Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς όμως αυτές είναι 16" και οι 19" είναι 1.5 φορά την τιμή που είπα. Στις 16" μπορεί να διαβάσει 60άρης άνθρωπος το teletext από τα 2 μέτρα;

 

Δυστυχώς τηλεόραση που να λειτουργεί 1.5 φορά παρακάτω των 100 € δεν υπάρχει πρός το παρόν εκτός από μία περίπτωση: Nα σ' την χαρίσουν!!!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω πολυμηχάνημα laser για τον πατέρα μου.

Οσο το δυνατόν φθηνότερο μηχάνημα (είναι πιο πολύ για φωτοτυπίες του αδελφού μου - 13 ετών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θα ήθελα την γνωμη σας.

Θα ήθελα ένα tablet ή οποιαδηποτε συσκευη 10 ιντσες για αποκλειστικα και μονο αναγνωση pdf(20000 είναι αυτα...)

Θα προτιμούσα απο το amazon.de γιατί υπάρχει χορηγία από εκει! Maximum τιμη 130 euros.

 

Αξιζουν τα e-reader στυλ kindle για pdf ή σε καθε σελιδα θα χρειαζεται zoom in?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα' date=' θα ήθελα την γνωμη σας.

Θα ήθελα ένα tablet ή οποιαδηποτε συσκευη 10 ιντσες για αποκλειστικα και μονο αναγνωση pdf(20000 είναι αυτα...)

Θα προτιμούσα απο το amazon.de γιατί υπάρχει χορηγία από εκει! Maximum τιμη 130 euros.

 

Αξιζουν τα e-reader στυλ kindle για pdf ή σε καθε σελιδα θα χρειαζεται zoom in?[/quote']

 

αν ειναι μονο για αναγνωση pdf καλυτερα καποιο e-reader οπως το kindle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.odys.de/web/leon_en.html

Αυτό αξίζει τα λεφτά του? Για 87€ ?

Αν το θες για book reader να ξέρεις ότι η tft είναι απείρως πιο κουραστική στα μάτια από την e-ink

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται! Ψαχνω για βαση λαπτοπ με ψυξη. Θα ηθελα να ειναι καπως μεγαλη διοτι το λαπτοπ μου ειναι 17αρι. Επισης δεν βρισκομαι Ελλαδα οποτε θα ηταν καλυτερο να προτιμηθει καποιο καταστημα του εξωτερικου (amazon.uk κτλ).

 

Αν καποιος εχει μια σχετικη εμπειρια ή γνωριζει θα παρακαλουσα να μου προτεινει καποιο προιον.

 

Ευχαριστω Λαμπρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται! Ψαχνω για βαση λαπτοπ με ψυξη. Θα ηθελα να ειναι καπως μεγαλη διοτι το λαπτοπ μου ειναι 17αρι. Επισης δεν βρισκομαι Ελλαδα οποτε θα ηταν καλυτερο να προτιμηθει καποιο καταστημα του εξωτερικου (amazon.uk κτλ).

 

Αν καποιος εχει μια σχετικη εμπειρια ή γνωριζει θα παρακαλουσα να μου προτεινει καποιο προιον.

 

Ευχαριστω Λαμπρος

 

 

http://www.amazon.co.uk/Thermaltake-Massive-230mm-Cooling-Notebooks/dp/B005SRC5QM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1348619523&sr=8-2

 

Αν θελεις πολυ καλη ψυξη ειναι μονοδρομος. Θα μπορουσε να ηταν λιγακι πιο στιβαρη η κατασκευη αλλα μην τα θελουμε ολα δικα μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για τροχήλατη συρταριέρα γραφείου σε ανοικτό χρώμα ξύλου ή γκρίζο των γραφείων.Οπωσδήποτε με κλειδαριά και τουλάχιστον 60 εκ ύψος..Για Θεσσαλονίκη και όσο πιο οικονομικά γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co...48619523&sr=8-2

 

Αν θελεις πολυ καλη ψυξη ειναι μονοδρομος. Θα μπορουσε να ηταν λιγακι πιο στιβαρη η κατασκευη αλλα μην τα θελουμε ολα δικα μας.

 

Φιλε να αξιζει τα φραγκα του..?? Δεν ειναι και λιγα τα 30..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψαχνω για sli bridge 7 ποντων μηκους..αν εχει κανεις ή αν ξερει που μπορω να αγορασω αμεσα..ebay ειναι τελευταια λυση...επισης ψαχνω κ για ανταπτορα απο molex σε 6-πινο...

Επεξ/σία από toniloco3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς τηλεόραση που να λειτουργεί 1.5 φορά παρακάτω των 100 € δεν υπάρχει πρός το παρόν εκτός από μία περίπτωση: Nα σ' την χαρίσουν!!!

 

Παρεξήγησις. Απλά είπα ότι τα 140κάτι που κάνει αυτή που μου πρότειναν είναι 1.5 φορά σχεδόν πάνω από αυτά που θέλω να δώσω. Δεν είπα ότι θέλω 1.5 φορά κάτω των 100€ δηλαδή 67€.

 

Με βλέπω για κάποια μεταχειρισμένη 19".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , ψαχνω οθονη( με gps) αυτοκινητου 2din καπου στα 200-250€. Αν εχει κανεις καμια αξιοπιστη σχετικα προταση ας βοηθησει.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε να αξιζει τα φραγκα του..?? Δεν ειναι και λιγα τα 30..

 

Επειδη το εχω σου λεω πως απο Ψυξη ειναι κορυφη. (οσο ψυξη βεβαια μπορουν να βγαλουν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εδώ ψάχνω βάση για ψύξη γιατι τα έφτυσε η δικιά μου του Microsoft :/

 

Εχετε να μου προτείνετε κάτι καλο και οικονομικό? γιατι δν ξέρω πολυ απο αυτά

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...