Προς το περιεχόμενο

Dropbox: 23!!!gb για 2 χρόνια + 3gb για 1 χρόνο, χρειάζεται android τηλέφωνο


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν πάτησα στο link "dropbox guru" που υπάρχει στο mail επιβεβαίωσης για τα 23gb μου έβγαλε αυτό:

rw4t43.JPG

μήπως θα πρέπει να έχεις κάνει αυτά τα βήματα;

Για δοκίμασε να visit their getting started guide!

 

Άν βγάλεις άκρη ενημέρωσε να το προσθέσω στον οδηγό.

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Και μένα το ίδιο μου έγινε. Άρα σημαίνει πως εγώ δεν πρόκειται να πάρω τα 23GB?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας ευχαριστώ όλους. Δανειστηκα ενα android, εκανα οσα ακριβως αναφερει ο οδηγος και μεσα σε 1 λεπτο +23gb :devil:

 

Πολλά μπράβο σε όλους.......

 

Και βλεπω τον χωρο και απο τα 2 πισι και απο το iphone και απο το δανεικο android :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδες !!! αν και τα μπερδεψα λιγο στην αρχη τα καταφερα μια χαρα !!!

 

 

 

 

Hi Savas,

 

Congrats on becoming a Dropbox Guru! We've awarded you 23 GB of bonus space for the next 24 months! You now have 25.5 GB on Dropbox. To get even more space, check out our upgrade options.

 

Thanks again for supercharging your HTC device with Dropbox!

 

Enjoy,

- The Dropbox Team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον ειναι δωρο για της htc συσκευές αλλα με τη πατέντα κανει σε ολα τα android!

 

εγω το εκανα αλλα κολλαω στο χρονικο περιορισμό των 2 χρόνων!!! Μετα?? Παπαλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αναμένεται ανακοίνωση της htc ότι πούλησε το δισεκατομμυριοστό τηλέφωνο!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

mrgreen.pngmrgreen.pngmrgreen.pngmrgreen.pngmrgreen.png

 

Η ΗTC τι σχέση έχει με αυτό?

Kανε ενα κοπο να διαβασεις το thread και να μαθεις τι ακριβως κανει το hack του theosgr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον ειναι δωρο για της htc συσκευές αλλα με τη πατέντα κανει σε ολα τα android!

 

εγω το εκανα αλλα κολλαω στο χρονικο περιορισμό των 2 χρόνων!!! Μετα?? Παπαλα?

 

Μεχρι τα 2 χρονια εχουμε καιρο. Μας χαριζουν γαιδαρο και τον κοιταμε στα δοντια???

 

Με δεδομενο οτι ηδη οι αλλοι μεγαλοι παιχτες δινουν 25gb και 50gb for free το πιθανοτερο ειναι οτι μετα την 2ετια και το dropbox θα μας τα αφησει free.

 

Για να το δινει μονο μεσω android και να εχει συνεργασια με την htc ολο και κατι θα τσιμπησει οικονομικα απο την htc αρα μπορει αν θελει να αγορασει νεους σερβερς και υποδομη για να αφησει αυτα τα 23gb δωρεαν για παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πως εγκαθιστάτε hacked εκδόσεις εφαρμογών στα τηλέφωνά σας. Δε θέλω να γίνω μάντης κακών αλλά μπορεί και να έχετε βγάλει τα μάτια σας μόνοι σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απορώ πως εγκαθιστάτε hacked εκδόσεις εφαρμογών στα τηλέφωνά σας. Δε θέλω να γίνω μάντης κακών αλλά μπορεί και να έχετε βγάλει τα μάτια σας μόνοι σας.

1ον Το feedback ειναι αρκετα μεγαλο για το συγκεκριμενο hack και κανενας δεν εχει αναφερει τιποτα μεμπτο. Το αντιθετο μαλιστα, ο theosgr εχει δεχθει donations για την δουλεια του.

2ον Ο ιδιος ο δημιουργος (theosgr) εκτος απο τα xda forums, περασε μια βολτα και απο δω. Μ αλλα λογια μονο οτι κρυβεται δεν μπορεις να πεις.

