Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά (για αυτούς που το πήραν ΜΟΝΟ) ποιο απ'τα δύο είναι, το 7500 ή το 7510? Εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι το 7510 (αυτό μόνο έχει στο site) αλλά λέω μήπως και με περιμένει καμιά ευχάριστη έκπληξη την Τετάρτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα, ελεος τετοιο troll, πουθενα σε αλλο θεμα. παρακαλω,τους moderators να γινει καποιο erase απο τα αμετρητα, ανουσια και χωρις σημασια ποστ. φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά παρέλαβα πριν 2 ώρες!! Τελικά είναι το 7500 με 3g και φυσικά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τις χρεωστικές!! :-D

Τελικα δεχονται ολες τις πιστωτικες της Eurobank?Δεν σου ειπαν τιποτε?

Τι χρωμα ειναι το ταμπλετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο είναι το tablet και το κινητό.Δεν ρώτησα αν τις δέχονται όλες αλλά αν συμμετέχει στην επιστροφή δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.Επίσης αν είχες πρόβλημα θα στο έλεγαν όταν έκανες την κράτηση και όχι όταν πας να το αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο είναι το tablet και το κινητό.Δεν ρώτησα αν τις δέχονται όλες αλλά αν συμμετέχει στην επιστροφή δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.Επίσης αν είχες πρόβλημα θα στο έλεγαν όταν έκανες την κράτηση και όχι όταν πας να το αγοράσεις.

 

Μπορω να ρωτησω ποια μερα παρηγγειλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρο είναι το tablet και το κινητό.Δεν ρώτησα αν τις δέχονται όλες αλλά αν συμμετέχει στην επιστροφή δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.Επίσης αν είχες πρόβλημα θα στο έλεγαν όταν έκανες την κράτηση και όχι όταν πας να το αγοράσεις.

Καλοροιζικο λοιπον...αντε και στα δικα μας :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα το παρήγγειλα αλλά δεν περίμενα να με πάρουν τηλ.Πήρα χθες τηλέφωνο στο κατάστημα που είχα δηλώσει να παραλάβω και μου είπαν ότι σήμερα θα το έχουν.Θα πρότεινα να δοκιμάσετε και εσείς αν δεν το έχετε κάνει είδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη προσφορά εδω μέσα και την έχασα. Και η μλκ είναι ότι την είδα απο τα πρώτα λεπτά αλλα ας όψεται ο φίλος που έγραψε κάτι για Πρωταπριλιατικο αστείο. Άμα δε σε θέλει....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εγω την εκλεισα την προσφορα αλλα σημερα που πηγα στο καταστημα της γειτονιας που δηλωσα να παραλαβω και ενω εχουν περασει 2 μερες που παραγγειλα τα παιδια δεν ειχαν ΙΔΕΑ η ειρωνεια..; Ειχα χθες ενα σ2 και το εδωσα σε μαυρο εγω παραγγειλα λευκο αλλα δεν θα με πειραζε να μην περιμενω... Το σιγουρο παντως ειναι οτι μου ειπαν οτι θα μιλησουν με αθηνα και θα με παρουν να με ενημερωσουν κατι που δεν εχει γινει ακομα...αν δεν μιλουσαμε παντως για προσφορα ευρομπανκ μυριζε το πραγμα αλλα δεν νομιζω μια τραπεζα να ξεφτιλιστη για 200 ταμπλετακια...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η καλύτερη προσφορά εδω μέσα και την έχασα. Και η μλκ είναι ότι την είδα απο τα πρώτα λεπτά αλλα ας όψεται ο φίλος που έγραψε κάτι για Πρωταπριλιατικο αστείο. Άμα δε σε θέλει....

Αργησες και εσυ, Τεταρτη βραδυ ηταν που τα λεγαμε, ολοκληρη την Πεμπτη τι εκανες φιλε;! Σημερα τελειωσε με βαση οσα γραφτηκαν εδω.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...