένο.

Υπάρχει εναλλακτική λύση ώστε να μπορώ να συνδέσω και τον λογαριασμό μου στην amazon.com και να διαβάζω τα βιβλία μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή).

 

Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή.

Ίσως και να το έχει και να αποφασίσει να το πουλήσει!

Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρόν θέμα;

Ξεκινάω εγώ και βλέπουμε αν περπατήσει. Άν πάλι όχι και καταλήξει στον insomnioΚαιάδα εγώ προσπάθησα!

 

Το λεπόν αυτές τις μέρες ψάχνω το rayman origins για psvita.

Όποιος το έχει πετύχει σε καλη τιμή ας ενημερώσει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

το rayman origins ειναι καινουργιο παιχνιδι και λιγοι το εχουν! εχω ψαξει για αυτο και το ειδα σε τιμεσ 25-30 αλλα καλυτερα να το παρεις απο μαγαζι γτ θα πληρωσεις και μεταφορικα (αν δν ειστε απο την ιδια περιοχη)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για καλη λυση σε ηχο `διαδραστικου πινακα` εχω βασικα ebeam με κατι ψευτο ηχεια pc logitech αλλα δεν ειναι καταλληλα.

 

Με λιγο που εψαξα τα και καλα ειδικα ηχεια smartboard τα πουλανε 250 ευρω....

 

Ψαχνω για κατι πολυ φτηνοτερο

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το rayman origins ειναι καινουργιο παιχνιδι και λιγοι το εχουν! εχω ψαξει για αυτο και το ειδα σε τιμεσ 25-30 αλλα καλυτερα να το παρεις απο μαγαζι γτ θα πληρωσεις και μεταφορικα (αν δν ειστε απο την ιδια περιοχη)

 

 

 

post-188222-0-25288700-1346526053_thumb.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω για 2ο κινητό..android

κατά προτίμηση από 2.3 και πάνω

 

το θέλω κυρίως για δοκιμές για development επειδή ο android emulator είναι γτπ..και για να μην πετάξω τα μάτια στο κανονικό μου.. :)

 

δεν θα θελα να δώσω πάνω από 50 ευρώ..

 

(ενδεχομένως οι απαιτήσεις μου είναι οριακά "μη ρεαλιστικές" αλλά ποτέ δεν ξέρεις..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ψαχνω για bluetooth gps το θελω για το aionol flame που θα παραγειλω, υπαρχει κανενα σε λογικη τιιμη ?? απο οπου νανε δεν εχω προβλημα κινα-ebay- κανενα link????..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...