3ον Μπορεις να εγκαταστησεις το patched αρχειο και αφου παρεις το promotion, το κανεις uninstall, εγκαθιστοντας στη συνεχεια την official εφαρμογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πως εγκαθιστάτε hacked εκδόσεις εφαρμογών στα τηλέφωνά σας. Δε θέλω να γίνω μάντης κακών αλλά μπορεί και να έχετε βγάλει τα μάτια σας μόνοι σας.

 

Πωπωπωπω σε τι κόσμο ζούμε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον Το feedback ειναι αρκετα μεγαλο για το συγκεκριμενο hack και κανενας δεν εχει αναφερει τιποτα μεμπτο. Το αντιθετο μαλιστα' date=' ο theosgr εχει δεχθει donations για την δουλεια του.

2ον Ο ιδιος ο δημιουργος (theosgr) εκτος απο τα xda forums, περασε μια βολτα και απο δω. Μ αλλα λογια μονο οτι κρυβεται δεν μπορεις να πεις.

3ον Μπορεις να εγκαταστησεις το patched αρχειο και αφου παρεις το promotion, το κανεις uninstall, εγκαθιστοντας στη συνεχεια την official εφαρμογη.[/quote']

4ον , όπως ξανα ανέφερα (και έκανα κιόλας..), σε δευτερόλεπτα αφού πάρεις τα +23 gb, μπορεις να αλλάξεις το password σου, και αρα τα δεδομένα σου να ειναι 100% ασφαλή αν φοβάσαι ... Εγω το έκανα πριν μαθω ότι το patch το έχει φτιάξει ο φιλος θεος..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πως εγκαθιστάτε hacked εκδόσεις εφαρμογών στα τηλέφωνά σας. Δε θέλω να γίνω μάντης κακών αλλά μπορεί και να έχετε βγάλει τα μάτια σας μόνοι σας.

 

Και αν θες να εισαι σιγουρος, αλλαζεις επιτοπου και το password του dropbox.

 

Edit: Με προλαβε ο oldnew :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον Το feedback ειναι αρκετα μεγαλο για το συγκεκριμενο hack και κανενας δεν εχει αναφερει τιποτα μεμπτο. Το αντιθετο μαλιστα, ο theosgr εχει δεχθει donations για την δουλεια του.

2ον Ο ιδιος ο δημιουργος (theosgr) εκτος απο τα xda forums, περασε μια βολτα και απο δω. Μ αλλα λογια μονο οτι κρυβεται δεν μπορεις να πεις.

3ον Μπορεις να εγκαταστησεις το patched αρχειο και αφου παρεις το promotion, το κανεις uninstall, εγκαθιστοντας στη συνεχεια την official εφαρμογη.

 

έχοντας πρώτα δώσει το username και pass στην hacked εφαρμογή... :rolleyes:

και δεν ξέρω αν δίνεις και access για άλλες λειτουργίες του τηλεφώνου άσχετες με το dropbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

έχοντας πρώτα δώσει το username και pass στην hacked εφαρμογή... :rolleyes:

και δεν ξέρω αν δίνεις και access για άλλες λειτουργίες του τηλεφώνου άσχετες με το dropbox.

Μα στη συνέχεια κανεις uninstall την πατσαρισμενη εφαρμογή , ξαναβαζεις την original και αλλάζεις password.. Που ειναι το πρόβλημα; Ένταξη θεωρητικά στα 5 λεπτα που ειχες την πατσαρισμενη εφαρμογή , μονο τοτε, θα μπορούσε να είχε πρόσβαση στα δεδομένα σου.. Σιγα τι θα προλάβαινε να δει... :) Αλλα αν ποια, φοβάσαι τόσο πολυ και έχεις στο dropbox σου τα σχέδιά κατασκευής πυρηνικής βόμβας, ε μη το βαζεις... :)

Και υπόψιν, πατσαρισμα σε αλουνου εφαρμογή έχει κανει. Δεν ειναι δικια του εφαρμογή ώστε να μπορεί να κανει τόσο επιλεγμένα πραγματα..

Περισσότερο να φοβάσαι πχ απο ένα σπασμένο game που έχεις στο κινητο σου..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...