Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ πολύ, εκτιμώ ιδιαίτερα την συνεισφορά σου στο φόρουμ, αλλά έχεις εμπειρία από το συγκεκριμένο smart watch;

Το έχω κάνει 3 φορές δώρο σε βαφτιστήρια κλπ...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω για οικιακό εκτυπωτή, μέσο όρο 15 σελίδες τη βδομάδα, όχι όμως κάθε εβδομάδα, θέλω να είναι παράλληλα σκάνερ, να έχει WiFi, να έχει φθηνά μελάνια, καλή ποιότητα, να μην καταναλώνει πολύ στον αυτοκαθαρισμο μιας και μπορεί για μέρες να μην εκτύπωση τίποτα και βασικό να έχει σχετικο κομπακτ μέγεθος. το πόσο δεν με ενδιαφέρει μιας και έχω μεγάλη επιδότηση, τάξης 400ε.. οπότε καλύτερα πολλά μπροστά και λίγα μέτα παρά το αντίθετο. σε μάρκα προτιμώ λεξμαρκ, σαμσουνγκ ιαπωνα αλλά ααν δεν βρεθεί κάτι καλό θα πάρω και hp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψάχνω για οικιακό εκτυπωτή, μέσο όρο 15 σελίδες τη βδομάδα, όχι όμως κάθε εβδομάδα, θέλω να είναι παράλληλα σκάνερ, να έχει WiFi, να έχει φθηνά μελάνια, καλή ποιότητα, να μην καταναλώνει πολύ στον αυτοκαθαρισμο μιας και μπορεί για μέρες να μην εκτύπωση τίποτα και βασικό να έχει σχετικο κομπακτ μέγεθος. το πόσο δεν με ενδιαφέρει μιας και έχω μεγάλη επιδότηση, τάξης 400ε.. οπότε καλύτερα πολλά μπροστά και λίγα μέτα παρά το αντίθετο. σε μάρκα προτιμώ λεξμαρκ, σαμσουνγκ ιαπωνα αλλά ααν δεν βρεθεί κάτι καλό θα πάρω και hp.

HP OfficeJet Pro 276DW (CR770A)

https://www.placemall.gr/hp-officejet-pro-276-dw-mfp-eu-11737667

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω ένα tablet με λειτουργικό Σύστημα Android - μέγεθος οθόνης τουλάχιστον 10", αποθηκευτικό  Χώρο 16 έως 32 GB, RAM 2/3 GB, 4G. Και από εξωτερικό να είναι δεν με πειράζει να περιμένω, Ευχαριστώ για κάθε απάντηση. Οποιαδήποτε  πρόταση ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω για TV 32άρα Full HD , με αποκωδικοποητή εννοείται, τι παίζει αυτήν την εποχή ?

 

Μόνο για τηλεόραση, ελάχιστα για τιανίες (υπάρχει άλλη για ταινίες).

 

Δεν θα παίζει καθόλου παιχνίδια. 

 

Περιμένω τα φώτα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω για TV 32άρα Full HD , με αποκωδικοποητή εννοείται, τι παίζει αυτήν την εποχή ?

 

Μόνο για τηλεόραση, ελάχιστα για τιανίες (υπάρχει άλλη για ταινίες).

 

Δεν θα παίζει καθόλου παιχνίδια. 

 

Περιμένω τα φώτα σας

LG 32LF5610

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα

Ψάχνω να αντικαταστησω τα "βεργακια" απο ενα παλμικο ελαιοραβδιστικο που εχουμε, γιατι σπανε συχνα με την συλλογη των ελιων... ψαχνω κατι αντιστοιχο με αυτο της φωτογραφιας, αλλα να ειναι σχετικα φθηνο, διοτι το συγκεκριμενο στα μαγαζια το βρισκω 1 ευρω(!!! :devil: :devil: :devil: ) οποτε το θεωρω κλεψια... ενα κομματι ευκαμπτο πλαστικο-nylon ειναι αλλωστε...

ξερει κανεις πως να το ψαξω /ονομασια ή ακομα καλυτερα εχει να υποδειξει καποια λυση?   φανταζομαι βγαινει σε μεγαλη βεργα και την κοβω εγω οσο θελω σε κομματια.... βρηκα αυτο και νομιζω οτι κανει οπως πρεπει, αλλα δεν ειμαι σιγουρος... παχος θελω 1,2 εκατοστα και μηκος περιπου 12-13... γνωμες? :unsure:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/381829953651?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=650837666805&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

post-401770-0-53003400-1479722749_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν θέλεις να δώσεις 1€/τεμαχιο φτιάξε το μόνος σου αφού είναι ένα κομμάτι πλαστικό εύκαμπτο

αντικειμενικα ειναι απατη το 1ευρω ανα τεμαχιο...απλα οπως το λες, αυτο ψαχνω... θελω ομως συμπαγες πλαστικο γιαυτο ρωτησα... τι λες για αυτα που παρεθεσα στο λινκ? αλλιως τι να παω να ζητησω και σε τι τυπου μαγαζι?  :unsure: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό στο λινκ μοιάζει αρκετά και θα κάνεις μία χαρά την δουλειά σου.

 

Πρέπει να πάρεις πολλά τεμάχια;; Δηλαδή είναι να δώσεις πολλά €€€ ;;

 

Αν είναι για 1-2-3 κομμάτια δώσε τα χρήματα να κάνεις την δουλειά σου να τελειώνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό στο λινκ μοιάζει αρκετά και θα κάνεις μία χαρά την δουλειά σου.

 

Πρέπει να πάρεις πολλά τεμάχια;; Δηλαδή είναι να δώσεις πολλά €€€ ;;

 

Αν είναι για 1-2-3 κομμάτια δώσε τα χρήματα να κάνεις την δουλειά σου να τελειώνεις

λεω να παρω απο το εβαυ 3 των 60 εκατοστων να κοψω περιπου 12-15 ανταλλακτικα να τα εχω... αλλωστε 3-4 ευρω θα δωσω σιγα....

το θεμα ειναι να τα εχω,γιατι σπανε συχνα οταν το δουλευεις στο δεντρο... το ιδανικο θα ηταν βεβαια να βρω το ιδιο πρασινο πραγμα σε βεργα 1μετρου καπου σε καποιο hardware store, γιαυτο ρωτησα αν εχει καποιος ιδεα ή πως ονομαζεται τελοσπαντων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...