Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνώ απόλυτα-κάτοχος 130 BS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εγω που εχω τη 270 δεν εχω μεινει καθολου ευχαριστημενος.

Τα πλαστικα της καθολου καλα , τα τιναξε σε  5 μηνες και το service του eshop ειναι αθλιο και μ ετραβανε επι μακροθεν.

Αντιστοιχη του lidl που ειχα περασε τα 7 χρονια χωρις να βγαλει κιχ.

Βασικα οταν την ξαναβγαλει (το lidl) θα την περω και ας εχω δυο.

Σχεδόν 3 χρόνια χρησιμοποιώ δύο Αrielli χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν 3 χρόνια χρησιμοποιώ δύο Αrielli χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα!

η Αrielli  είναι αυτόματες σταματάει την ροη του καφέ μονή ?είσαι ικανοποιημενος με την ποιότητα καφέ που βγάζει ? πιο μοντέλο εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα ψάχνω μια οικονομική  μηχανή για εσπρέσο μεχρι 100ε καμιά πρόταση ??

Rohnson R-967

https://www.skroutz.gr/s/3043550/Rohnson-R-967.html

Την έχω δυο χρόνια και κάνει πολύ ωραίο καφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω μια WiFi IP Camera για δωματιο για απλη χρηση.Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να εχω απομακρυσμενο ελεγχο απο κινητο/ταμπλετ.

 

Σκεφτομουν απο Κινα αν παιζει στο 15αρικο κοντα γιατι στο νημα προσφορες μπαινουν καποιες φορες σε παρομοιες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Αrielli  είναι αυτόματες σταματάει την ροη του καφέ μονή ?είσαι ικανοποιημενος με την ποιότητα καφέ που βγάζει ? πιο μοντέλο εχεις?

Εχω αυτές και είμαι πολύ ευχαριστημένος:
 
 
 
Aυτές που έχω δεν είναι αυτόματες...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα , γνωριζει καποιος απο που μπορω να αγορασω παιχνιδια lego σε καλη τιμή ? Εαν ειναι απο εξωτερικο ποιες σελιδες/εταιριες στελνουν ελλαδα ?

θελω να παρω 2 lego απο τα ακριβα αλλα ελλαδα κανουν πανω 200 ευρω ενω εξω κανουν 40% ποιο φτηνα !!! αλλα δεν φερουν ελλαδα οποτε όποιος γνωριζει εχει καποια ιδεα παρακαλω να μου πει


http://www.eperfumes.gr/d-and-g-the-one-men-edt-100ml-spray.html δείτε αυτό
Επειδη ψάχνω και εγω γ αυτό

αγορασες ? ευχαριστημένος ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω μια WiFi IP Camera για δωματιο για απλη χρηση.Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να εχω απομακρυσμενο ελεγχο απο κινητο/ταμπλετ.

 

Σκεφτομουν απο Κινα αν παιζει στο 15αρικο κοντα γιατι στο νημα προσφορες μπαινουν καποιες φορες σε παρομοιες τιμες.

 

Αυτες εκει στο 15€ ειναι μαπα τελειως

 

 

VStarcam  C7824WIP   Στα 30€ περιπου με καλο χειρισμο   

Daytesch DT-C8815     Στα 34€  περιπου  με λιγο πιο δυστροπο χειρισμο - app

 

Εχω την 2η και εχω παραγγειλει την 1η ( αφου την δοκιμασα σε φιλο )

             

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω μια WiFi IP Camera για δωματιο για απλη χρηση.Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να εχω απομακρυσμενο ελεγχο απο κινητο/ταμπλετ.

 

Σκεφτομουν απο Κινα αν παιζει στο 15αρικο κοντα γιατι στο νημα προσφορες μπαινουν καποιες φορες σε παρομοιες τιμες.

https://www.hellasdigital.gr/surveillance-el/camera/ip-camera-el/tp-link-nc220-300mbps-h.264-wifi-cloud-camera/

 

Οι φθηνές από ebay κλπ είναι τελείως μάπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω αυτές και είμαι πολύ ευχαριστημένος:
 
 
 
Aυτές που έχω δεν είναι αυτόματες...

 

ευχαριστώ για την βοήθεια 

Rohnson R-967

https://www.skroutz.gr/s/3043550/Rohnson-R-967.html

Την έχω δυο χρόνια και κάνει πολύ ωραίο καφέ.

ευχαριστώ για την βοήθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο θέμα τώρα, κι εμένα με ενδιαφέρει το παραπάνω (LG, Morris π.χ. έχουν καλές κριτικές. Στο Άμαζον είδα λίγες κριτικές για άλλα ΒΕΚΟ και ήταν μέτριες) και αν ξέρεις (Zacharis) τι γίνεται με εγγύηση.

 

Το σάιτ της Beko δεν είναι και τόσο καλοφτιαγμένο οπότε δεν είμαι σίγουρος τι γίνεται. Όλα τα ΒΕΚΟ έχουν invertner μοτέρ και συνεπώς όλα έχουν 10 χρόνια εγγύηση στο μοτέρ- που από όσο έχω καταλάβει ούτως ή άλλως είναι το τελευταίο που χαλάει στα σύγχρονα πλυντήρια (παρεμπιπτόντως, το γκούγκλ με πήγε Σιγκαπούρη όπου δίνουν 12 χρόνια);

 

Και γενικά πόσο εγγύηση έχουν; Η ΒΕΚΟ δε λέει και στα μικρά μαγαζιά στο σκρούτζ δεν πολυεμπιστεύομαι πως συμπληρώνουν προσεκτικά τα στοιχεία. Μήπως ξέρεις λοιπόν πόσο δίνει η εταιρεία;

 

Επίσης, στο σάιτ το  WMY101444 LB1 το δείχνει 10 κιλά και με φρεσκάρισμα ενώ στο σκρούτζ (κι εσύ νομίζω) λέει 11 κιλά και ατμό. 11 κιλά και ατμό δίνει το WTE11735 XCST (σύγκριση εδώ). Οπότε τι ισχύει τελικά και αν ξέρεις, τι διαφορές έχουν αυτά τα δύο; Οι τιμές είναι €545 και €640 αντίστοιχα.

 

Ευχαριστώ.

 Να απαντήσω μερικά από τα παραπάνω αν ψάχνεται κανείς.

 

Η εγγύηση μάλλον είναι 2 χρόνια (όπως και σε όλες τις συσκευές σύμφωνα με την υπάλληλο στον Κωτσόβολο). Στο MediaMarkt γράφει 3. Το μοτέρ στα 10 (στον Κωτσόβολο μου είπανε πως τα 10 χρόνια δεν είναι σε όλο το μοτέρ αλλά σε κάποια εξαρτήματα. Δε ξέρω τι ισχύει).

 

Αυτό που ρώτησα γιατί στο σάιτ της Μπέκο δείχνει 10 κιλά ενώ σκρούτζ 11 κτλ, λάθος μου. Είναι διαφορετικά τα μοντέλα (WMY 111444 LB1 και WMY 101444 LB1). Στο σάιτ δε τα δείχνει όλα όσα κυκλοφορούν. Δε ξέρω γιατί.

 

Τέλος, σημαντικά καλύτερη η τιμή από ότι στο σκρούτζ στο http://www.apothema.gr/plynthria-royxon/beko/emprosthias-fortoshs

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...