Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για το φθηνότερο mobile internet της αγοράς. Η αδερφή μου είναι δασκάλα, και επειδή κάθε χρόνο τη στέλνουν να διδάξει σε διαφορετικό μέρος, φέτος ψάχνει (λόγω οικονομίας) να βάλει μόνο ίντερνετ (χωρίς σταθερό τηλέφωνο δηλαδή), στο σπίτι που νοικιάζει. Έχω όμως την εντύπωση ότι το mobile internet είναι πιο φτηνό από το να ενεργοποιήσει τηλεφωνική γραμμή μόνο για ίντερνετ.

 

Τι μου προτείνετε;

 

Επίσης, ήθελα να δω αν τυχόν μπορεί η αδερφή μου να χρησιμοποιήσει τα δωρεάν ΜΒ που έχει στο κινητό της στο Mobile internet, ή αν δε μπορεί να γίνει αυτή τη μεταφορά (η αδερφή μου έχει κινητό cosmote, οπότε ίσως να την συμφέρει να βάλει και cosmote mobile internet)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψάχνω SSD δίσκο, να πάρω τώρα ή να το καθυστερήσω κι άλλο?

Θα εχουμε νεα πτώση τιμών?

 

Και εγώ θα ήθελα έναν 240ρη για το laptop.

Το laptop υποστηρίζει SATAII θα έχω θέμα συμβατότητας αν τον πάρω SATAIII?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για το φθηνότερο mobile internet της αγοράς. Η αδερφή μου είναι δασκάλα, και επειδή κάθε χρόνο τη στέλνουν να διδάξει σε διαφορετικό μέρος, φέτος ψάχνει (λόγω οικονομίας) να βάλει μόνο ίντερνετ (χωρίς σταθερό τηλέφωνο δηλαδή), στο σπίτι που νοικιάζει. Έχω όμως την εντύπωση ότι το mobile internet είναι πιο φτηνό από το να ενεργοποιήσει τηλεφωνική γραμμή μόνο για ίντερνετ.

 

Τι μου προτείνετε;

 

Επίσης, ήθελα να δω αν τυχόν μπορεί η αδερφή μου να χρησιμοποιήσει τα δωρεάν ΜΒ που έχει στο κινητό της στο Mobile internet, ή αν δε μπορεί να γίνει αυτή τη μεταφορά (η αδερφή μου έχει κινητό cosmote, οπότε ίσως να την συμφέρει να βάλει και cosmote mobile internet)

 

25€ ανά μήνα by wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ - αυτή η προσφορά είναι όντως καλή, αλλά η αδερφή μου δεν κατεβάζει και πολλά πράγματα από το ίντερνετ. Κάνει απλά λίγες ώρες σερφάρισμα. Γι' αυτό και θεωρώ πχ καλύτερες προσφορές τις double play με 20 ευρώ/μήνα (και ας είναι σε χαμηλότερες ταχύτητες, όπως το double play lite της HOL).

 

Όπως είπα και πριν, με ενδιαφέρει η ΦΘΗΝΟΤΕΡΗ λύση για mobile internet (και ας είναι αργή). Αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι καλύτερο από τα 20 ευρώ/μήνα, θα του ήμουν ευγνώμων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Micro SD.

Εχω μία 4GB άλλα μάλλον είναι λίγο (θέλω να περάσω και χάρτες για το GPS).

Τι χωρητικότητα λέτε χρειάζομαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κάηκε το laptop της αδερφής μου - ενδιαφέρομαι για τη φθηνότερο laptop της αγοράς, χωρίς να ενδιαφέρομαι για επεξεργαστική ισχύ, κτλ. Μοναδικό κριτήριο είναι η αξιοπιστία και η τιμή. Οι μάρκες που θα προτιμούσα είναι ASUS και Lenovo. Επαναλαμβάνω ότι τα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι αδιάφορα για την αδερφή μου (καθώς χρησιμοποιεί το laptop μόνο για office + internet). Επειδή όμως δεν πολυπροσέχει τα πράγματα της, θέλω να αγοράσω κάτι που να αντέξει στο χρόνο και στη φθορά.

 

ΥΓ: Ξέχασα να γράψω ότι μιλάμε για οθόνη 15.6 ιντσών, όχι μικρότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κάηκε το laptop της αδερφής μου - ενδιαφέρομαι για τη φθηνότερο laptop της αγοράς, χωρίς να ενδιαφέρομαι για επεξεργαστική ισχύ, κτλ. Μοναδικό κριτήριο είναι η αξιοπιστία και η τιμή. Οι μάρκες που θα προτιμούσα είναι ASUS και Lenovo. Επαναλαμβάνω ότι τα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι αδιάφορα για την αδερφή μου (καθώς χρησιμοποιεί το laptop μόνο για office + internet). Επειδή όμως δεν πολυπροσέχει τα πράγματα της, θέλω να αγοράσω κάτι που να αντέξει στο χρόνο και στη φθορά.

 

ΥΓ: Ξέχασα να γράψω ότι μιλάμε για οθόνη 15.6 ιντσών, όχι μικρότερη.

 

http://www.skroutz.gr/c/25/laptop/f/342275/%CE%91%CF%80%CF%8C-14-1-%CE%AD%CF%89%CF%82-16-%CE%AF%CE%BD%CF%84%CF%83%CE%B5%CF%82.html?keyphrase=LAPTOP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις κάηκε το laptop της αδερφής μου - ενδιαφέρομαι για τη φθηνότερο laptop της αγοράς, χωρίς να ενδιαφέρομαι για επεξεργαστική ισχύ, κτλ. Μοναδικό κριτήριο είναι η αξιοπιστία και η τιμή. Οι μάρκες που θα προτιμούσα είναι ASUS και Lenovo. Επαναλαμβάνω ότι τα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι αδιάφορα για την αδερφή μου (καθώς χρησιμοποιεί το laptop μόνο για office + internet). Επειδή όμως δεν πολυπροσέχει τα πράγματα της, θέλω να αγοράσω κάτι που να αντέξει στο χρόνο και στη φθορά.

 

ΥΓ: Ξέχασα να γράψω ότι μιλάμε για οθόνη 15.6 ιντσών, όχι μικρότερη.

 

http://www.insomnia....υργικό-29900-e/

 

 

http://www.cosmodata.gr/product/152216/notebook-lenovo-ideapad-g575gc-15-6-led-me-epexergasti-dual-core-new-generation-amd-low-voltage-c50-apoklistiko-proion

 

 

http://www.cosmodata.gr/product/93570/

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για οθονη προβολης προτζεκτορα 120''και πανω ακομα και χειροκινητη οσο πιο οικονομικη γινετε.ειδα την Brateck Projector Screen

2,40 x 1,80 PSBC120 στα 79 ευρω στο ideashop.gr. καμια ιδεα? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...