Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

P7500 ή iPad 3 wifi?είχα αποφασίσει να το κρατήσω αλλά πήγε η δικιά μου και πήρε το ipad3 ,από αυτό γράφω τώρα , και με μπριζωσε. Δευτερα παραλαμβανω και είμαι σε δηλιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδη η διάφορα ειναι μεγάλη απο το 2 ;;;; Κάποιοι το θαψανε είπανε δεν έχει διάφορα στα χρώματα απο το 2

 

Sent from my iPhone using Insomnia

καμια σχεση.. αν βαλεις ταινια hd ειναι σοκαριστικά καλύτερη.

 

sorry σε ολους για το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω παραλαβει, αλλα πηρα τηλεφωνο στο γερμανο στην πολη μου και μου ειπε πως η παραγγελια ειναι οκ, ομως δεν εκανε παραλαβες απο τη μεταφορικη του σημερα αρα θα το εχω λογικα την Τριτη. Λογικα θα μου το εχουν στειλει απο ο,τι μου ειπε. Εκανα την παραγγελια Τριτη απογευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ριζικό ελπίζω να σας δώσουν το 3G

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Κάποιος εδω μέσα να ενημερώσει τους αρμόδιους να μεγαλώσουν την χωρητικότητα το emails? πολυ εργαλείο το tablet

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε γεμίσει με αγγελίες με ατομα που το πουλάνε 350 ευρω και ατομα που το ζητάνε με 250ευρω.. με 250 ευρω ουτε κινέζικο της προκοπής δεν βρίσκεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος πουλαει την ταμπλετα η το κινητο το κανει για να του βγει φθινοτερα το ενα απο τα 2, το οποιο και θελει/χρειαζεται

Δεν εχουμε ολοι 500 ευρω για μπλιμπλικια και αυτον τον λογο ψαχναμε να μοιραστουμε με καποιον συμφορουμιτη την εν λογο προσφορα

 

Βλεποντας καποιους να αισχροκερδουν ομως, πουλωντας τοσο, με κανει και αναρωτιεμαι για το νοημα υπαρξης του φορουμ των προσφορων

 

Χανει την ουσια του και την λογικη του

 

Τεσπα, καλοδουλευτα στους τυχερους που προλαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 1-2 μήνες θα παίρνεις asus 4πύρηνο με 250 ευρώ.

 

κατά δήλωση του επικεφαλής της asus, όχι φήμες και υποθέσεις.

 

οπότε το αν αξίζει και πόσο το συγκεκριμένο tablet θα το κρίνει o νόμος προσφοράς και ζήτησης.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...